Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Obecna umowa Extra+ z jednym dekoderem Multi za 54,9/Msc (główny dekoder Turbo 500 GB więc bez wynajmu, dodatkowy Box+) Koniec okresu minimalnego 31/08/2017.

 

Telefony od 2-óch miesięcy. Najkorzystniejsze co mogą zaoferować to utrzymanie obecnej ceny. Wypowiedzenie złożone w dniu wczorajszym.

 

Ile da się ugrać jeśli zdecydowałbym się jednak nie rezygnować? Zamierzam pozostać przy gołym Extra+, dodatkowo dobrać jeszcze jeden dekoder Multi.

 

Zaakceptować ewentualne oferty z Działu Utrzymania czy czekać na wygaśnięcie?

 

Z góry dzięki za porady :wink:

Edytowane przez Zeus X Pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdz na swoim koncie w ica propozycje przedluzenia.

Tez mialem gole extra ale za 49.99 i po zlozeniu wypowiedzenia mialem w ica extra za 44.99 na 2msc przed koncem umowy.

Nawet duk nie proponowal takiej ceny.

A jak nie da rady to poczekaj na zakonczenie umowy i wtedy dobre oferty napewno sie znajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły się pierwsze telefony po wpłynięciu rezygnacji...

Jak na razie wciąż twardo twierdzą że jedyne co mogą zrobić to utrzymać obecną cenę 44,99 zł za Extra+.

Naprawdę nie da się taniej czy grają na razie w "kto pierwszy mrugnie"?

Edytowane przez Zeus X Pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum że nie ma cennika niższego niż 44,99zł za pakiet extra.. Nie występuje on w formule za 39zł, 35 czy nawet 10zł..  :crazy:

Ja w marcu dostałem Comfort z dopełnieniem do Extra na cały okres umowy za 39,99. Z tym, że to była renegocjacja warunków po reklamacji. Ale czasem warto zejść maksymalnie w dół i do tego dobierać opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili. Nie wysyłałem wypowiedzenia.

 

Dotychczas: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, 69,90 na 24 mcy.

 

Przedłużone na 15 mcy:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m, Eleven Sports 0 zł 2 m i 11,90 zł 10 m oraz 11,90 zł/m do końca umowy, HBO 0 zł 6m , Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m , Najem ultraBox+ 0zł 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem w piątek 7 lipca wypowiedzenie. W czwartek telefon (nie wiem czy zdążyli zarejestrować) i bez problemu dostałem na 15 miesięcy:

- extra 6 C+  72,50

- eleven        11,90

- mr (dwie karty)    0

- najem dwóch dekoderów     0

 

Chciałem extra 6 C+ za 69,99 ale chcieli dać tylko przy umowie 24 miesięcznej. Umowę mam do listopada 2018 i zobaczymy jak się sprawa rozwinie dotycząca cen po przejściu LM do CP. W tej chwili trzyma mnie w nc plus MR i Liga Angielska.

 

U mnie za to samo propozycja na 15m z wczoraj za 80,40zł (72,50 + Eleven 7,90zł). Podobno Eleveny dają w takiej cenie przy aneksowaniu umowy dla tych co mieli je wcześniej w promo i potem wyłączyli (ja miałem przez 12m za 7,95zł i od razu wyłączyłem). Miał ktoś jeszcze taką propozycję Elevenów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ofertę jak powyżej: Extra / 6 C+ / MR (dwie karty) / najem dwóch dekoderów (wifi premiumbox i sagemcom) - cena na 15 miesięcy: 72.5 + 12 miesięcy Eleven za 7.90 (pozostałe 3 miesiące za pełną cenę).

 

Czy da się ugrać coś więcej? Umowę mam do końca bieżącego roku, wypowiedzenia oczywiście jeszcze nie składałem. Przeglądając ten temat nie widać jakichś większych promocji w ostatnim czasie, ale zastanawiający jest kontakt na prawie pół roku przed końcem okresu minimalnego. Może ma ktoś jakieś przecieki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czytałeś to wiesz, że nic nie dostaniesz i to pytanie jest zbędne. Kolejna sprawa to dlaczego teraz dzwonią. Bo szukają naiwniaków. Nowa umowa wejdzie w życie z końcem obecnej. Czyli do tych 15m.dolicz sobie jeszcze miesiące obecnej umowy. Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy, tylko czytaj temat,bo przez parę miesięcy może wszystko się zmienić może na lepsze, a wtedy będzie płacz dlaczego tak wcześnie aneksowałem. Drożej raczej nie, bo to już chyba max jaki nc osiągnęło.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ofertę jak powyżej: Extra / 6 C+ / MR (dwie karty) / najem dwóch dekoderów (wifi premiumbox i sagemcom) - cena na 15 miesięcy: 72.5 + 12 miesięcy Eleven za 7.90 (pozostałe 3 miesiące za pełną cenę).

 

Czy da się ugrać coś więcej? Umowę mam do końca bieżącego roku, wypowiedzenia oczywiście jeszcze nie składałem. Przeglądając ten temat nie widać jakichś większych promocji w ostatnim czasie, ale zastanawiający jest kontakt na prawie pół roku przed końcem okresu minimalnego. Może ma ktoś jakieś przecieki? :)

 

HBO 0zł 6m i Eleveny 7.90 na cały okres trwania umowy (15m) dałoby się zapewne uzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czytałeś to wiesz, że nic nie dostaniesz i to pytanie jest zbędne. Kolejna sprawa to dlaczego teraz dzwonią. Bo szukają naiwniaków. Nowa umowa wejdzie w życie z końcem obecnej. Czyli do tych 15m.dolicz sobie jeszcze miesiące obecnej umowy. Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy, tylko czytaj temat,bo przez parę miesięcy może wszystko się zmienić może na lepsze, a wtedy będzie płacz dlaczego tak wcześnie aneksowałem. Drożej raczej nie, bo to już chyba max jaki nc osiągnęło.

 

Wydawało mi się, że okres się nie kumuluje, ale skoro tak to wygląda to czekam do grudnia, a w międzyczasie złożę wypowiedzenie.

Także dzięki @iricios, bo bez tej informacji pewnie przedłużyłbym umowę już teraz...

Edytowane przez Damian1207
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sztywniak

i co skorzystałeś? Comfort+ jest odpowiednikiem Familijnego w Cyfrowym Polsacie, moim zdaniem lepszym niż Familijny. Myślę, że 10zł jako dopełnienie do Start+ to naprawdę dobra cena.

 

Coraz więcej osób ostatnio wspomina o umowie na Eleven za 7,95zł, ta cena od dość dawna nie pojawiała się w tematach Elevenów. Jestem tym zainteresowany bo właśnie kończy mi się umowa na Eleven za 11,90zł i od sierpnia musiał bym płacić 15,90zł. Do końca umowy głównej mam ponad rok. Czy jest sens teraz dzwonić i pytać o przedłużenie w cenie 7,95 czy nie ma szans na to? Może lepiej to zrobić na początku sierpnia już po rezygnacji? Czy w ogóle jest szansa na taką cenę w umowie terminowej czy lepiej dać sobie z tym spokój i aktywować w trybie włącz/wyłącz od 2 sierpnia i tak co 2 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...