Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy telefon do końca umowy 3 miesiace

Jak dla mnie nie ma problemu z opcjami:

Extra + , 6 C+ , multiroom cameleon za 69.90zł

Extra +   8 C+ , multiroom cameleon za 79,90zł

ale do tego chciałem HBO na cały okres umowy (przy drugiej opcji) za 0zł i to zaczęły się schody bo "takiej promocji już nie ma" tylko na 6 miesięcy 0zł a potem coś tam trzeba płacić.

Podziekowałem mam czas i jak co to wcale nie muszę przedłużać :), konsultant konkretny i miły:)

 

Teraz mam Extra + ,8 C+ ,HBO ,multiroom za 49zł/12m + 79zł/12m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie Państwo jak to jest - w rozmowie z konsultantem stwierdziłem, że nie jestem w stanie płacić tyle co obecnie za swój pakiet (Extra + 6C) więc przy przedłużeniu umowy chcę przejść na mniejszy pakiet - dajmy na to Entry+ C+. Niezbyt miły konsultant pogrzebał w systemie i stwierdził, że to niemożliwe, bo nie ma dla mnie takiej oferty...

Trafiłem na nieogarniętego gościa czy też tak jest rzeczywiście?

Czyli co - mogę zostać przy tym pakiecie, albo wziąć wyższy, ale nie mogę przejść na niższy? No bez jaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, podobnie jak @arzak przedłużyłem wczoraj umowę z nC+ otrzymując ofertę za 79,99 zł. Dodatkowo, w swojej ofercie mam jeszcze multiroom standard za 0zł. I w zasadzie tyle w tym temacie. Wcześniej płaciłem uśrednioną wartość łamańca 6x0zł/18x79,9zł. Konsultant początkowo informował, że nie ma takiej oferty, ale w trakcie rozmowy ta opcja się nagle pojawiła i po krótkich debatach ze swoim przełożonym dobiliśmy targu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując dwa poprzednie posty zaczynam żałować, że nie chwyciłem wczoraj propozycji dla mnie. Koledzy za to co mieli będą płacili jak rozumiem 20 zł więcej ( wcześniej średnio 59 teraz 79). Ja za to co w podpisie średnio 115, a miałem teraz propozycję Superpremium + z HBO, Hustlerem i Eleven zamiast Filmboxów za 110 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

W tym tygodniu trzy telefony, z tego co zauważyłem temat konsultantom powoli się wyczerpuje, jakoś bez entuzjazmu proponują ciągle to samo - E+, 6C+, 69,99,-zł. HBO przeważnie na 6 m x 0,-zł.

Dzisiaj poprosiłem o podanie cen poszczególnych pakietów dla mnie. Jeżeli dobrze pamiętam to:

 

Start+ - 19,99,

Comfort+ - 39,99.

Extra+ - 54,99.

Extra+ z 6 C+, wiadome, jak wyżej.

Extra+, 8C+ z HBO na 24m x 0.- zł, 79.99.- ewent. do tego WifiBox+ za 0,- zł.

 

Zero jakiejkolwiek elastyczności z ich strony, żadnych szans na porozumienie, niewielkie ustępstwo dla wieloletniego klienta płacącego przeważnie zawsze z wyprzedzeniem rachunki, np. do E+ z 8C+ i HBO, gratis HBO GO - nie, To może multiroom - nie, jakiś kanał promocyjnie, może H1, H2 też nie, itd. Masz tylko brać to co ci przedstawiono bo dla nowych to jest za np. 99,- zł, a tobie robimy taką zniżkę i jeszcze ci się coś nie podoba. Nie tędy droga, nie te czasy. Nie jestem uzależniony od NC+ i C+ dlatego lotto mi to czy będę płacił od sierpnia NC+ czy konkurencji.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatniej rozmowie i w kółko tych samych ofertach umówiłem się z jednym konsultantem,oczywiście zanotowałem  z imienia i nazwiska ,że będę  z nim prowadził negocjacje na złamanie przeciwnika na razie ich gratisy są liche liczę coraz bardziej na ciężkie negocjacje w  ostatnim miesiącu obowiązywania umowy tzn. sierpniu

