Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam comfort za 39,90 na 15 miesięcy z MR premium i 6 miesięcy HBO gratis.

No proszę to przy takich krótkich umowach było HBO na 6 miesięcy?

Może dlatego teraz pytał czy ma szanse dostać HBO na 24m za darmo.

Pytać można ale kto Ci da 24 m HBO z abonamentem 39 zł ,albo nawet z wyższymi które wymieniłeś nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to czy umowy sie sumują to tak.

 

Tak jest, w Cyfrowym Polsacie zaczyna się "od zera" ale w NC+ po prostu dodadzą te 24m do końca ważności obecnej umowy.

 

Ostatnio mam taką dziwną sytuację, że dzwonią do mnie w sprawie nowej umowy, oczywiście pytają się co najczęściej oglądam (czytając ten temat wiem, by nie mówić że tylko sport :) ), po czym proszą o chwilę cierpliwości i bym się nie rozłączał bo na miejscu przygotują mi ofertę. Mija 1-2 minuty ciszy i połączenie się samo kończy. Ostatnie 5 rozmów z nimi to dokładnie taki sam scenariusz, zero oferty tylko rozłączenie rozmowy po długiej ciszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obecnie:

Comfort+

EXTRA+ Multi+ Multiroom Premium
netVOD+ konto podstawowe
Do tej pory 59,90. Wypowiedzenie wyslane, przed wypowiedzeniem masa telefonow, po wypowiedzeniu też. Wszystkie oferty to Extra plus za 44,99 + Multiroom premium za 20,00, wiec 5 zł więcej niż do tej pory, na co nie chciałem sie zgodzić, bo i niby dlaczego? W dodatku bez ZestTV. Niech się cmokną.

Zalezalo mi na zmniejszeniu kosztów oplat za telewizje (a w zasadzie za ogladanie reklam na kazdym programie), wiec postawnowiłem zejsc nizej.

 

Wiec dostałem Comfort + za 22,50 i Multiroom Premium za 20.00. Razem 42,50.

Do tego 8xC+ na 3 mce. Akurat na C+ mi nie zależało, ale jak dają to biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciągnęli Cie o całe 2,51/m :-D W sumie teraz będziesz miał mniej reklam, bo pakiet ma mniej kanałów. A za E+ taniej byś nie dostał. 44,99 to jest max za E+. Wszystkich objęła podwyżka. Nie jeden by chciał mieć cenę podniesioną o tylko 5 zeta, za to samo co miał.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciągnęli Cie o całe 2,51/m :grin: W sumie teraz będziesz miał mniej reklam, bo pakiet ma mniej kanałów. A za E+ taniej byś nie dostał. 44,99 to jest max za E+. Wszystkich objęła podwyżka. Nie jeden by chciał mieć cenę podniesioną o tylko 5 zeta, za to samo co miał.

 

Edytowane przez krisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa oferta z najtańszych :-)

 

Bardzo dobrze zrobił biorąc Comfort+. Za chwilę pojawi mu się w ICA opcja rozszerzenia do Extra za 15 zł co po zsumowaniu da kwotę 37,5 więc jednak się da taniej niż 44,99 :D A że imho byłoby to najgorzej wydane 15 zł to inna sprawa.

Jakoś nie widzę abym napisał, że źle zrobił. A czy mu sie pokaże E+ w ICA za 15 zeta to sprawa dyskusyjna. Ja miałem przez ostatnie 2 lata tylko w snadardowej ofercie za 30 zł. No chyba, że masz na myśli w opcji włącz-wyłącz. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICA to jedno a dobrze wiecie ze można spróbować wynegocjować taka kwotę telefonicznie o ile takie cenniki funkcjonują

Skoro na Canal+ mu nie zależy to moze i na extra tez nie

Niech podniosą kamień Ci którzy za Comfort płacą mniej niż 22,50

Świetnie wynegocjował

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa oferta z najtańszych :-)

 

Jakoś nie widzę abym napisał, że źle zrobił. A czy mu sie pokaże E+ w ICA za 15 zeta to sprawa dyskusyjna. Ja miałem przez ostatnie 2 lata tylko w snadardowej ofercie za 30 zł. No chyba, że masz na myśli w opcji włącz-wyłąc

 

Ja nie mam w ogóle tej opcji dostępnej , a mam comfort za 14,99. Proponują mi jedynie Extra za 44,99 ( proponowali również Extra za 49,99 i 59,99 ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale w opcji włącz-wyłącz możesz mieć za 15/m.

 

...Niech podniosą kamień Ci którzy za Comfort płacą mniej niż 22,50

Świetnie wynegocjował

Mam komfort za mniej i masz kolejny przykład wyżej. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam od półtora miesiąca pakiet Entry+ z Canal+. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko jednego kanału- nsport. Jak najtaniej można go dobrać?

 

 

Podstawa Comfort.

 

Czy da się mieć taniej niż +20 zł/mies. w stosunku do obecnego abonamentu? Umowa od listopada 2016. 6 miesięcy za dychę, potem 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona po 2 tyg rozmów

wszystko na 24 miesiące

...

- nc+ GO

...

 

A to nie jest standardem w każdym pakiecie, w którym znajduje się przynajmniej jeden kanał C+? To znaczy chyba nie ma możliwości by tego nie dołączyli? To tak jak dostajesz dekoder to i wiadomo, że jest pilot gratis. :) Chyba że się mylę i mogą kogoś wyrolować na tym Go i go nie dołączyć...

Edytowane przez aster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...