Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niektórych wpisach można przeczytać, że są osoby, które płacą za sam Eurosport 2. Czy to oznacza, że można sobie np. wybrać pakiet Comfort+ i dodać do niego pojedyncze wybrane kanały z pakietu Extra+? Jeśli tak, ile się płaci za jeden taki kanał? I czy jest limit (np. można dodać maks. 3)? Dajcie znać, bo nigdzie tego nie mogę znaleźć.

Edytowane przez rycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja utargowałem coś takiego :

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

14,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach - W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy 24 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-10-2016

Koniec okresu oznaczonego 30-09-2018

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+,, Dopełnienie do Extra+ 1 m

Wybrane promocje Comfort+ 14,99 zł 24 m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów

I można tanio dostać paczkę C+?Można.A inni wypisują że minimum to 70-100 zł :lol2: Jesteś przykładem tego co ktoś pisał w innym wątku a mianowicie o ofercie na C+ 3 miesiące 0 zł a kolejne 30zł.A inni twierdzą że paczka C+ w opcji to 80 zł i taniej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od około miesiąca dzwonią już z propozycjami. Umowa do 31.10.2016, aktualnie mam (dekoder turbo + 2x multiroom std):

 

COMFORT+ 59zł
HBO GO 10zł
NETVOD+ KONTO PODST 1.99zł
FILMBOX 15zł
Multi+ 15zł
Adventure TV HD 1.99zł
History 2HD 1.99zł
HBO 25zł
Premium Sport &Film 69zł
NOC 25zł
EXTRA+ 30zł
CANAL+ VOD 0zł
VOD+ PRAPREMIERY.TVP 9zł
VOD+ SERIALE+ 30zł
REDLIGHT HD 15zł
CINEMAX 15zł
HISTORY HD 1.99zł
SunDance HD 2.99zł
 
płacę 153,88 (było przez 12mc 143,88 potem doszło +10zł za drugi multiroom)
 
Początkowo dostawałem ofertę za 179,99 (rzekomo z opłata 20zł za 2x multiroom std) raz mówili że to VIP+ innym razem ze to VIP+ MAX) - zawsze ofertę odrzucałem. Na pytanie ile zyskam po wyłączeniu erotyki - odpowiedź 5-10zł w zależności od konsultanta. Wysłałem wypowiedzenie i dziś dzwonili z DUK, dowiedziałem się że nie ma takiej oferty jak 179.99 z multiroom w cenie - owszem VIP+MAX ale + 2x10zł za multiroom. Rzekomo nie rabatują już multiroom dla byłych cyfrowiczów. Odmówiłem.
 
Proszę o sugestie za ile można wyszarpać taką ofertę jak mam teraz, ewentualnie VIP+MAX i 2x multiroom std?
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś w poprzednim poście, że miałeś średnią cenę abonamentu w łamańcu 59.99 na 2 lata. Teraz będziesz płacił 93 zł z Elevenami dodatkowo i HBO GO (te dwie rzeczy dobierałeś sobie w trakcie trwania abonamentu i to że przepłacałeś dychę za HBO GO nie ma tutaj znaczenia). Wcale mnie to nie dziwi, że dostałeś ofertę C+ + HBO za 79.90. Dostałeś podwyżkę  co tylko potwierdza ich strategię na obecną chwilę. Każdy z nas dostaje podwyżkę, ale każdy inaczej w zależności od tego co miał i ile płacił :) Tam system wszystko wylicza. Jak dla kogoś nie ma oferty za 79.99 to oznacza, że system tak wyliczył średnią i żeby skały sr...ły to konsultant nie kliknie czegoś czego nie ma w systemie.

 

Hej. O to chodzi, że konsultanci bardzo ściemniają.

Mi mówili, że patrzą na to ile płaciłeś w ostatnim miesiącu i mają taką politykę, że każdemu trochę podnoszą. Nie chcieli dać HBO za darmo na cały okres umowy "bo nie ma już tej promocji". Jak powiedziałem, że kolega dostał, to wtedy ich odpowiedź "bo płacił mniej". Jak powiedziałem, że ja też płaciłem mniej, bo miałem 6mies. gratis, to oni właśnie "że dla nas liczy się, ile pan płacił w ostatnim miesiącu, a gratisowych miesięcy już nie dajemy". Albo, że "do tej pory płacił pan mniej, niż warty jest ten pakiet". 

 

Ja każdą z 5 czy 6 rozmów kończyłem grzecznie tym, że prosiłem, aby zapisali w systemie, że chcę właśnie taką ofertę i za tyle pieniędzy. I dzwonili dopiero jak będzie ta oferta dla mnie,bo inaczej to strata ich i mojego czasu. I chociaż zarzekali się, że już takiej oferty nie będzie na pewno i że pewnie umowa się rozwiąże, to potem mówili OK, jak będzie, to się odezwiemy. Potem zawsze dzwonił inny konsultant i cała historia od początku..

