Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że się da. Extra z 6 C+ za 69,90 . Do tego Multiroom (MR) musisz doliczyć, a nie Multi. Multi to nazwa pakietu. MR możesz wynegocjować jeden tv za 0, a drugi za 10. Chyba, że zrezygnujesz z tv w 3 pokoju, bo przecież w tv nic niema. Zostawisz bajki dzieciom, a Ty na DVB-T przejdziesz. ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest napisać kto dostanie jaką ofertę jeżeli nie zna się jego opłat z aktualnej umowy. Ja dostałe Extra+, 8xC+ za 79zł. MR, i do tego HBO za free, Dobrałem HBO GO 6x0 i 6x10 zł. Tak więc można dostać dobrą ofertę ( bo obecna podwyżka 10 zł. do tego co się miało to dla mnie dobra oferta). Ale płaciłem 69 zł. a sprzęt po Cyfrze, wypowiedzenie wysłane. Kiedy dzwonili do mnie to HBO z HBO GO za 20 zł., , ja zadzwoniłem po otrzymanym SMS-ie i dał mi HBO za free. Tak więc nie ma za bardzo różnicy ile lat byłeś w C+ czy N bo tyle samo jesteśmy w NC+. Wszystko zależy ile płaciłeś i z kim rozmawiasz.


c6ad4e7dac.jpg

Lepiej 8xC+ i wywalczyć HBO za free ,HBO GO na rok w łamańcu 6x0 i 6x10 (średnio 5 zł.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.


a jesli sie ma mniej niz miesiac do konca umowy to przez ten miesiac zabuli sie "normalna" kwote czyli ze 200 zl, no chyba, ze sie ponownie wynegocjuje wyslanie maila z oferta :)

 

 

czujesz się lepszy niz inny, ze masz nc+ ? wyslesz mi swoj autograf ?

 

 

 

jeszcze miesiac temu nie dawali takich umow, za cos takiego ale pod nazwa superpremium 6xC+, ktory sie rozni tylko cinemaxami chca co najmniej 102 zł, takze masz naprawde niezłą ofertę

 

a ten filmbox to na caly okres czy tylko 6 mies ?

Nawet nie wiem bo sami to zaproponowali. Czyli zaraz będę akceptował bo jeszcze tego nie zrobiłem. Mam jeszcze pytanie czy w każdej chwili trwania umowy (np. za miesiąc, pół roku) można dobrać multiroom ten z wifi czy trzeb teraz przy aneksowaniu?


Co sądzicie o tej ofercie? Nie wiem, czy akceptować? Warto robić o parę złotych ponowne wypowiedzenie i nowe negocjacje?

 

c6ad4e7dac.jpg

Bardzo dobra oferta klep

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Mam extra z 6C+ i MR premium  69.90zł. Propozycja z dziś (Warszawa) to samo za 69.90 umowa na 24m  filmbox 1m. Zastanawiam się czy brać czy czekać. Rok temu przeciągnąłem ich na maksa wznawiałem umowę w okresie 14 dniowym po jej zakończeniu ale i tak ofertę proponowali taką samą jak przed jej zakończeniem i nic więcej nie dało się ugrać.

Wykonałem z ciekawości tel. do DUK w Krakowie oferta taka sama 69.90. Pierwszy raz spotkałem się z tak konkretnym konsultantem  na moje pytanie o ofertę z HBO za 79zł stwierdził, że ja jej nie mogę dostać aczkolwiek jak powiedział takie oferty istnieją on sam takie aktywował ale warunkiem było posiadanie wcześniej HBO. Mi zaproponował łamańca 6m za 0/6m za 25 po roku mogę odłączyć.

