Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem od początku z n-ka, mam dobrane teraz dwa multiroomy, za jeden płacę 10zł, drugi mam zrabatowany do 0zł.

No właśnie - dobrałeś teraz.

Mi uparcie 5 konsultantów twierdzi, że multiroom mogą zrabatować jak ktoś jest z byłej cyfry albo jeśli ktoś teraz dobiera. Dla tych co są od początku w N i mieli już multiroom nie da się zrabatować żadnego. Jedynie po 10zł za każdy.

 

Dlatego pytam czy ktoś taki z Was dostał za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mi rowniez skonczyla sie wczoraj umowa (superpremium 2x cameleon pace + sagem 99pln) tradycyjnie nie dostalem tego co chcialem extra8c+ hbo za 80 wiec poczekalem do pierwszego i przedluzylem to samo w tej samej cenie na kolejne 2 lata, jedyny plus takiego rozwiazania to darmowy wrzesien... jak ktos i tak bedzie bral superpremium za 99 polecam poczekac na wylaczenie sygnalu zawsze to stowka w kieszeni... rozwiazanie praktykowane 3x...

zrobiłem tak samo w sierpniu; umowa była do końca lipca i ok.10sierpnia zadzwoniem sam i dali minimum co chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki mój urok. Taką właśnie dostałem ofertę w APS po przedstawieniu faktury z NC z możliwością 10 dniowego rozwiązania umowy. Nie zawsze to co dają jest na stronie tak też jest w NC. Sprzętu jeszcze nie zdałem może jeszcze Nc mnie zaskoczy ☺

Chyba nie wiele zrozumiałeś z tego co mówili ewentualnie pracownik nie miał zielonego pojęcia o czym mówi.W odpowiednich wątkach jest wszystko opisane i radzę ci je poczytać zamiast wypisywać bajki siejąc zamęt.

 

Oferowali komuś goły comfort taniej niż 24,90?

Oferowali wystarczy poczytać wątek było o tym nie raz i to całkiem niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to minimum to co to jest? Bo mi też wyłączyli sygnał bo miałem umowę do końca sierpnia

moje minimum czyli to co miałem wcześniej extra 6c+ hbo 6m dekoder marny dsi 87 za 0zł karty kameleon 0zł za 69.99

chciałem za 80 zł z hbo 24mieś ale się nie da

powodzenia w negocjacjach,ja mam 2 lata spokoju, codzienne telefony ucichły, marketing tej firmy mnie zadziwia sam studiowałem marketing i zarządzanie i nie mieści mi się w pale aby olewać wieloletnich abonentów, selekcjonowania ich w zależności od aktualnych opłat taka szarpaczka to wpływa na wizerunek firmy,z mojej strony to podczas negocjacji NIE POWOŁUJCIE SIĘ na forum satkuriera  w sprawie ofert bo obniżacie zakres negocjacji dla innych przez to ja i inni musimy płacić sporo a mogło być taniej,,wystarczy powiedzieć że byłem na wódce u kolegi i widziałem na kanale 190 ile płaci coś w tym stylu trochę inwencji własnej a nie żerowanie na gotowcach 

Edytowane przez MPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a tak, że dziewczyna która do mnie wczoraj dzwoniła była naprawdę rozgarnięta i podczas rozmowy prosiła o podanie podstrony tego wątku na satkurierze? Zdziwiony? Może mam mało postów,ale w temacie platform i płatnej telewizji siedzę od 98r. więc troszkę pokory :) Prosiłem kogoś o screen-a, bo dziewczyna mówiła(bardzo wiarygodnie),że jakby MRs był za 0zł to by dała. A że tu na forum pojawia się za 0zł - nie oznacza, że tak jest. Mówiła,że śledzi te wątki i śmieszy ją jak ludzie piszą specjalnie wymyślone oferty by denerwować innych. 

Jednak wierzysz w bajki :) coz Twój wybór , Twoja nadzieja................pokora ech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się z końcem grudnia. Dziś miałem pierwszy telefon.

