Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem najlepszą ofertę ze wszystkich, które usłyszałem od lutego - Comfort, 8xC+, Eleveny, HBO na pół roku za free, Kino Świat za 86zł. Pierwszą umowę miałem za tą samą cenę, także jak dali do tego jeszcze Eleveny to się zgodziłem. Zawsze mogło być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

- umowa (rozwiązana) do 30 kwietnia 2017 i było Comfort+ 8C za 65 PLN

 

Wczoraj 05.05.2017 oddałem dekoder i nowa oferta w punkcie NC+

- Start+ (9,99PLN)

- Dopełnienia do Comfort+ na 1 miesiąc

- Dekoder WiFi Box za darmo (chciałem moduł CAM ale powiedziano mi że tylko przy nowych umowach za 1PLN/miesiąc a wtedy Start+ 19,99)

 

Wcześniejsza Oferta telefoniczna konsultanta

- Comfort+

- 8C+

- HBO za darmo przez 6 miesięcy

- Umowa na 15 miesięcy

- 72,99PLN

przy prośbie o wysłanie oferty na e mail lub telefon powiedział że nie może bo to tylko oferta dla mnie i teraz i nie może mi tej oferty wysłać bo wszyscy się dowiedzą na forach i w internecie. Śmieszne?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wynika, że w punkcie po końcu umowy idzie ugrać coś zdecydowanie lepszego.

 

 

Nie zawsze.

Ale jak widać z powyższych można znacznie obniżyć kwotę - co na infolini nie jest takie łatwe.

Edytowane przez qnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 

 

umowa konczy sie pod koniec czerwca to grzecznie poprosiłem o kontakt w celu przedłużenie umowy,mam pakiet extra + z canal + oraz eleveny płace 126 zeta oferte dostałem dokładnie taką jak jest na stronie dla nowego klienta ale bez anteny ;) i umowa oczywiście na 24 miesiące

 

docelowo chcę ten sam pakiet co wyżej czyli  extra + z canal + oraz eleveny + hbo za ile można to wyszarpać ? umowa na 15/24 m

Edytowane przez ciupagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij, zaden konsultant na info tej co dzwonia do Ciebie lub jak ty dzwonisz nie obnizy abonamentu bez rezygnacji z umowy a to z prostego powodu bo sa za to rozliczani, i nie ma tu znaczenia klient na 1 miejscu sa ich wyniki oraz calej grupy itp dopiero jesli rezygnacje zlozysz to moze doczekasz sie kontaktu ze strony retencji ale nikt nie powiedzial ze im sie to uda

 

moze o 10 czy 20 zl Ci sie uda jesli trafiles na konsultanta ktory srednia ma wysoka oraz nie jest zlosliwy ale szukaj wiatru w polu bo to malo mozliwe 

Edytowane przez johnybra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 79zl na luzie

Zapoznaj się z ofertami i zejdź na ziemie. Najbardziej realna oferta to bedzie ok 112 zł.

 

A Ty @ciupagen zanim sie zbulwersujesz cenami to poczytaj w temacie kiedy można dostać lepszą oferte i za ile. Masz dużo czasu. Zapoznaj sie z tym co inni dostali.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, konsultant może Ci zaoferować wznowienie kontraktu na dużo ciekawszych kwotach niż aneksowanie przez infolinię.

Start od 9,99

Comfort od 22,50

Extra od 44,99

Comfort z 6C+ od 59,99

Extra z 6C+ od 69,99

Superpremium 6C+ od 94,99

Jak wyglądają możliwości podwyższenia pakietu w APS-ach:

Dopełnienie do Extra?

Man pack ?

Edytowane przez qnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, konsultant może Ci zaoferować wznowienie kontraktu na dużo ciekawszych kwotach niż aneksowanie przez infolinię.

Start od 9,99

Comfort od 22,50

Extra od 44,99

Comfort z 6C+ od 59,99

Extra z 6C+ od 69,99

Superpremium 6C+ od 94,99

Hmm jakoś nie widzę tu niższych cen w porównaniu z infolinią.Skoro napisałeś "od" a nie "za" to wygląda że nie dla każdego są dostępne takie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z ofertami i zejdź na ziemie. Najbardziej realna oferta to bedzie ok 112 zł.

