Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, jak kolegom wyżej, że jest automatycznie dopisane do pakietu z Canal+, a jeśli tak to samo w sobie nie jest żadną kartą przetargową, skoro nie jest udostępniane jako samo NC+go. Ale ja jestem nowy, mogę się mylić.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+Go jest przypisane do każdego pakietu automatycznie - każdy kto ma umowę ten ma możliwość korzystania. Różnica jest tylko w wariantach: pakiet start lub comfort 3h miesięcznie z opcją wykupu do 100h, od extra dp vipa włącznie 100h, vip max 678 czy jakoś tak - wychodzi cały miesiąc. 

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj żegnam sie z nc+. Przez 3 miesiące sprawdziłem z ich nr dzwonili 29 razy. W tym 15 rozmów w 10 dni często po 2x dziennie. Oferta z soboty 22.50 za Comfort, dzisiaj 32zl za to samo a dzisiaj kończy sie umowa czyli w ostatni dzień drożej jak w sobotę.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy na forum - regulamin. Wycięty także offtopic - wątek dotyczy tylko ofert nc+, nie wypowiedzeń, nie innych platform.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziś pożegnałem się z ncplus. Od kilku tygodni wydzwaniali dzień w dzień, później już przestałem odbierać. Dziś, postanowiłem porozmawiać po raz ostatni. Rozmowa skończyła się szybko, po tym jak konsultant skłamał, że nie słyszał nigdy o ofercie 79.99 za 8x canal+, hbo na 24 i extra+. Także żegnaj nc+ a witaj orange światłowód 300mb/s i rokiem telewizji za darmo i pakietem canal+ i dekoderem 4k. Nie chcecie moich 2,4 tysiąca, nara, pozdro poćwicz.

 

Ps.(2,4 bo dokupilbym jeszcze multiroom premium za 20).

Edytowane przez KERMIz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon.... nr krakowski. Umowa do końca kwietnia. Pytanie konsula: dlaczego wypowiadam umowę ? Krótka odpowiedź : z oszczędności ( obecnie 89 zł. abo + MR ) Co Pana interesuje ? Mówię : pakiet Start . Konsul : na chwile obecną nie ma takiej możliwości .... No to do widzenia. :crazy:

Z takim elastycznym podejściem ja to czarno widzę !! Ale nie mam parcia. To im powinno zależeć nawet na najniższym wpływie za abonament. Dziwne podejście..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

Extra

HBO

HBO Go

History HD

Płaciłem 74,90 choc po dodaniu różnych MR Disney History HD w szczycie wychodziło nawet 100 zł. Srednio ostatnie rachunki jakieś 98 zł.

 

Umowę mam do końca lutego, została w terminie wypowiedziana.

Zasadniczo interesowało by mnie samo Extra ponieważ od jakiegoś czasu opłacam Netflix.

 

Propozycje mam niezmiennie takie 

Extra za 59.99 na 15 miesięcy i do tego HBO na 6 mcy gratis i C+x8 na 3 miesiące gratis i Kino Świat na całą umowę gratis.

Gdyby brać pod uwagę Extra i HBO to na 15 miesięcy wychodzi średnio 71,99 zł.

 

Dajcie znać co myślicie. 

Edytowane przez Yello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące: Extra+, 8xC+, HBO, Kino Świat, Najem dekodera, - wszystko na cały okres za 79,99 zł miesięcznie, dodatkowo Filmboxy na 2 miesiące.

Miałem telefony w styczniu....ale ceny sporo wyższe, umówiłem się z konsultantem, że gdy pojawi się coś tańszego to ma dzwonić, więc dzisiaj telefon od niego i przedłużenie umowy. Obecną miałem do końca lutego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące: Extra+, 8xC+, HBO, Kino Świat, Najem dekodera, - wszystko na cały okres za 79,99 zł miesięcznie, dodatkowo Filmboxy na 2 miesiące.

Miałem telefony w styczniu....ale ceny sporo wyższe, umówiłem się z konsultantem, że gdy pojawi się coś tańszego to ma dzwonić, więc dzisiaj telefon od niego i przedłużenie umowy. Obecną miałem do końca lutego...

Ja również mam umowę do końca lutego. Po długiej przerwie dziś pierwszy telefon.

Oferta zbliżona, 2 warianty:

1. Extra, 6x C+, Eleven na 24m -  81,8zł (69,9+11,9)

2. Extra, 8x C+, Eleven, HBO na 24m - 91,8zł (79,9+11,9+0)

 

Chyba więcej nie ugram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 80zł nie zejdziesz bo płacisz prawie 95. Jak złożysz wypowiedzenie, to, o ile oferty się nie zmienią, możesz przedłużyć umowę za taką samą cenę lub wyższą.

