Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@raffpak Czas wypowiedzenia to 1 miesiąc, cena po zakończeniu umowy tak jak pisał @GTI MD znajdziesz na mojencplus.pl

EDIT: To sobie załóż :wink: . Bo kwota rośnie w zależności od pakietu jaki posiadasz i raczej nikt Ci tu nie odpowie.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedługo kończy mi się umowa, a w zasadzie dwie umowy. Comfort+ za 30,00+ 2,00 za dekoder i Start+ za 20,00. Oba dekodery w jednym mieszkaniu. Czy warto i czy w ogóle można odnowić umowę z Comfort+ i dokupić multiroom i zrezygnować z Start+? Pewnie konieczna byłaby wymiana dekoderów. Czy też może jakieś inne rozwiązanie polecacie? Chciałbym max płacić 50,00 za dwa dekodery z Comfort+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa kończy się 31.01.2018r. Już się zaczęły telefony z ofertami na przedłużenie. Obecnie mam Extra, 8x c+, HBO, HBO go za 99,00 + dekoder za 5,00. Z tego co mi oferują to się okazuje, że to co mam teraz to super cena za ten pakiet, bo nie są w stanie za to co mam teraz dać mi nawet tej samej ceny. W ogóle jeszcze nigdy w mojej długoletniej obecności w cyfrze i nc+ nie miałem telefonów na ponad pół roku przed zakończeniem umowy. Zapytałem Panią grzecznie co tak szybko dzwoni. Odpowiedziałem jej sam, że pewnie wam abonenci uciekają i chcecie już niektórych sobie szybciej pozyskać. Teraz poszło wypowiedzenie, a i tak nie mam zamiaru nic teraz przedłużać. Oczywiście konsultanci przeszkoleni w zaklinaniu rzeczywistości próbują wszystkie przegrane przetargi na prawa sportowe przekuć w sukces i przedstawiają te żaglówki, konie, siatkówkę jako świetną ofertę sportową. Jak ta siatkówka to taki premium sport do pokazywania to czemu jakoś nigdy wcześniej nie walczyli o pozyskanie na nie praw.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mam Comfort+ z canal+ i dekoderem PVR za 59,90/m-c. Umowa do 31.10.2017

 

Oferta z wczoraj:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 52,94

 

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies.

Wybrane usługi Pakiet Start+, CANAL+, Dopełnienie do Comfort+, Eleven Sports, NAJEM PVR

- Wybrane promocje Start+ 19,99 zł 15 m i 23,99 zł dla Abonentów,

- CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów,

- Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17),

- Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

Przy założeniu konta w Eurobanku opłata spada do 32,94zł/m-c.

 

Podsumowując:

- umowa na 15 m-cy;

- przez 12 m-cy 52,94zł,

- po 12 m-cach należy zdecydować co dalej Elevenami  i wtedy nowa opłata w zależności od ceny za Eleven lub rezygnacja z Eleven

- przy koncie w Eurobanku cena 20zł mniejsza - konto ponoć za 0zł; bankomaty bezpłatne, karta za darmo - nie odebrałem telefonu od konsultanta z banku więc nie zweryfikowałem tej oferty jeszcze?

Edytowane przez ravik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam takie pytanie.

Obecnie posiadam pakiet Comfortowy+ oraz multiroom. Chciałbym pozostać przy tym zestawie ale taniej,

Czy mam wysłać wypowiedzenie, które niebawem się zbliża i czekać na telefon czy lepiej teraz zadzwonić i negocjować?

Na jaką kwotę przy tym zestawie mogę liczyć? Obecnie płacę 54,90zł. Na jak długą umowę mogę liczyć bo 2 lata to za długo.

Liczę na pomoc.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione do prawidłowego tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas pakiet start 19,99 zł. Multiroom 0 zł. najem głównego dekodera 0 zł.

Dzisiaj umowa przedłużona na 24 miesiące.

Pakiet komfort 22,50 zł. Multiroom .... uwaga... 0 zł. najem głównego dekodera 0 zł.

Multiroom 0 zł. !!!

Ponoć od dzisiaj konsultanci mogą rabatować Multiroom do 0 zł.

Można? Można!

Edytowane przez Ja72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie mam Superpremium z HBO GO za piątaka i multiroomem po ence za 10 zł. Z racji tego, że umowa była na rok mam nieco wyższy abonament i w sumie płacę 125 zł. Nie chcę już tyle płacić. Na Canal + nie ma nic do oglądania. Prawa sportowe tracą lawinowo. Konsul proponuje mi Extra+ z HBO i HBO GO oraz multiroomem za 95 zł. W sumie średnio mi się to widzi bo za tyle to ja będę miał w Polsacie multiroom na dwa pokoje dodatkow, do tego tak samo HBO, a i jeszcze Eleveny będą w cenie. Jedyna strata to Mini MIni i Kuchnia TV. Da się ugrać coś mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...