Moje oczekiwania to ekstra z 6 c+ za 69,99 zł plus hbo w opcji 12 m za 12,50 zł dają na ten moment ekstra z 6 c+ za 74,99 zł. A ja bym z pocałowaniem ręki przyjął ofertę ekstra z 8 c+  plus hbo zna 24 za 0 zł za 79,99 zł ale dla mnie nie ma

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu trzy telefony, z tego co zauważyłem temat konsultantom powoli się wyczerpuje, jakoś bez entuzjazmu proponują ciągle to samo - E+, 6C+, 69,99,-zł. HBO przeważnie na 6 m x 0,-zł.

Dzisiaj poprosiłem o podanie cen poszczególnych pakietów dla mnie. Jeżeli dobrze pamiętam to:

 

Start+ - 19,99,

Comfort+ - 39,99.

Extra+ - 54,99.

Extra+ z 6 C+, wiadome, jak wyżej.

Extra+, 8C+ z HBO na 24m x 0.- zł, 79.99.- ewent. do tego WifiBox+ za 0,- zł.

 

Zero jakiejkolwiek elastyczności z ich strony, żadnych szans na porozumienie, niewielkie ustępstwo dla wieloletniego klienta płacącego przeważnie zawsze z wyprzedzeniem rachunki, np. do E+ z 8C+ i HBO, gratis HBO GO - nie, To może multiroom - nie, jakiś kanał promocyjnie, może H1, H2 też nie, itd. Masz tylko brać to co ci przedstawiono bo dla nowych to jest za np. 99,- zł, a tobie robimy taką zniżkę i jeszcze ci się coś nie podoba. Nie tędy droga, nie te czasy. Nie jestem uzależniony od NC+ i C+ dlatego lotto mi to czy będę płacił od sierpnia NC+ czy konkurencji.     

Dla nowych E+ z 8C+ i HBO,  HBO GO 124 zł więc dostałeś dużo taniej ,a rachunki masz obowiązek płacić więc nie biadol i leć do konkurencji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo 8 letniego stażu C+/NC+ rezygnuję ze "współpracy". Miałem Superpremium z HBO go,Sundance, MR C+ Pace + sagemcom jedyne oferty to gołe Superpremium za 99. Chciałem zejść pakiet niżej bo nie wykorzystywałem tego pakietu ale Nc+ za niższe pakiety proponowali 89 za Extra 8C i ostatnia oferta z tamtego tygodnia Extra 6C bez niczego za 79. Zamówiłem Netię i od wczoraj mam nowego operatora. Dekodery mam spakowane bo mam miesiąc wszystkie pakiety za darmo. Gdyby dali mi Extra z 6/8 C+ i HBO na jakiś czas to pewnie bym został ale od maja mieli czas bo wtedy rezygnację złożyłem. Jeden klient mniej. Sportu nie oglądałem a musiałem mieć. A u nowego operatora dużo taniej i wybrać można co się chce oglądać, jakość na podobnym poziomie. Zobaczymy za 2 lata jak będzie, może wrócę jeśli będzie do czego. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie Państwo jak to jest - w rozmowie z konsultantem stwierdziłem, że nie jestem w stanie płacić tyle co obecnie za swój pakiet (Extra + 6C) więc przy przedłużeniu umowy chcę przejść na mniejszy pakiet - dajmy na to Entry+ C+. Niezbyt miły konsultant pogrzebał w systemie i stwierdził, że to niemożliwe, bo nie ma dla mnie takiej oferty...

Trafiłem na nieogarniętego gościa czy też tak jest rzeczywiście?

Czyli co - mogę zostać przy tym pakiecie, albo wziąć wyższy, ale nie mogę przejść na niższy? No bez jaj....

Możesz ale nie ma sensu bo cena najniższa za pakiet to 59.99zl

 

Najtańszy pakiet z 6xC+ to Start za 54.99zl

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...