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest napisać kto dostanie jaką ofertę jeżeli nie zna się jego opłat z aktualnej umowy. Ja dostałe Extra+, 8xC+ za 79zł. MR, i do tego HBO za free, Dobrałem HBO GO 6x0 i 6x10 zł. Tak więc można dostać dobrą ofertę ( bo obecna podwyżka 10 zł. do tego co się miało to dla mnie dobra oferta). Ale płaciłem 69 zł. a sprzęt po Cyfrze, wypowiedzenie wysłane. Kiedy dzwonili do mnie to HBO z HBO GO za 20 zł., , ja zadzwoniłem po otrzymanym SMS-ie i dał mi HBO za free. Tak więc nie ma za bardzo różnicy ile lat byłeś w C+ czy N bo tyle samo jesteśmy w NC+. Wszystko zależy ile płaciłeś i z kim rozmawiasz.

c6ad4e7dac.jpg

Lepiej 8xC+ i wywalczyć HBO za free ,HBO GO na rok w łamańcu 6x0 i 6x10 (średnio 5 zł.)

kiedy dostałes tą oferte bo wygląda że konsultancji to sami kłamcy, w kwietniu nie było hbo gratis, teraz jak sie ich przycisnie to mówią bzdury ze taka oferta z hbo gratis  była tylko przez tydzien w kwietniu, i  od tego czasu jej nie ma

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest możliwość wyłapać to:

Comfort+ Extra+ Multi+ 8x Canal+ 3x HBO  w kwocie ok.75/ na miesiąc ???

 

Do tej pory miałem to w łamańcu. Średnia ok. 53 z groszami.... :)

Taniej nie wyrwiesz niż 79,99 zł i pamiętaj że te HBO jest bez HBO GO

@ircios, za to wprowadzanie w błąd powinieneś dostać co najmniej warna, szczególnie że znasz oferty. Przewijały się przecież oferty Extra+6xC+ z HBO na 24 miesiące za 69,99 zł, HBO GO to wydatek rzędu 10 zł (a niektórzy dostają 6x0zł, 6x10 zł), MR po Cyfrze i dekoder z PVR za 0 zł i History Pack 3 zł. Wychodzi 82 zł więc po co piszesz bzdury?!

hehe pokaż mi kogoś kto dostał takie oferty chętnie zobaczę

 

Eliot temat hbo w gratisie wałkowałem przez naście telefonów - odpowiedź ta sama co u ciebie było i już nie ma i nie będzie

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzwonili i na siłę pakiet vip mi wciskał, chciałem pakiet extra+ z 8x canal i eleven a on na iłe vip pakiet ale to chyba dlatego ze dałem sie 2 lata temu na abonament za 162zł i teraz nie chcą mi dać innego pakietu

Edytowane przez lukasz431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie smsy wysyłają po zarejestrowaniu wypowiedzenia ? ;)

Lepsze :mrgreen:

1. "Zgodnie z Państwa dyspozycją 1 czerwca zaprzestaniemy świadczenia usług. W przypadku pytań lub chęci zmiany decyzji prosimy o kontakt" 

2. "Pół roku bez opłat? Wyższy pakiet w cenie niższego? Pakiety Premium w cenie abonamentu? Specjalne oferty dla stałych klientów czekają. Zadzwoń" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon, propozycja bez zmian, umowy na 24 m-c

 

Extra+, 6C+ kwota 69,99 dodatkowo HBO 6m-cy 0 zł 6 m-c 25 zł 

 

Extra+, 8C+ kwota 79,99 dodatkowo HBO 6m-cy 0 zł 6 m-c 25 zł 

 

brak możliwości HBO na 24 m-c za 0 zł

 

czekam. dotychczas Extra+, 6C+, Redlight, HBO na 6 m-c 0zł za 59,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca maja, na tą chwilę co ugrałem to:

Comfort+ Extra+ Multi+ 8x Canal+ 3x HBO (24 miesiące)+ 2 miesiace filmbox pack 

umowa na 24 miesiące za 79,90zł.

Da się coś jeszcze wytargować? Myślałem o filmbox packu na 24 miesiące ale są nieugięci.

Dotychczas miałem Comfort+ Extra+ Multi+ 8x Canal+ 3x HBO  za 59,90zł.

