Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy czy i w jakiej wysokości płaciłeś za MR i ew. najem sprzętu. jeśli tak jak teraz proponują (10+5), to to jest max, co można ugrać.

Ten pakiet to w zasadzie superpremium + eleven i opłaty za sprzęt, Możesz spróbować do cinemaxów spróbować HBO GO w tej cenie, ale raczej nie dadzą.

 

Dzięki za odpowiedź ;)

Tak właśnie teraz mam 10 za mr i 5 za główny. Tam jak gadałem z konsultantem to dawał do wyboru albo cinemaxy albo hbo go. Do tej pory hbo miałem za 0 na całą umowę, myślisz, że jest szansa to utrzymać, czy teraz już standardowa opłata tylko w tym superpremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic niżej nie dostaniesz. Chyba, że weźmiesz tanio Comfort i przy wyłączaniu dopełnienia do Extra po miesiącu wynegocjujesz taniej.

Bierze Comfort za 24,99 i w ICA włącza dopełnienie do Extra za 15 zeta miesięcznie i już wychodzi taniej ;)A jak utarguje Comfort na 19,99 to wyjdzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ;)

Tak właśnie teraz mam 10 za mr i 5 za główny. Tam jak gadałem z konsultantem to dawał do wyboru albo cinemaxy albo hbo go. Do tej pory hbo miałem za 0 na całą umowę, myślisz, że jest szansa to utrzymać, czy teraz już standardowa opłata tylko w tym superpremium?

Właśnie  to o co pytałeś, a nie chcą dać zawiera opcję HBO za 0zł. Nie chcą dać bo 79,90 + 10+5 równa się ok.95, a nie 107, a tym bardziej nie 121.

Negocjacje w górę są b. proste, w dół karkołomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie  to o co pytałeś, a nie chcą dać zawiera opcję HBO za 0zł. Nie chcą dać bo 79,90 + 10+5 równa się ok.95, a nie 107, a tym bardziej nie 121.

Negocjacje w górę są b. proste, w dół karkołomne.

 

Nie no to wiem, że jak płacić więcej bym chciał to od ręki mi ofertę jakąś dadzą  :mrgreen:  cóż no w takim razie spróbuję ich przetrzymać, może uda się to hbo utrzymać za free jak do tej pory przez 3 lata, bo to w sumie główna kość niezgody (co zresztą jeden konsultant zauważył przy jednej rozmowie). Ogólnie jak umowa jest do 31 stycznia to w razie jakiejś oferty lepszej najpóźniej można przedłużyć 31.01 czy 30.01?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierze Comfort za 24,99 i w ICA włącza dopełnienie do Extra za 15 zeta miesięcznie i już wychodzi taniej ;)A jak utarguje Comfort na 19,99 to wyjdzie jeszcze lepiej.

Kiedyś mozna było zostawić dopełnienie do Extra za 10zł (przez infolinię, przy wyłączaniu po miesiącu), ale to wszystko zależy od klienta, za ile ma Comfort, jaki jest miesiąc kwartału, jak im zależy itd.

Opcja włącz / wyłącz zazwyczaj jest najtańsza, ale nie każdy lubi takie zabawy przez 2 lata :wink: 

 Ogólnie jak umowa jest do 31 stycznia to w razie jakiejś oferty lepszej najpóźniej można przedłużyć 31.01 czy 30.01?

Najpóźniej 31.01, ja też mam ten sam termin.

Ostatnio ofertę, której nie było w ostatnim dniu wypowiedzenia dostałem 1-go następnego miesiąca i doszedł cały miesiąc za free.Ale byłem zdeterminowany (tak jak i teraz) i zakładałem wariant zdania sprzętu do 14-go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełnienie w cenie 15 zł to dokładnie tyle ile wychodzi w opcji włącz/wyłącz (standardowa cena za dopełnienie Extra+ to 30 zł).10 zł to naprawdę tanio biorąc pod uwagę że za sam ESP2 wołają 5 zeta.Jak ktoś potrzebuje kanały z pakietu Extra widać bardziej opłaca się pokombinować niż brać to co proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mozna było zostawić dopełnienie do Extra za 10zł (przez infolinię, przy wyłączaniu po miesiącu), ale to wszystko zależy od klienta, za ile ma Comfort, jaki jest miesiąc kwartału, jak im zależy itd.