Rozumiem, że nie płacisz za sprzęt, więc walcz o: Extra+ 8xC+ HBO za 79,99zł + HBO GO 5zł +  opcje dodatkowe w cenie min. 10zł - 15zł ( nie wiem co Cię interesuje, możliwości jest wiele, np Eleven za 11,90).

Jeśli możesz wyłączyć jakąś opcję dodatkową pod koniec aktualnej umowy (bez kary) np. HGO GO, to może pomóc, bo zmniejszy wysokość ostatniego rachunku.

Powodzenia

 

Miro dzięki za odp. Zadzwonię i wyłączę HBO GO, bo i tak na razie nie korzystam zbyt często. 2m-sc przetrzymam. 

Ja nie chcę schodzić na 80 zł. Chcę płacić taką samą kwotę co teraz czyli 94,90 zatrzymując to samo co mam czyli 8xC+HBO+HBO GO+redlight bez żadnych Cinemax i filmbox. 

Mogli by właśnie dorzucić Eleven.

Ale oni uparcie mi wciskają to co mam powyżej 100. Przy ostatnim  tel to 114,90zł (bez Eleven) i od razu konsultantka z  tekstem czy możemy przejść do formalności i przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Umowa do 28.02. Wypowiedziana. Dzwonili na początku stycznia. Potem cisza. Dzisiaj zalogowałem się na ICA. Po godzinie telefon.

Warunki przyjąłem. Zastrzegłem, że sport mnie nie interesuje.

 

Oferta na 24m:

extra+

3x HBO na 24m

nc go na 24m

hbo go na 6m

 

Łącznie 59,99 -zł.

Po 6 miesiącach HBO go za 10 -zł. albo wyłączenie.

 

Do tej pory miałem "goły" extra+.

Jest ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro dzięki za odp. Zadzwonię i wyłączę HBO GO, bo i tak na razie nie korzystam zbyt często. 2m-sc przetrzymam.

Ja nie chcę schodzić na 80 zł. Chcę płacić taką samą kwotę co teraz czyli 94,90 zatrzymując to samo co mam czyli 8xC+HBO+HBO GO+redlight bez żadnych Cinemax i filmbox.

Mogli by właśnie dorzucić Eleven.

Ale oni uparcie mi wciskają to co mam powyżej 100. Przy ostatnim tel to 114,90zł (bez Eleven) i od razu konsultantka z tekstem czy możemy przejść do formalności i przedłużenia umowy.

Było wyłączać w styczniu jak już. Małe Szanse, że z R.L HBO go zmieścisz się w 95 zł. Najszybciej to 100 ;-)

...a sam Start za ile można dostać ? 9,90 lub 14,90 da radę ?

Jakiś czas temu to Comfort dawali za 14,99....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy i znowu walka o utrzymanie tych samych warunków.. z tej firmy chyba trzeba odejść, żeby się nauczyła polityki pro klient  :-|

 

Obecnie posiadam:
1) Extra+
2) Wszystkie Kanały C+ (łączenie 8)
3) Multiroom standard z jednym dekoderem.

opłata miesięczna 59,90zł

 

Umowa do końca lutego, złożona rezygnacja i oferty jak przed złożeniem wypowiedzenia:

 

1) Wszystko to co teraz mam bez dwóch Canal+(seriale i discovery) dodatkowo HBO na 6mc za 79,90

2) Wszystko to co teraz i HBO na cały okres umowy 89,90zł

 

Miała pani mówi, że nie ma szans na utrzymanie tego co mam w tej samej cenie. Trzeba bedzie sie pożegnać chyba...

 

Co myślicie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowę do końca marca przy abonamencie extra + za 59,90

Dostałem propozycję za 82 zł/mc ten sam pakiet z opcją 6x C+ i MR na 15 miesięcy

Zastanawiam się czy warto brać czy ktoś miał inne propozycje?Może poczekać jeszcze?

Edytowane przez Mr. Orbita
Jak masz umowę, to przecież nie jesteś nowym abonentem - patrz gdzie piszesz, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu dzwoniłem do NC+ o dopełnienie do Extra+ . Mam comfort za 14,99 zł. Niestety przy mojej umowie nie ma tej opcji dostępnej. Dostałem za to na kolejne 6 miesięcy, bo już 6 miesięcy miałem  8xC+ za 25 zł, reszta umowy 40 zł. Miła Pani proponowała mi również Extra z 8XC+ za 79 zł. Mimo że umowę przedłużałem pół roku temu.


Przypomnę również że można od dziś do końca marca włączyć Cinemaxy w plusie miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na miesiąc za 30 zł czyli cennikowo nie chcą włączyć ?Składaj reklamację.Powołaj sie na ten dokument http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/11-05-2015/szczegolowe-warunki-swiadczenia-opcji-dodatkowej-dopelnienie-do-extra-z-dnia-11,-d-,05,-d-,2015.pdf

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...