 

A Ty @ciupagen zanim sie zbulwersujesz cenami to poczytaj w temacie kiedy można dostać lepszą oferte i za ile. Masz dużo czasu. Zapoznaj sie z tym co inni dostali.

dziękuje za informacje na jaki pułap mogę celować :) daleko mi do bulwersu,poprzednia umowa zakończyłem i tego samego dnia kupiłem nową ofertę poprzez infolinie  

no nic wyśle wypowiedzenie i poczekam,w sumie nawet to co mi zaproponowali złe nie było ale jak będą sie upierać przy umowie na 24 m to będę wałczył jak lew o te 110-120 zeta patrząc co dają nowym klientom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij, zaden konsultant na info tej co dzwonia do Ciebie lub jak ty dzwonisz nie obnizy abonamentu bez rezygnacji z umowy a to z prostego powodu bo sa za to rozliczani, i nie ma tu znaczenia klient na 1 miejscu sa ich wyniki oraz calej grupy itp dopiero jesli rezygnacje zlozysz to moze doczekasz sie kontaktu ze strony retencji ale nikt nie powiedzial ze im sie to uda

 

moze o 10 czy 20 zl Ci sie uda jesli trafiles na konsultanta ktory srednia ma wysoka oraz nie jest zlosliwy ale szukaj wiatru w polu bo to malo mozliwe 

Dzisiaj zszedłem z 76,80 na 19,99/15 m-cy (oczywiście z wypowiedzeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak za duzy przeskok, jesli wycina sobie ze sredniej. Twoja kwote to juz nie ma znaczenia, czy bedzie Ci proponowac, jemu nie zalezy. Za moich czasow bylo za 9,90 albo masz dyche za dekoder dodatkowo, bo to tez roznie bywa, no ale masz to, czego chciales. Bez rezygnacji mozna zapomniec :)

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Post mało czytelny. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają możliwości podwyższenia pakietu w APS-ach:

Dopełnienie do Extra?

Man pack ?

 

Dopełnienie do Extra 10 lub 15zł, ManPack 5 lub 10zł. Po zalogowaniu się na kontrakt dopiero konsultant Ci powie dokładny cennik :)

 

Hmm jakoś nie widzę tu niższych cen w porównaniu z infolinią. Skoro napisałeś "od" a nie "za" to wygląda że nie dla każdego są dostępne takie ceny.

 

No cóż jeżeli jesteś Januszem i na dzień dobry powiesz żądam wznowienia pakietu start za 9zł to chyba logiczne że potraktują Cię z buta i dostaniesz opcję "od" czyli załapiesz się za 19,99 ;) Nie każdy ma zniżkę abonentową tj jak masz Ty, lub inni. Są osoby które płacą za pakiet extra 59,99 i przy wznowieniu umowy bardzo chętnie wezmą za 44,99 bo nikt z konsultantów telefonicznych nie będzie chciał obniżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

umowa konczy sie pod koniec czerwca to grzecznie poprosiłem o kontakt w celu przedłużenie umowy,mam pakiet extra + z canal + oraz eleveny płace 126 zeta oferte dostałem dokładnie taką jak jest na stronie dla nowego klienta ale bez anteny ;) i umowa oczywiście na 24 miesiące

 

docelowo chcę ten sam pakiet co wyżej czyli extra + z canal + oraz eleveny + hbo za ile można to wyszarpać ? umowa na 15/24 m

Jeśli masz tylko Extra z Canal+ i Eleven a nie masz nic więcej to przepłacasz. (99zł+15=114 ewemtualnie jeszcze 10 zł za dekoder to 124 ale i tak dekoder powinien kosztować góra 5zł. Płacisz więcej niż nowi nawet 2 lata temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty z dzisiaj: Comfort za 39.99, Comfort 6C+ za 59.99 i Extra 6C+ za 69.99. Do końca umowy jeszcze 3 miesiące więc na razie podziękowałem, chociaż pewnie w niedługim czasie skorzystam z jednej z tych opcji. Obecnie mam Comfort 6C+ za 59.90. Bez wypowiedzenia dostałem opcję zejścia na niższy pakiet, fakt że mało atrakcyjna ale niższa. To odnośnie kilku postów wyżej twierdzących że bez wypowiedzenia niżej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...