Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poważnie ? Nie można sobie wziąć ligi hiszpańskiej jeżeli nie ma się polskiej ? :) Przez ICA tez nie ? W takim razie nic nie dam rady złożyć. Ale spytam konsula, mam nadzieję że jest tak jak napisał Czerstwy czyli do podstawy-Comfortu, ( już mniejsza o cenę łamaną i okresy do ponawiania), bo co ma piernik do wiatraka.

Edytowane przez Bożydar82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak długo byłem nieobecny na forum będąc zadowolonym z długiej umowy, że musiałem się od nowa zarejestrować.

Przejrzałem wątek i widzę że już nie ma szans na podtrzymanie jakości oferty.

Obecnie korzystam z pakietów:

 

Comfort +

opcje dodatkowe:

Extra +

Premium Sport

HBO

Eleven Sport

Cinemax

Multi +

 

Sprzęt:

Karta Cameleon (2008)

Karta Cameleon (2010)

Dekodery:

WifiBox+/Sagemcom DSIW74

Box+/HD Sagemcom DSI83(S) (MR)

 

Faktura stała: 62,90

 

Chciałbym płacić nadal w tych granicach. Może mi ktoś pomóc coś sklecić (oczywiście po optymalnych cenach po wypowiedzeniu) ? Wymagania konieczne to

nSport, Eurosport 2 i kanały Eleven. MR od zawsze miałem darmowy i chcę to zachować, dekodery i karty też, ew. dekodery na nowsze wymienić.

Extra + gdyby nie Eurosport2 to byłby zbędny. Kiedyś była możliwość dokupienia do Comfortu samego Eurosportu 2 za 5 lub 10 zł, czy obecnie jest taka możliwość ??? Ktoś już o to pytał.

Jeśli nie ma to zostaje opcja Extra+ z Eleven i MR.

Proszę o wycenę zestawów:

1) MR, Comfort+ , Eleven (i cena z HBO)

2) MR, Extra+ , Eleven (i cena z HBO)

3) MR, Comfort+, 6c+ , Eleven

4) MR, Extra+, 6c+ , Eleven

Wychodzi na to że muszę zrezygnować z większości pakietów

moze zainteresuje cie moj przypadek - co prawda negocjowane 3 miechy temu ale dostalem comfort 8x canal i eleven za 61zeta (plus minus pare groszy) moglem tez dokupic E2 za 5 zeta

 

mysle ze nic lepszego nie da sie wyciagnac na fanow sportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa przedłużona. Do tej pory miałem Extra+, Premium Sport & Film za 79,9 zł + 5 zł najem mediaboxa. Dziś zgodziłem się na następującą ofertę:

 

-Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE za 72,50 zł

-HBO 0 zł 6m i można zrezygnować po 6 miesiącach

-Filmbox Pack za 0 zł do końca stycznia, następnie automatyczne wyłączenie.

-Canal+ Seriale Extra 0 zł do końca stycznia i trzeba zgłosić rezygnację w innym przypadku 10 zł/m.

-Najem Mediaboxa 5 zł

 

Całość za 77,5 zł, umowa na 15m. Niestety przy podpisywaniu nowej umowy 2 lata temu nie zapłaciłem za mediaboxa z góry i teraz nie dało się zjechać do 0 zł i to 5 zł było konieczne. Więc nie wliczając opłaty za mediaboxa to dostałem Extra+ z Canal+(6) za 72,5 zł na 15m. Jak oceniacie tą ofertę? Mogłem ugrać coś taniej biorąc pod uwagę moją wcześniejszą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam warunki na mailu. w tabelce ze szczegółami promocji jest opłata od 1m do 6m 0 zł a następnie jest już okres nieoznaczony. A więc okres gwarantowany trwa 6 miesięcy Wydaje mi się, że po 6m można wyłączyć zresztą pytałem o to konsultanta chyba z 3 razy i powiedział, że można po 6m wyłączyć bez żadnych opłat. Jak będzie problem to będę reklamował.

 

A dostał ktoś z was wcześniej taką ofertę jak moja? Przeglądałem forum i znalazłem tylko Extra+ z Canal+ za 69,9 na 24 m a tu jest 2,50 drożej ale za to umowa na 15m. Mi to akurat pasuje. Wolę się wiązać krótszą umową.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to oferty za 69,90 dla mnie nie było. Nie wiem czemu, być może bym z niej skorzystał gdyż nie uważam, że ceny w nc+ pójdą w dół a tak miałbym spokój na 2 lata. Jednak o 2 miesięcy wydzwaniają a takiej oferty jak nie było tak nie ma. Dziś dzwonił konsultant na początku zaoferował to co wyżej ale bez HBO na pół roku, odpowiedziałem,że się zastanowię. Wtedy stwierdził, że dorzuca HBO na 6m za darmo jak przedłużę umowę dziś. Znając mniej więcej oferty z forum nie zastanawiałem się długo. O ofertę Extra+ Canal+(8) + HBO 24m pytałem każdego konsultanta, jednak nikt mi tego nie zaoferował. Większość twierdziła, że da tego nie dostanę ponieważ nie miałem wcześniej HBO, a ile w tym prawdy to nie wiem. Na HBO jakiegoś ciśnienia nie mam, teraz jest okres zimowy, czasu więcej to pół roku za darmo się przyda. Jedyne w czym mogłoby mi pomóc HBO to kolejne negocjacje, ale cóż już miałem dość tych telefonów co 2 dzień a ofertę wg mnie dostałem niezłą także przedłużone i spokój na 15m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu nie chcieli mi dać Extra+, 8C+, HBO, MR standard za 89,99 (proponowano opłatę 92 zł.)

Dzisiaj szybko łyknąłem  propozycję j.w. za 79,99 :)

Oczywiście wypowiedzenie wysłane, umowa na 24 miesiące, jakieś bonusy typu F.Boxy na miesiąc.

Edytowane przez Orald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I  ten comfort z dopełnieniem dostaniesz na całą umowę?

Dopełnienie można podobno wyrwać za dyszkę z zobowiązaniem lub za 15 zł w opcji włącz/wyłącz. Pawel twierdzi, że można jeszcze taniej, ale tu jeszcze takiego kozaka nie było, który miałby zawartość pakietu Extra za mniej niż 25 zł :D

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, Extra (a dokładniej Comfort + dopełnienie do Extra) to można mieć za 25 złotych przy dobrych wiatrach :D

Nie wprowadzaj w błąd. za 25 zł to dopełnienie będziesz miał przez 1 miesiąc. Można za 15 zł mieć Comfort+ ale za 5 zł to tylko EUROSPORT słyszałem że można dokupić.

Edytowane przez jerry2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym pakietem extra +, 8C i HBO za 79.99? Trzeba było mieć wcześniej HBO czy można próbować ugrać mając wcześniej tylko extra i canal(8)? Wypowiedzenie wysłane, od tego czasu z 5 telefonów i niestety nie udało mi się póki co wywalczyć HBO na cały okres umowy a jedynie na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...