Edytowane przez coalthar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej tak nie nazwał ;) Płacić 20zł więcej za to samo;) Ale tak szczerze , to wiem że jest dość dobra, porównują oferty innych. Pytanie co się da maksymalnie ugrać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone dość dawno, do zeszłego tygodnia częste telefony ze standardową ofertą (bez HBO na 24 m.) więc odmawiałem. Zazwyczaj konsul mówił, że jak pojawi się lepsza oferta to zadzwonią... i dzwonili, co prawda z tą samą... ale dzwonili. Po ostatniej rozmowie konsul się zagotował i walnął regułkę, że mam nie zapomnieć zdać sprzętu do 14 dni i od tego czasu cisza. Czy zaznaczyli sobie przy mnie ptaszka, że nie do urobienia i już się nie odezwą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny,

 

Zbliża się koniec umowy, wypowiedzenie wysłane więc zaczynają powoli do mnie wydzwaniać. Większość pyta o pełne pakiety, ja natomiast z braku czasu na oglądanie tv chciałbym zejść niżej na coś typu extra/comfort+ mr. Pytanie do Was- za ile go można wyciągnąć? Obecnie extra+8c+hbo+mr za 69zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pykpyk, chcesz zejść z ceną w dół więc ceny będziesz miał raczej jak dla nowych: Comfort 39,90 zł, Extra 59,90 zł. Normalne oferty w Twoim przypadku rozpoczną się pewnie od Extra z 6xC+ za 69,99 zł. Jak dobrze zagadasz to do tego ostatniego pakietu możesz dostać HBO nawet na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon, propozycja bez zmian, umowy na 24 m-c

 

Extra+, 6C+ kwota 69,99 dodatkowo HBO 6m-cy 0 zł 6 m-c 25 zł 

 

Extra+, 8C+ kwota 79,99 dodatkowo HBO 6m-cy 0 zł 6 m-c 25 zł 

 

brak możliwości HBO na 24 m-c za 0 zł

 

czekam. dotychczas Extra+, 6C+, Redlight, HBO na 6 m-c 0zł za 59,99

 

 

2h później ponownie telefon gdzie głos w słuchawce informuje mnie, iż system wskazał mnie do przedstawienia możliwie najlepszej oferty obecnej na rynku ....

oferta taka sama jak wyżej bez zmian (poprzedni telefon ok. 17)

 

Konsultatnt powiedział dodatkowo, że w systemie jest adnotacja, iż jest to możliwie najlepsza oferta do zaproponowania dla mojej umowy....dziwne

czekam

 

postanowiłem sobie walczyć o HBO na 24 m-c za 0, na dzień dzisiejszy tylko taka oferta przekona mnie do przedłużenia umowy a skoro na forum co jakiś czas potwierdza się, że takową można otrzymać nie zgodzę się na gorsze warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś:

Extra+ 59,99zł
Extra+ z HBO i HBO GO, nc+GO (100h) - 79,99zł (umowa na 15m)
Extra+ z 6xC+, nc+GO (100h) - 79,99zł (15m)
Extra+ z 8xC+, nc+GO (100h) - 89,99zł (24m)

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca maja, na 99% się pożegnamy.

Edytowane przez Hemus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

......... do zeszłego tygodnia częste telefony ze standardową ofertą (bez HBO na 24 m.) więc odmawiałem. ............ Po ostatniej rozmowie konsul się zagotował i walnął regułkę, że mam nie zapomnieć zdać sprzętu do 14 dni i od tego czasu cisza. Czy zaznaczyli sobie przy mnie ptaszka, że nie do urobienia i już się nie odezwą?

WYLUZUJ, jak piszesz do zeszłego tygodnia czeste telefony , tego tygodnia mamy dopiero jeden dzien a ty juz tesknisz, do wielu dzwonią raz na miesiąc

Czyli przy zrezygnowaniu z całego c+ i HBO nie zejdą z ceny nawet o 10-20zł?  :crazy:

raczej nie, mnie prawie zawsze mowią 59,99zł chyba ze umowa na 30m to wtedy 6 miesiecy gratis i wychodzi po 47 tak mi tłumaczą, tyle ze to jest rowniez dla nowych na ich stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...