Opcja włącz / wyłącz zazwyczaj jest najtańsza, ale nie każdy lubi takie zabawy przez 2 lata :wink:

Najpóźniej 31.01, ja też mam ten sam termin.

Ostatnio ofertę, której nie było w ostatnim dniu wypowiedzenia dostałem 1-go następnego miesiąca i doszedł cały miesiąc za free.Ale byłem zdeterminowany (tak jak i teraz) i zakładałem wariant zdania sprzętu do 14-go.

 

Ooo, to jest możliwość przedłużyć już po umowie? Dzwoniłeś wtedy sam czy oni do Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełnienie w cenie 15 zł to dokładnie tyle ile wychodzi w opcji włącz/wyłącz (standardowa cena za dopełnienie Extra+ to 30 zł).10 zł to naprawdę tanio biorąc pod uwagę że za sam ESP2 wołają 5 zeta.Jak ktoś potrzebuje kanały z pakietu Extra widać bardziej opłaca się pokombinować niż brać to co proponują.

W tym problem, że za 10zł to najczęściej dają tym co im nie zależy i chcą wyłączać. To tak jak 8xCanal + za 25zł do pakietu Start za 9,90 -sam miałem taką ofertę w tym roku, a mi nie zależało. A teraz, jak mnie zależy,przy przedlużaniu to nawet o 30 nie chcą gadać. Zobaczymy kto kogo przetrzyma, mnie nie zależy aż tak bardzo (mam pełny pakiet w UPC).

Ooo, to jest możliwość przedłużyć już po umowie? Dzwoniłeś wtedy sam czy oni do Ciebie?

Zawsze jest możliwość, nawet 14 dni po umowie, ale teraz jest trudniej niż kiedyś ( przedłużałem chyba 6 razy).

Ja zadzwoniłem z zapytaniem dlaczego mi nie wyłączyli sygnału  ( a była godz.20 1-go) i miła pani od razu zaproponowała to co chciałem.

Problem polega na tym, że nie każdy ma alternatywę i się boi. Bo jeśli nie ulegną, to co wtedy? Jak masz to walcz o te 79,90+ najem. Ja na ich miejscu nie odpuściłbym klienta, który chce  zostawić kolejne, prawie 2300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz obecnie większe rachunki to nic nie nakombinujesz.Dostaniesz Comfort za 39 zeta.@lowcaokazji możesz negocjować do chwili zdania sprzętu po zakończonej umowie.

 

Ja miałem Comfort za 24,90 PLN, umowa do końca miesiąca, a najniższa oferta (po tzw. "konsultacji z kierownikiem"), to 34,90 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Comfort za 24,90 PLN, umowa do końca miesiąca, a najniższa oferta (po tzw. "konsultacji z kierownikiem"), to 34,90 PLN.

Dostaniesz to za tyle samo, tylko trzeba cierpliwości i zaparcia ( i ew. alternatywy ). Ja to miałem proponowane za 19,99, ale nie chcę.

Dzisiejsze oferty ( w zaokrągleniu) :

 

Start - 15

Comfort - 25

Extra - 45

Start+ HBO - 40

Start + 6C+ - 55

Comfort + 6xC+ - 60

Extra + 6C+ - 70

Extra +8xC+ + HBO - 80

Superpremium - 100

Pace PVR - 0

3 pierwsze na 15 mies., reszta - 24.

 

Wszystko odrzucone, umowa do końca miesiąca, ostatnio dzwonią już codziennie z tą samą melodią, co zaczyna mnie irytować.

