Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Umowa do końca sierpnia (12 m-cy): Extra+, Canal+(6), Multiroom Standard, Najem PVR, Cinemax (6 m-cy, z możliwością wyłączenia)  - 69,90zł + Eleven Sports 7,95 (do listopada). Razem 77,85zł

Dzisiejsza zaakceptowana propozycja (24 m-ce): Extra+, Canal+(6), Multiroom Standard, Najem PVR, Filmbox (1 m-c, automatycznie wyłączany), HBO (6 m-cy, z możliwością wyłączenia) - 69,99zł + Eleven Sports 7,95 (do listopada). Razem 77,94zł

Jestem zadowolony, życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa do końca sierpnia (12 m-cy): Extra+, Canal+(6), Multiroom Standard, Najem PVR, Cinemax (6 m-cy, z możliwością wyłączenia)  - 69,90zł + Eleven Sports 7,95 (do listopada). Razem 77,85zł

Dzisiejsza zaakceptowana propozycja (24 m-ce): Extra+, Canal+(6), Multiroom Standard, Najem PVR, Filmbox (1 m-c, automatycznie wyłączany), HBO (6 m-cy, z możliwością wyłączenia) - 69,99zł + Eleven Sports 7,95 (do listopada). Razem 77,94zł

Jestem zadowolony, życzę udanych negocjacji.

a jaka cena za eleven od grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wycofałem wypowiedzenie i zgodziłem się przedłużyć umowę na kolejne 24 miesiące (miniona wygasa z końcem sierpnia br.) a dzisiaj mam kaca i nawet żałuję :-| .

 

Extra+

8 x Canal+

HBO na 6 m za 0

Eleven Sports

Filmbox Pack na 1 m za 0

Multiroom Standard

najem mediaBOX+

 z nc+ go i VOD

 

Za taki pakiet będę płacić 102,94. Chciałem zejść z ceny, mówiłem sobie że za taką kasę nie przedłużę ale w końcu uległem. Nie dało się utargować nawet 10 zł. Konsultant arogancki, butny i niemiły. Sam nie wiem czemu nie rzuciłem słuchawką :evil: . Gdyby nie to, że zależy mi na sporcie a oni mają wyłącznośc na UCL czy Premier League to napewno bym zrezygnował... a tak płacz i plać.

 

Życzę wam żebyście byli twardsi niż ja i by na swojej polityce nc+ się wkrótce przejechało ponieważ  podejście ich konsultantów do klienta jest skandaliczne. Owocnych negocjacji albo odwagi by zrezygnować.

Pozdrawaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze 8 dni do końca umowy, telefonów pełno, niestety oferty kiepskie. Mając extra, 6c+ i MRP za 69 zł (proponują to samo plus HBO na 6 miesęcy) ale za diabła nie chcą zrabatować MRP jak co roku się to odbywało tylko 20zł lub standard za 10zł przy umowie na 24m, ewentualnie jak powiedział konsultant może mi dać Extra za 54zł plus HBO za 15 i MRP za 20zł  :crazy:

Najlepsze są hasła konsultantów na koniec rozmowy " jak mi się nie podoba to proszę iść do CP, tylko proszę pamiętać o zdaniu dekodera do 14 dni"

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia, a od tygodnia dzwonią już praktycznie codziennie. Z tym, że 90 % tego to puszczają sygnały lub nagle rozłączają się po paru sekundach rozmowy. Mam to co w podpisie i nie zależy mi zbytnio na przedłużeniu umowy, bo nic tam w tej TV ciekawego nie ma, naziemna mi wystarczy, chyba, że dostanę comfort lub start w dobrej cenie to się zastanowię. Oferta z dzisiaj to:

- Extra, MR (2xcameleon), 1xPace za 49,99 na 24m

- Comfort z HBO, MR (2xcameleon), 1xPace za 59,99 na 15m

innych ofert puki co nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem, Comfort 39,99 i C+ 8 (3 miesiące gratis) a następnie 30 zł. Do tego Pace i Sagemcom gratis. Wszystko na 15 miesięcy.  Doliczając eleveny (włącz / wyłącz) zamknę się w okolicach 70 zł.Może nie rewelacja ale dla mnie OK :)

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie złożone. Dziś dostałem sms że kończy mi się umowa i jest dla mnie jakaś super promocja z HBO. Postanowiłem zadzwonić. Powiedziałem że chce Extra, 8C+, i HBO za 79,90. Okazało się że faktycznie jest promocja i mogę to dostać na 24 miesiące. Zgodziłem się na te warunki i miałem poczekać na wprowadzenie tych rzeczy do systemu. W tle leci muzyczka, ja jestem zadowolony że fajna oferta i nagle odzywa się konsul i mówi że system nie może przepuścić HBO na 24 miesiące wiec podziękowałem.