Aż w końcu zadzwonił po razu drugi facet, z który rozmawiałem na początku i niespodziewanie powiedział, że znalazła się ta oferta. Sam byłem zaskoczony, bo traciłem nadzieję.

 

I o to chodzi, że oni tak z Tobą gadają, tak Ci wbijają (paru konsultantów dzwoni) do głowy, że lepszej oferty dla Ciebie nie będzie, że w końcu zaczynasz to wierzyć i akceptujesz płacenie o 10zł więcej niż inni, albo płacenie 20zł za pakiet HBO, który inny mają gratis.

 

Ja się cieszę, bo wiem, że mam co chcę i płacę za to najmniej, jak to możliwe. Jakiś tam sposób rozmowy z nimi mam wypracowany od 2-3 przedłużeń, również dzięki temu co czytam na tym forum. I jak dotąd się sprawdza, bo udaje się osiągnąć pakiet i cenę, który zakładam na początku. I to niezależnie od zmiany cyfry na nc.

Choć widzę również, że inni też twardo stawiają swoje warunki i kończy się zdaniem sprzętu.. Nie wiem dlaczego, czy to ich błędy w rozmowach, czy pech w trafianiu na konsultanta. Na pewno nigdy nie można im pokazać w rozmowach, że i tak przedłużysz, bo Ci zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do końca umowy zostało 9dni dziś telefon premiumbox 149zł + multirum wi-fi 49zł C+6X E+,KinoŚ, HBO6M ,100godz. go/mies  69,90zł 1rok, 2rok79,90. Poprzednio E+/C+6.69,90 . Chcę drugi rok bez dopłaty pani mówi że się nie da multi za zero.

Podziękowałem i powiedziałem grzecznie jak się da to nich się odezwie jak nie to rozwiązujemy krótko i na temat. 

Co działać czy możliwa ta nowa oferta?

Edytowane przez janusz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po rozmowie.

 

W tej chwili mam Comfort+, Multiroom Standard x 2, EXTRA+, Akt. MULTIROOM Std SLAVE, Akt. MULTIROOM Std SLAVE, Najem mediaBOX+, Akt. MULTIROOM Std, CANAL+ VOD, Premium Sport &Film, Multi+ i płacę co miesiąc 79,90 (tzw. łamaniec na rachunku teraz mam 104,90). Umowa do końca października, wypowiedzenie wysłane.

 

Dzisiejsza propozycja to rezygnacja z pakietu Canal+ (pomarudziłem, że miałem to dla ligi hiszpańskiej), więc proponują mi Extra+, Multiroom taki sam jak mam teraz (2 dekodery dodatkowe) za 79,90 z umową na 15 lub 24 miesiące.Do tego jeszcze jakieś NC+ Kino Świat (muszę poczytać co to takiego). Do tego mogę dokupić Eleveny za 15 zł, ale to wolę przez neta oglądać, bo w każdej chwili mogę wyłączyć.

 

Co sądzicie o ofercie? Spróbowałem sobie to wprowadzić na stronie NC+ jako nowy klient i wyszło mi, że oferta konsultantki jest ok. 10 zł tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cdcd0ecb5a0df708a2d3dec7c5c24e76.jpg

 

Obecnie posiadam to co na obrazku powyżej. Umowa do końca grudnia 2016. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dziś sms od nc+ z prośbą o kontakt w sprawie umowy. Telefon z mojej strony i oto co mi zaproponowali...

 

08f32ceb3bd83971bf91ed7217a49bca.jpg

 

Jestem w stanie to zaakceptować, gdyż to co mam obecnie zadowala mnie w zupełności. Po wyłączeniu Elevenów z końcem listopada cena spadnie mi do 124,99 PLN. Więc tak naprawdę mam podwyżkę raptem 9 groszy na miesiąc. Odpuściłem sobie również Man Pack bo na Sportklubie nie ma nic a Zest TV jest mi zbędny. Czy waszym zdaniem mogę coś jeszcze z tego wyciągnąć, czy to jest dobra oferta? Dodam, że posiadam 3 x Wifibox oraz Mediabox. Na klepnięcie oferty mam 7 dni. Z możliwoscią jej wypowiedzenia w terminie 14 dni. Proszę o opinie. Dopowiem, że telefonowałem pod krakowski numer DUK 12 2947879

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozwiązaniu umowy można dostać dobrą ofertę i dodatkowo masz miesiąc gratis i opłata za włączenie sygnału za jedną kartę 10zł sprawdzone :wink:  

Nie wiem kiedy to sprawdzałeś ale ostatnio raczej to nie ma większego znaczenia.O czym już nie jeden abonent się przekonał o tym i pochwalił tu na forum.Są tacy co za włączenie sygnału nic nie płacili i jest ich więcej od tych co płacili. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono:)

 

W październiku kończy mi się promocja na eleven sports na 7,95. NC+ w związku z tym, że dodali kolejny eleven sport proponują mi 3 eleveny za 11,90. Czy to jest standard? Czy jest szansa na niższą cenę? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez kakalaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cdcd0ecb5a0df708a2d3dec7c5c24e76.jpg

 

Obecnie posiadam to co na obrazku powyżej. Umowa do końca grudnia 2016. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dziś sms od nc+ z prośbą o kontakt w sprawie umowy. Telefon z mojej strony i oto co mi zaproponowali...