Najlepsze oferty miałem na koniec października jak sam do nich zadzwoniłem (bez wypowiedzenia!).

Chyba tym razem pożegnamy się na dobre.

 

P.S. Dla tych, którzy też się irytują negocjacjami polecam ten tekst i dyskusję, a potem refleksję:

https://satkurier.pl/news/155316/po-co-nam-250-kanalow-wystarczy-tylko-9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Panowie, moj pierwszy post na forum wiec sie od razu witam :)

po zarejestrowaniu rezygnacji mam dzis co chwile telefon. Upieraja sie ze HBO tylko na 6 miesiecy w pakiecie za 79,90 z 8C+. czytalem ze ludzie dostawiali na 24 miesiace.

dalej to aktualne ??

Edytowane przez flisiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles chcial zebym mu podal dane "kolegi" co ma na 24 miesiace HBO za 0zl, przydalby sie jakis numer abonenta :)

Mi dzis zoferowali:

Extra+

8C+

HBO 0 zl na 6 miesiecy

cena 79.90

Eleven 11.90

Hustler za 0 zl/12m potem 5zl/12m

FilmSwiat za 0zl

i cos tam z 18+ za 0zl :)

Brac ? czy czekac na oferte z HBO na 24m ??

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Upieraja sie ze HBO tylko na 6 miesiecy w pakiecie za 79,90 z 8C+. czytalem ze ludzie dostawiali na 24 miesiace.

dalej to aktualne ??

 

Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i przeczytał kilka stron tematu, to byś wiedział, że aktualne.

 

Brac ? czy czekac na oferte z HBO na 24m ??

 

Tu nikt nie jest wyrocznią i nie siedzi w czyjejś głowie, ale jak chcesz jakąś radę, to chociaż napisz coś o dotychczasowej współpracy z operatorem: jak długo jesteś abo, co ostatnio miałeś i za ile, do kiedy umowa itp. Wtedy będzie szansa rozwiać wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać i Cię rozumiem, ale pamiętajmy, że te 5zł, to 120zł w ciągu całej umowy, a to jest 1,5 miesiąca oglądania za free. Dodatkowo za 2 lata startuje się do negocjacji z jeszcze wyższego pułapu, a wtedy ten pakiet będą wciskać za co najmniej 100zł.

W ten sposób sami im dolewamy paliwa, a potem narzekamy, że drogo.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca stycznia. Mam pakiet Extra+, cinemaxy, 8x C+, HBO, Mr standard, eleveny i za wszystko płacę 135 zł. Chciałbym zmniejszyć pakiet. Wczorajsza oferta (już po wysłaniu rezygnacji) - Extra+, 6x C+, Mr standard, Eleveny za całość 112 zł ale odrzuciłem.  Byłbym wdzięczny za jakieś podpowiedzi ile mniej więcej mógłbym za to ugrać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez koszrij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Umowa do końca stycznia. Mam pakiet Extra+, cinemaxy, 8x C+, HBO, Mr standard, eleveny i za wszystko płacę 135 zł. Chciałbym zmniejszyć pakiet. Wczorajsza oferta (już po wysłaniu rezygnacji) - Extra+, 6x C+, Mr standard, Eleveny za całość 112 zł ale odrzuciłem.  Byłbym wdzięczny za jakieś podpowiedzi ile mniej więcej mógłbym za to ugrać.

 

Pozdrawiam.

82 zł.

Edytowane przez lukinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się Was podpytać o najlepszą dla mnie ofertę. W NC+ jestem od początku połączenia, wcześniej miałem umowę w N. Umowę mam do końca kwietnia

Ostatnia i przed ostatnia umowa moja wyglądała w ten sposób:

Wszystkie C+ (w przed ostatniej umowie 6, w ostatniej 8C+

HBO na cały okres umowy

(bez cinemax i filmbox, bo tego nie chciałem)

Płaciłem za to wszystko 89,90

 

W przed ostatniej umowie byłem zmuszony pisać wypowiedzenie umowy. W ostatniej udało mi się, iż w 7 czy 8 rozmowie konsultant sam mi zaproponował podtrzymanie tej samej ceny do tego dorzucił kanał Redlight za darmo. A później zgodziłem się na HBO Go za 5 zł. 