 

Dotychczas Extra, 8C+ i HBO za średnio 65 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, czy można obecnie wyszarpnąć Superpremium na 12 miesięcy?

Proponowali mi dotychczas ten pakiet z 6C+ za 94,99 zł - właśnie na 12 miesięcy. Kręciłem nosem. Dziś kolejna propozycja, ale już tylko na 24 miesięcy. Mam archaiczny Pace PVR 500 GB.

Czy warto składać wypowiedzenie i czy można dostać Superpremium na rok? Wolałbym za 90 zł/miesiąc, ale zdaje się, że to nierealne...

Mam umowę do końca września, czyli zostało jeszcze kilka dni na ewentualne złożenie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 89,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-10-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-09-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Witam kolegów z forum ja oceniacie powyższą ofertę ?

 

dostałem też powyższą ofertę plus 2canal plus za 99,90zl

 

Aktualnie płacę 99,90zł umowa do końca września za pakiet superpremium plus filmboxy, multiroom po cyfrze oraz pace pvr.

 

Tracę przy nowej ofercie filmbox, cinemax, dwa canal plus 

Zyskuję HBO GO i 10 zł niższy abonament

 

Można ugrać coś więcej ?

 

Pytałem o słynne 8xc+,extra,HBO za 79,90zł oferta dla mnie nie osiągalna podobno i bradzo rzadka, jedynie dla ludzi którzy wcześniej płacili mniej  lub mieli jakieś reklamacje uwzględnione tak usłyszałem. 

 

Przy przedstawionej ofercie brakuję mi jedynie canal plus vod bo z tego co piszecie nie ma go przy 6 canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku, ale czytam posty kolegów i widzę że już takimi terminami platforma zaczyna się interesować. Obecnie mam goły comfort za 24,90. Wiem że było możliwe dostać ten pakiet za 19,90, a podobno nawet 14,90. Ostatnio widziałem ktoś pisał o kwocie 39,90. Rozpiętość ogromna. Nie zależy mi na żadnych dodatkach, żadnych calal+ czy HBO. Interesuje mnie dalej goły Comfort. Czy ktoś może mi podpowiedzieć za ile rzeczywiście można kupić obecnie ten pakiet? Posiadam do tego pace pvr i mr po cyfrze za 0 zł, dekoder może zostać, mr za zero musi zostać. Jakiej wysokości abonamentu mam się domagać w rozmowach z konsultantkami/konsultantami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 89,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-10-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-09-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Witam kolegów z forum ja oceniacie powyższą ofertę ?

 

dostałem też powyższą ofertę plus 2canal plus za 99,90zl

 

Aktualnie płacę 99,90zł umowa do końca września za pakiet superpremium plus filmboxy, multiroom po cyfrze oraz pace pvr.

 

Tracę przy nowej ofercie filmbox, cinemax, dwa canal plus 

Zyskuję HBO GO i 10 zł niższy abonament

 

Można ugrać coś więcej ?

 

Pytałem o słynne 8xc+,extra,HBO za 79,90zł oferta dla mnie nie osiągalna podobno i bradzo rzadka, jedynie dla ludzi którzy wcześniej płacili mniej  lub mieli jakieś reklamacje uwzględnione tak usłyszałem. 

 

Przy przedstawionej ofercie brakuję mi jedynie canal plus vod bo z tego co piszecie nie ma go przy 6 canal +

 

Oferta nie jest zła naprawdę. HBO Go za 0 zł, Multiroom 0 zł. Te dwa Canal + to szajs więc nie ma czego żałować. Przy takiej kwocie można dołożyć Eleveny i za stówkę z groszami masz całą ofertę sportową + kanały filmowe HBO i CANAL+  Bez Cinemaxów też można jakoś przeżyć :) Mi proponowali przy przełużeniu Superpremium za 99 zł, ale dokładając eleveny, multiroom i HBO Go to wyszło 127 zł. Te dwa kanały Cinemaxa i Canal + Seriale i Discovery nie są tego warte.

Edytowane przez bieluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 89,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-10-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-09-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Witam kolegów z forum ja oceniacie powyższą ofertę ?

