Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często trzeba samemu zadzwonić :) a po 2 zobaczysz jakie zmiany od marca się szykują :) i wtedy tak kolorowo nie będziesz gadał :)
Pogadamy o wypowiedzeniu umowy wtedy :) 
Ciekawe dlaczego niektórzy mają być traktowani lepiej? bo są cwaniakami? i wysyłają cały czas wypowiedzenie po to żeby mieć coś za darmo? haha

Ten kwartał Was zaskoczy :)


Świeżak już po raz kolejny błysnął widzę. Nie słuchajcie go.

To lepiej poczytaj forum! nie kazdy dostaje telefon kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

179 kurczę sporo max bym dał 135 zł.Może to jest pakiet nie dla każdego

 

W Vip Maxie masz MultiMen Pacaka, Filmboxy, prawie pełna kolekcję vod, trochę tego jest co Ci brakuje. W Twoim wypadku jak już chcesz wzbogacać pakiet lepiej sobie dokup co potrzebujesz po kolei, wyjdzie znacznie taniej, np - Superpremium 99,99 +filbomxy 5zl, MultiMen Pack 20zl, Vod Seriale 8zl, Eleveny 12zl / 145zl a posiadasz praktycznie pakiet vip max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZERSTWY JESTES ZA PEWNY SIEBIE :)

 

nie do kazdego dzwonią z wypowiedzeniem umowy

Odniosłem się do Twojej wypowiedzi że konsultant prawdę powiedział że nie dzwonią po wysłaniu wypowiedzenia.I to z żadnego działu.Nie dzwonią do może jednego % abonentów.Powód?Najczęściej Cofnięte zgody na marketing lub błąd systemu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżak ja bym max wydał i 120 i jaką byś mi wymyślił za takie pieniądze? Bo obecnie tyle płacę

Superpemium za 99.99 man pack 5 filmbox pack 5 hbo go 5 Łacznie 115 

No i kino świat 0 zł na całą umowę

Superpemium za 99.99 man pack 5 filmbox pack 5 hbo go 5 Łacznie 115 

No i kino świat 0 zł na całą umowę

ew hbo go za 0 zł jak dobrze wynegocjujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się do Twojej wypowiedzi że konsultant prawdę powiedział że nie dzwonią po wysłaniu wypowiedzenia.I to z żadnego działu.Nie dzwonią do może jednego % abonentów.Powód?Najczęściej Cofnięte zgody na marketing lub błąd systemu. :lol2:

 

Wydaje mi się ze sporo osób jednak zgód nie ma wycofanych bo mało kto o tym wie, a za 5zł rabatu to każdy się skusi  :mrgreen: Jest też jednak spora liczba osób która lubi załatwić takie rzeczy face to face, a też ciężko powiedzieć czy konsultanci są w stanie obdzwonić całą bazę. Z drugiej strony z doświadczania wiem że są gwiazdy które niezaktualizowały nr telefonu kontaktowego i przychodzą narzekać dlaczego nikt nie informował że się umowa skończyła  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze mi konsultanci nie mówili o kierowniku haha może następnym razem ,zobaczę co się ugra narazie proponują Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów

nc+go TV HBO GO 5 zł do końca okresu oznaczonego

Sundance HD

Albo jeszcze druga opcja History HD / H2

Filmbox Pack 5 zł do końca okresu oznaczonego

Redlight HD 10 zł/m do końca okresu oznaczonego

Albo jeszcze druga opcja History HD / H2

Filmbox Pack 5 zł do końca okresu oznaczonego

Redlight HD 10 zł/m do końca okresu oznaczonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na stronie EXTRA kosztuje 47,99zł ( 59,99 zł płatne przez 19 miesięcy przy umowie 24 miesięcznej ) . Stąd moje pytanie. Czy komuś dziś, zaproponowali przy przedłużeniu umowy niższą kwotę jak 47,99 zł ?

A gdzie dają 5 miesięcy gratis? Na stronie jest oferta 3 miesiące gratis - kolejne 21 płatne. Wiec wyjdzie 52,49 za miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżak mógłbyś napisać coś więcej co będzie z tymi wypowiedzeniami od marca?

Chłopak was troluje a wy jak dzieci. Nic się nie zmieni. A jeśli już to na waszą korzyść, bo ilość abonentów spada. A ludzie nie chcą płacić więcej,bo min. wolą sobie kupić sport w necie a kanałów na MUXach przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ostatnio, że miałem już taką propozycję:

Extra+, 8C+, 3xHBO, za 79.99zł. Do tego Cinemax za free na 6 albo 12 m-cy (już nie pamiętam).

Nie przyjąłem bo chciałem zejść do gołego Comfort+.

 

Zastanawiam się czy jest możliwa taka oferta:

Extra+, 6C+, 3xHBO, za 69,99.

Multi Men Pack za 5zł

Filmbox za 5 zł.

 

Na cały okres umowy 24mce? Nie pamiętam, żeby ktoś to dostał ale może ktoś słyszał...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest możliwa taka oferta:

Extra+, 6C+, 3xHBO, za 69,99.

Multi Men Pack za 5zł

Filmbox za 5 zł.

 

Na cały okres umowy 24mce? Nie pamiętam, żeby ktoś to dostał ale może ktoś słyszał...?

Nie ma takiej opcji za 69,99. Do Extra+ i 6xC+ można dostać w promocji HBO na 6 miesięcy + można próbować HBO GO (ale standardowo nie dają za free).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że nieosiągalny za 14,99, to teraz prawie nieosiągalny za 19,99!

Jeszcze niedawno mogłem to klepnąć( choć nie chciałem comfortu), a ostatnie propozycje to już 22,50. Zobaczymy co się zmieni 1 lutego, po wyłączeniu sygnału?

 

U mnie do końca jeszcze 2 tyg. i co najmniej 10 telefonów. Za każdym razem super oferty - Comfort za 39,99.

Do tej pory płaciłem 24,99, więc jakoś nie możemy się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...