 

 

Moja ostatnia umowa to wg ICA (Comfort +, Extra +, HBO, CANAL + VOD, Premium Sport i Film, Multi +, Redlight HD, HBO GO)

Za to wszystko płacę 94,90. 

 

Na razie nie potrzebuje Multiroom bądź wymiany dekodera

 

Pierwsza rozmowa z konsultantem po prostu tragedia. Za to samo miałbym płacić około 110 zł i to niby super oferta, lepszej nie uzyskam bo w NC+ został zlikwidowany dział utrzymania klienta. 

 

Oczywiście odrzuciłem tą super ofertę. 

Zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się, że dział utrzymania klienta nadal istnieje (nazywa się chyba teraz dział przedłużania umów).

Po przełączeniu do konsultanta z tego działu po chwili wymiany zdań zakończyłem rozmowę.

Konsultant stwierdził "tak czy siak nie dostanie Pan takich samych warunków jak miał Pan teraz " muszę liczyć się z podwyżką.

Więc podziękowałem i się rozłączyłem. Ja mam jeszcze czas to poczekam.

 

Z tego co napisał Miro777 napisał pakiet Extra 8 C+ i HBO to koszt około 80 zł. Dziwię się, że nie chcą mi utrzymać ceny na poziomie 90zł przecież to 10zł inplus dla nich.

Myślicie, że uda mi się zejść do 80 zł?

Edytowane przez nev7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem ze zrozumieniem podejścia nc+ do klienta

Do tej pory:

Comfort+

Extra+

Premium Sport & Film

HBO

HBO GO
VOD+
Cinemax
Eleven Sports
Filmbox
History HD

Redlight HD
Hustler HD
Multiroom Premium

całość 121,79zł

umowa do końca stycznia.

 

Czyli taki standardowy pakiet z przed 2 lat (na bogato ;))

 

Rozumiem że nie jestem w stanie otrzymać wszystkiego w takiej cenie, jestem w stanie z czegoś zrezygnować, ale utrzymując dotychczasową cenę, zdecydowałby się na coś takiego:

 

Extra+ 8C+ HBO (24m) 79,90

MultiManPack                 20,00

HBO GO                          5,00

Multiroom                        10,00

Dekoder                           5,00

 

co daje razem 119,90zł, jestem w stanie dołożyć do tego Eleveny, więc i tak nc+ zarobiłaby więcej niż w tej chwili.

 

Odbyłem już chyba z 15 rozmów od października, za każdym razem odbijam się od ściany na pierwszym punkcie czyli cenie pakietu, bo albo dla mnie nie ma w ogóle Extra+ ale jest superpremium+ za 99,90, albo Extra+ 8C+ z HBO na 6 miesięcy za 89,90zł, bo dla mojego kontraktu nie ma takiej oferty, może niech się wypowiedzą nasi forumowi konsultanci/sprzedawcy jak to tak naprawdę jest, ściema czy faktycznie system blokuje? Czasu coraz mniej, a tu nic do przodu, cały czas jedna i ta sama gadka, "nie bo nie".

 

I druga sprawa, czy w momencie aneksowania jest możliwość zmiany Multiroomu z Premium na Standard? Pytam, bo przy każdej rozmowie dostaję inną wersję, albo nie ma takiej możliwości, albo jest ale trzeba zdać cały sprzęt (Mediabox+mydelniczka) i brać cały srzęt do nowa (jakieś gigantyczne aktywacje), albo wersja z oddaniem mydelniczki i odbiorem nowego dekodera. Ja się już zgubiłem w tej ilości wersji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...