 

08f32ceb3bd83971bf91ed7217a49bca.jpg

 

Jestem w stanie to zaakceptować, gdyż to co mam obecnie zadowala mnie w zupełności. Po wyłączeniu Elevenów z końcem listopada cena spadnie mi do 124,99 PLN. Więc tak naprawdę mam podwyżkę raptem 9 groszy na miesiąc. Odpuściłem sobie również Man Pack bo na Sportklubie nie ma nic a Zest TV jest mi zbędny. Czy waszym zdaniem mogę coś jeszcze z tego wyciągnąć, czy to jest dobra oferta? Dodam, że posiadam 3 x Wifibox oraz Mediabox. Na klepnięcie oferty mam 7 dni. Z możliwoscią jej wypowiedzenia w terminie 14 dni. Proszę o opinie. Dopowiem, że telefonowałem pod krakowski numer DUK 12 2947879

 

Bierz jak ci pasuje :curious: ..drogo. Trza było zagadnąć o Superpremium+... :mrgreen: (99,9 zł dla przedłużających umowę, w tym HBO i Cinemax 1,2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w opcji włącz wyłącz jest taniej.Właśnie przedłużyłem umowę która jest do końca lutego następnego roku.Nowa oferta to Extra+6C+Hustler 6 miesięcy za free z opcją wyłączenia i filmbox na miesiąc umowa na 12 miesięcy.Liczona od 1 marca następnego roku Wifi Premiumbox za free.Umowa negocjowana w ten sam sposób jak poprzednia wypowiedzenie nie było wysłane. Eleven chcieli w standardowej cenie dla tego pakietu więc będzie opcja włącz wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann Pewnie zagadałbym o Superpremium+ tylko że mam multiroom już nc+ a nie z dawnej cyfry+. A nie chcieli zrabatować mi multiroomu. Z racji tego że nc+ dzielę z rodzicami w domu na pół to w Cyfrowym Polsacie mam full pakiet z Elevenami oraz HBO z HBO GO, Cinemaxami i Filmboxami w promocji SmartDom za 50 zł. Co w sumie daje mi pełną ofertę programową obu platform w domu za kwotę łączną 110 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Bierz jak ci pasuje :curious: ..drogo. Trza było zagadnąć o Superpremium+... :mrgreen: (99,9 zł dla przedłużających umowę, w tym HBO i Cinemax 1,2)

Ja to mam nie zapominaj Superpremium  posiada 8XCanal+ i do tego dobrałem Man Pack (zależało mi na Hustler oraz H i H2) Eleven i Sundance wyszło 124,89 na dwa lata

Wilk syty i owca cała .... ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla @wally79-89,99zł za 8 C+ im więcej osób będzie zgadzać na tego typu propozycje tym gorzej to wróży na przyszłość.. :-|

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak @lukimann. Gdybym miał multiroom po dawnej cyfrze+ pewnie nie zgodził bym się na zaproponowaną ofertę tylko negocjowałbym Superpremium+ z multiroomem po dawnej cyfrze w cenie 99 zł. Ale z tym ich nc+ multiroomem gdzie dekoderów mam w sumie aż 4 to cena nie jest zła. Porównałem sobie starą umowę z warunkami nowej umowy, która wejdzie w życie 1 listopada i wychodzi że cena wzrasta mi tak naprawdę o 9 (słownie: dziewięć) groszy. Patrząc z perspektywy mijającego umowy mam: raz spokoj przez kolejne 2 lata, dwa cena praktycznie mi nie wzrosła a tym samym cieszę się ofertą której cena jest taka sama przez kolejne 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Dziś kolejny telefon ich propozycja SUPERPREMIUM+HBO +HBO-GO MENPACK + Multiroom taki, jak mam teraz za 119zł, umowa na 24 miesiące. Odmówiłem. Mniej kanałów, a drożej. Teraz płacę za wszystko 116,88 zł.

Obecnie posiadam Multiroom po Cyfrze+: 2 karty Cameleon i 2 dekodery Wifibox.