 

dostałem też powyższą ofertę plus 2canal plus za 99,90zl

 

Aktualnie płacę 99,90zł umowa do końca września za pakiet superpremium plus filmboxy, multiroom po cyfrze oraz pace pvr.

 

Tracę przy nowej ofercie filmbox, cinemax, dwa canal plus 

Zyskuję HBO GO i 10 zł niższy abonament

 

Można ugrać coś więcej ?

 

Pytałem o słynne 8xc+,extra,HBO za 79,90zł oferta dla mnie nie osiągalna podobno i bradzo rzadka, jedynie dla ludzi którzy wcześniej płacili mniej  lub mieli jakieś reklamacje uwzględnione tak usłyszałem. 

 

Przy przedstawionej ofercie brakuję mi jedynie canal plus vod bo z tego co piszecie nie ma go przy 6 canal +

 

Oferta przyzwoita, mi proponowano to co piszesz za 105zł: sprzęt miałem ich,  w tym czynsz 5zł i MRs (gratis). W twojej cenie poważnie rozważyłbym przyjęcie oferty. ( I może byłbym nadal ich klientem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem, Comfort 39,99 i C+ 8 (3 miesiące gratis) a następnie 30 zł. Do tego Pace i Sagemcom gratis. Wszystko na 15 miesięcy.  Doliczając eleveny (włącz / wyłącz) zamknę się w okolicach 70 zł.Może nie rewelacja ale dla mnie OK :)

Czemu aż 39,99? ja obecnie płacę 19,99 zł .... Widzę ,że nc szuka jeleni tu jest opcja C+ 8 za 30 zł a w moim przypadku to już nie.Czas się pożegnać z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku, ale czytam posty kolegów i widzę że już takimi terminami platforma zaczyna się interesować. Obecnie mam goły comfort za 24,90. Wiem że było możliwe dostać ten pakiet za 19,90, a podobno nawet 14,90. Ostatnio widziałem ktoś pisał o kwocie 39,90. Rozpiętość ogromna. Nie zależy mi na żadnych dodatkach, żadnych calal+ czy HBO. Interesuje mnie dalej goły Comfort. Czy ktoś może mi podpowiedzieć za ile rzeczywiście można kupić obecnie ten pakiet? Posiadam do tego pace pvr i mr po cyfrze za 0 zł, dekoder może zostać, mr za zero musi zostać. Jakiej wysokości abonamentu mam się domagać w rozmowach z konsultantkami/konsultantami? 

Dzisiaj miałem telefon w sprawie przedłużenia umowy.Obecnie pakiet Comfort+ w cenie 24,90.Zaproponowano mi Extra+ za 44,90 lub Comfort+ za 29,90.Konsultant nie potrafił uzasadnić pięciozłotowej podwyżki za Comfort+.W ramach rekompensaty zaproponował 8xC+ do końca listopada oraz pakiet HBO do końca października.Na obecną chwilę sobie odpuściłem przedłużanie.Do końca listopada jeszcze sporo czasu.Wypowiedzenia nie składałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem kolejną ,chyba już nastą rozmowę, z konsultantem. Umowa do końca sierpnia więc został tydzień. Po tych wszystkich rozmowach z konsultantami wychodzi, że każdy proponuje dokładnie to samo- od około 3 miesięcy nic się w ofertach nie zmieniło. Także oferty z dziś.

1. extra+/6xC+/69 zł, HBO 6x0,18x25/ eleven 11.90 na 12 mcy

2.z 8xC+ - 79zł, reszta bez zmian

3. superpremium 94,99/99,99 (6xC+/8xC+) , eleven 11,90

 

Do każdej opcji MR gratis.

 

I na tym koniec ofert. Na moją odpowiedź, iż interesuje mnie pakiet extra/8xC+/HBO za 79,99 zł na 24 mc-e - otrzymałem szczerą odpowiedź konsultantki, iż taki pakiet faktycznie istnieje, ale nie zostanie mi taki zaoferowany, ponieważ dotychczas płacę 97 zł i dlatego nie dla psa kiełbasa. Po prostu ci, którzy płacą mniej ,np 59 zł to mogą taki pakiet dostać. A ja niestety nie jestem wśród wybrańców i tyle. Ktoś musi płacić więcej za tych którzy dostali oferty by płacić mniej., Krótko i treściwie. Konsultantka chyba miała gorszy dzień. Albo chwilę szczerości. Nie wiem.

Na razie odrzucone.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne sposoby na wyróżnienie fragmentu treści postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...