Aktualnie posiadam: Extra+, pełna paczka Canal+, HBO, 2x Multiroom - wszystko za 79,99 zł.

Propozycja: to samo za około 150 zł...

Oczywiście odmówiłem, ale trochę jestem w szoku jak bardzo zmieniły się ceny. Czy jest szansa zostać na tych samych warunkach? Czy era korzystnych negocjacji z konsultantami NC+ już minęła? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj: Comfort 24,99 na 15 miesięcy, jak na 24 to paczka filmoxów na cały okres free. PVR pace i sagemcom dalej free, cameleony też. Do tego dopełnienie do extra na 2 miesiące, kolekcja nc+go i Kino Świat na 6 miesięcy gratis. W opcji z filmboxami niby Comfort 14,99 i 10 filmboxy, ale jak bez filmboxów to 15 miesięcy i Comfort w tej samej cenie. Nie wiem czy da się wyrwać sam goły komfort za mniej niż 24,99. Chyba to klepnę, rachunek mi wzrośnie o 9 groszy, dojdą filmboxy których i tak nie będę oglądać, ale spokój na dwa lata. Co to ta kolekcja nc+ go to nawet nie wiem, najwyżej się zorientuję. Wszystko co na okres 2 lub 6 miesięcy ma się wyłączyć samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę nic takiego, ale na stronie nc+ mam już wypisane jakie usługi posiadam i nie ma tam HBO .

Opcje dodatkowe
Aktywacja NC+ GO internet
Eleven Sports
CANAL+
Zgody Marketingowe

Eurosport 2 HD

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowaa się skończyła 31.08 i 1-go już sygnał wyłączony :-) Póki co jadę na naziemnej, ale czekam do 14-go i zdaję dekoder...

 

Mam identyczną sytuację. Zaskoczyli mnie, że sygnał odłączyli pierwszego tak jakby tych kilku dni zostawić nie mogli za ponad 10 lat płacenia abo powyżej 100zł miesięcznie.

 

Czy oferty po odłączeniu są jakieś lepsze, czy oferują standard? Orientuje się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie znalazła się oferta, która zachęciłaby mnie do pozostania. Nieprzyjemni konsultanci i brak elastyczności zadecydowały o wyborze innego dostawcy. Po czterech latach wyłączono sygnał. Po 2 dniach telefon z pytniem o to co skłoniłoby mnie do pozostania, wspomniałam o ofercie za 79.90 z Hbo gratis ale nie dla psa kiełbasa.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty OT - Cyfrowy Polsat ma swój dział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wierzysz w bajki :) coz Twój wybór , Twoja nadzieja................pokora ech :)

...nie wiem jak te Twoje bezsensowne i nic niewnoszące posty mają się do zagadnienia które poruszyłem...no ale cóż mam poradzić-pewnie się nie dowiem? Skoro jesteś przekonany,że tylko klienci czytają to forum to żyj w tym przekonaniu nadal...A screen-a z ofertą Extra+/6C+/MRs0zł za 69zł jak nie było tak nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną sytuację. Zaskoczyli mnie, że sygnał odłączyli pierwszego tak jakby tych kilku dni zostawić nie mogli za ponad 10 lat płacenia abo powyżej 100zł miesięcznie.

 

Czy oferty po odłączeniu są jakieś lepsze, czy oferują standard? Orientuje się ktoś?

A na jakiej podstawie mieli zostawić sygnał skoro oficjalnie nie jesteś ich abonentem bo złożyłeś wypowiedzenie?

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty OT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką ofertę: Comfort+ + Extra+ + Multi+ + Premium Sport & Film + Eleven Sports + Multiroom Premium + wynajem Mediaboxa. Płacę za to wszystko 123 zł z groszami. Interesowałoby mnie zostawienie tych wszystkich opcji - na jaką ofertę mogę liczyć? I jak ewentualnie by wyglądała sytuacja, gdybym chciał paczkę HBO albo Cinemax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...