 

Multi+

Premium Sport &Film

History HD

Filmbox

HBO GO

EXTRA+

Cinemax

Hustler HD

MULTIROOM STANDARD

CANAL+ VOD

HBO

netVOD+ CANAL+ Platinum

 

Jest szansa wyrwać to co proponowali za 89,99 zł z Multiroomem + podmianę 1 dekodera na Wifipremiumbox'a? Może być umowa na 24 miesiące.

 

Tym nowym hasłem reklamowym ,chyba zakpili z tych co się odgrażali że drożej nie zapłacą ,a i tak podpisali aneksy wyższe ,przyszła koza do woza ;) . U mnie cisza umowa do 10 oczywiście wypowiedziana ,zero telefonów przez 1,5 miesiąca ,a w sierpniu dzwonili 10 razy ,jak by się paliło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. O to chodzi, że konsultanci bardzo ściemniają.

Mi mówili, że patrzą na to ile płaciłeś w ostatnim miesiącu i mają taką politykę, że każdemu trochę podnoszą. Nie chcieli dać HBO za darmo na cały okres umowy "bo nie ma już tej promocji". Jak powiedziałem, że kolega dostał, to wtedy ich odpowiedź "bo płacił mniej". Jak powiedziałem, że ja też płaciłem mniej, bo miałem 6mies. gratis, to oni właśnie "że dla nas liczy się, ile pan płacił w ostatnim miesiącu, a gratisowych miesięcy już nie dajemy". Albo, że "do tej pory płacił pan mniej, niż warty jest ten pakiet". 

 

Dokładnie tak jest jak mówisz. Ja w zeszłym roku podpisałem umowę na 12m zamiast na 24m i dlatego miałem Extra+  z C+ za 84,90 (zamiast 79,99). Dodatkowo do tego dobrałem Eleven za 7,95zł. No i w tym roku negocjacje to była droga przez mękę. Chcąc zrezygnować z Eleven i zostać przy samym Extra+ C+ niżej tego 84,90zł nie chcieli dać, a nawet od pewnego czasu pojawiały się już tylko oferty za 89,99zł. Uzasadnienia takiej podwyżki każdy konsultant wymyślał swoje. A to o tym, że cena praw do ligi polskiej wzrosła, a to że jakość contentu wzrosła, a to że doszły nowe kanały (Viasaty). Jak wspominałem o innych którzy dostają bez problemów Extra+ C+ za 79,99zł to słyszałem, że mają dłuższy staż w nc+ itp. Jakiś czas dałem sobie spokój z negocjacjami bo już powoli traciłem nadzieję, aż po tygodniu w końcu odebrałem telefon by sprawdzić co się w ich ofertach zmieniło. Oczywiście przywitała mnie moja "ulubiona" oferta za 89,99zł i jak z miejsca ją odrzuciłem to usłyszałem pytanie jaką ofertę oczekuję w takim razie. Przedstawiłem swoje warunki (Extra+ C+ za 79,99zł), była rozmowa z przełożonym i nagle okazało, że jednak się da!

Parcie na zwiększanie abonamentu jest faktycznie spore i są gotowi dawać gratisy byle tylko opłata miesięczna wzrosła, ale jak widać da się wynegocjować również obniżkę abonamentu, tylko że łatwo nie jest i zależy to w dużej mierze od tego na jakiego konsultanta trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi, że kończy mi się promocja na darmowy dostęp do pakietu Extra+ (wziąłem umowę na Comfort+ z mix'a), dostałem niezłą ofertę na maila - rozszerzenie do Extra+ za 10zł ze zobowiązaniem do końca trwania umowy lub 15zł ze zobowiązaniem na minimum 10 miesięcy. :)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. płace mniej niż płaciłem. Bo przedłużyłem umowę na Extra+8C+Eleven+multiroom - 24 miesiące = 86,95 zł chyba. wiem, że bez Elevenów wynosi 79,90 zł + jakaś promocyjna kwota na te Eleveny do końca października.

 

Żałuje, że nie wziąłem SuperPremium za 99 zł + Eleven do tego. Miałbym HBO i Cinemax ponad to, lub HBO i HBO GO.

 

Ps. dzięki koledze z tego forum widzę, że dla mnie byłaby opcja full pakietu w CP za 50 zł wraz z dekoderem z nagrywaniem, podobno lepszym od wszystkich dekoderów z nc+. Posiadającym Eleven w pakietach, HBO i HBO GO, Cinemaxy, history, Polsaty Sport.

 

Ale zależy mi jednak na paczce Canal+ i nsporcie. Ile dla przedłużających kosztuje najtansza wersja Canal+ i nsport w pakietach nc+? Obecnie za extra+ i 8C+. płacę 79,90.

Ile dla przedłużającego wynosi nsport i C+ w pakiecie start czy comfort?

Edytowane przez kucyk10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...