Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok 

właśnie rozmawiałem z DUK oto co proponują :

1) extra+

2) HBO - na 24 m-ce

3) MR

4) kino świat oraz VOD C+ na cały okres umowy

5) komplet Filmbox do końca roku  później same się wyłączą 

6) eleven sport 

wszystko na 24 m-ce w cenie 91,90zł

 

chyba dam jeszcze sobie szansę na inną ofertę

co wy na to  

Edytowane przez coolrobert25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 

właśnie rozmawiałem z DUK oto co proponują :

1) extra+

2) HBO - na 24 m-ce

3) MR

4) kino świat oraz VOD C+ na cały okres umowy

5) komplet Filmbox do końca roku  później same się wyłączą 

6) eleven sport 

wszystko na 24 m-ce w cenie 91,90zł

 

chyba dam jeszcze sobie szansę na inną ofertę

co wy na to  

a jest w tym canal+?

Edytowane przez angus78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem tutaj całkiem nowy i chciałbym was prosić o poradę.

Kończy mi się umowa 31.12.2016, mam taki pakiet:

Comfort+

Extra+

HBO i Cinemax

Eleven Sports

Canal + VOD

Premium sport & film

Multi +

Za to płaciłem 119,90 i do końca listopada 7,95 za Eleveny.

Poczytałem trochę waszych postów i dochodzę do wniosku, że do tej pory byłem ciężkim [beep]em godząc się na takie warunki (jestem ich abonentem 17 lat).

Dzwonią prawie codziennie i proponują pakiet Superpremium z Manpackiem za 119,90 i Eleveny  za 11,90. Nie zgadzam się ale najlepsze co mi do tej pory zaproponowano to

Superpremium + Manpack + 3 Eleveny za 129,84.

Jak sądzicie da się coś lepszego wytargować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam już dosyć długo i mam jedno pytanie. Obecnie płacę 55zł za extra+ comfrot+, wszystkie Canał+, HBO.

I teraz z tego co czytam to mogę dostać:

Extra+ i 6 Canal+ za 69,6\90 lub

Extra+ i 8 Canal+ za 79,90

 

I z tego co czytam lepiej się nie wyciągnie.

A jak byłaby według Was oferta za 6 Canal+ ale z pakietem Comfort+?

 

I pytanie od kiedy mogę liczyć na pakiet VOD Canal+

i czy przy pakiecie Comfort dokupienie 97h NC+ go za 5 zł jest jednorazową opłatą?

 

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Wojcieszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś dostałem do akceptacji na maila umowę (24 m-ce):

Extra+, 8C+, HBO, MR, Kino świat za 79,99 plus (2m-ce) FilmBox Pack. (Pace i Sagemcom zostają)

Myślę, że nic więcej nie wynegocjuję... :-)

 

Natomiast na drugiej umowie, chodzi mi po głowie wymiana Pace na WiFi Premium Box.

I mam pytanie... Za ile mogę wynegocjować: Extra+, 6xC+, MR i tą wymianę?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez budzyn78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natomiast na drugiej umowie, chodzi mi po głowie wymiana Pace na WiFi Premium Box.

I mam pytanie... Za ile mogę wynegocjować: Extra+, 6xC+, MR i tą wymianę?

 

 

 

Extra+ C+ (6) 69,99 24m

Wymiana Wifipremiumbox+ w dwóch wariantach: aktywacja199/149 jednorazowo i brak dzierżawy sprzętu lub 5zł najem miesięczny. 

Co do MR to aktywacja bezprzewodowego Wifiboxa 99zł i w pierwszym roku opłata 5zł, w drugim 10zł. W najgorszym wypadku od początku 10zł za MR.

Nic taniej nie ugrasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny tel. Znowu na siłe próbuja mi do ekstra coś dodać. Zaznaczyłem że chce gołe ekstra z mrs bo na C+ nic dla mnie nie ma ( sport mnie nie interesuje a filmów jak na lekarstwo). Ale nie oferty z dzisiaj - ekstra plus filmbox za 69,99, z elevenami za coś koło 74zł i z gołym HBO za jedyne 79,99zł ( czyli sporo drożej niż dla nowego). A najlepsze że pytam jak to ma się do nowej oferty dla nowych, czyli 3 miesiące gratis abonament i 3 miesiące gratis HBO z opcją go - na co usłyszałem że skoro nie jestem zainteresowany to czy wiem co zrobić z dekoderem. Ja się dalej pytam o ofertę dal nowych a konsultant irwał rozmowę. Można się ubawić z ich podejściem

Ps Do tej pory ekstra z z 7C+ i mrs za 69,99 zł - cena zaproponowana przez nc po reklamacji z mojej strony. Podpisałem nową umowę z mrs za 79,9 a oni dali mi internet za jedyne 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+6C-69.90 zł Extra +8C+HBO za 79.90 zł Comfort+6C+ 59.90 zł Vod Canal+ przy pakiecie 8C+.

Dziś do mnie dzwonili (umowa na koniec stycznia) i za 79,99 proponowali Extra+ i 6C+, oczywiście na 24miesiące. Jak nic się nie zmieni to się pożegnamy.

Edytowane przez Milczar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ C+ (6) 69,99 24m

Wymiana Wifipremiumbox+ w dwóch wariantach: aktywacja199/149 jednorazowo i brak dzierżawy sprzętu lub 5zł najem miesięczny.

Co do MR to aktywacja bezprzewodowego Wifiboxa 99zł i w pierwszym roku opłata 5zł, w drugim 10zł. W najgorszym wypadku od początku 10zł za MR.

Nic taniej nie ugrasz :)

Ale ja mam MR na Camelonach...i nie interesuje mnie aktywacja bezprzewodowego MR...inna sprawa czy Waszym zdaniem warto wymienic PACE na WiFi PremiumBox-a. PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dziękuję za info :) 

100h to nie ma szans aby przekroczyć. Kilka h meczyków i to wszystko.

 

 

Negocjacje z nc+ trwają w najlepsze. Póki co proponują śmieszne warunki. Cena taka jak u kolegi wyżej 110zł, ale za extra+, C+ 6x i multiroom standard. 

Dramat. 

Czekam dalej na poważną ofertę.

Następnym razem im powiem, że znam ich cennik i wiem co ludzie dostają z takiego i takiego forum. 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dziękuję za info :)

100h to nie ma szans aby przekroczyć. Kilka h meczyków i to wszystko.

 

 

Negocjacje z nc+ trwają w najlepsze. Póki co proponują śmieszne warunki. Cena taka jak u kolegi wyżej 110zł, ale za extra+, C+ 6x i multiroom standard. 

Dramat. 

Czekam dalej na poważną ofertę.

Następnym razem im powiem, że znam ich cennik i wiem co ludzie dostają z takiego i takiego forum. 

:)

 

Ujawnienie źródła Twoich informacji w niczym Ci nie pomoże a innym może zaszkodzić. Nie radzę więc tego robić.

 

Nie łudzę się, że nie wiedzą o istnieniu tego Forum ale im więcej ludzi będzie się powoływać na informację stąd tym gorzej. Mogą robić tu jakieś masowe wrzutki wprowadzając dezinformację i chaos. A Tobie i tak wmówią, że informację, na które się powołujesz umieszcza konkurencja.

Edytowane przez mlesniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...