Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca miesiąca i dziś telefon z dość standardową propozycją extra + 6 c+ za 69,90 oraz elveny za 7,90 i może byłbym skłonny się zgodzić ale dekoder MUSI być opłacony (staroć turbodekoder haha) i zrezygnowałem bo całość wychodzi 83 i powiedziałem że ani grosza za dekoder nie będę płacił bo nigdy tego nie robiłem.

Do tej pory extra+canale i HBO za 54,90 a po utracie praw + eleven za 63,90.

Swoją drogą nie dopytałem o tą ciekawę kwotę za Eleven... bo teraz tak sobie myślę, czy koleś nie chciał mnie wkręcić że tylko 7,90 bo do października mam aktualną promocję roczną za eleveny... Tego się już nie dowiem, ale był bardzo zdziwiony, jak powiedziałem że ~85 to za dużo na ich ofertę mniej za więcej i mam zamiar żyć bez TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie dzwonili do mnie dzisiaj z ofertą i tak jak @filolog otrzymałem taką samą propozycję.

Oni tak naprawdę sami się gubią w tym co oferują. Parę dni temu dzwonili do mnie z ofertą w której utrzymam Extra + C8 + multiroom (z chyba najgorszym dekoderem Sagem) oraz podstawowy, który posiadam to PACE PVR za 84,90zł a jak chcę wymienić na nowy dekoder to dopłata 5zł do abonamentu. Dzisiaj do mnie zadzwonił Pan i przedstawił ofertę w której oferta ta co mam będzie droższa o 5zł przy pozostaniu z tym sprzętem co mam a przy wymianie dekodera dodatkowo naliczył jeszcze 49zł aktywacji za nowy dekoder i 5zł za opłatę dodatkową za dekoder tak więc łącznie do zapłaty miesięcznie wychodzi mi 94,90zł i pyta mnie czy taka oferta mi się podoba. Ja powiedziałem, że mi się nie podoba bo parę dni temu dzwoniliście do mnie i miałem ofertę w której nie było opłaty aktywacyjnej za wymianę dekodera a tylko 5zł dodatkowo do abonamentu. Pan mówi do mnie "Zaraz sprawdzę w systemie" i po chwili mówi a jak zaproponujemy takie warunki jak Pan powiedział czy taka oferta będzie odpowiadać? Powiedziałem muszę pomyśleć i jak się zdecyduję to zadzwonię do was.

No i tak mnie to wkurzyło, że nie mam ochoty rozmawiać z tymi [beep]ami i naciągaczami!

Co sądzicie o tej mojej ofercie mam na myśli Extra+C8+multiroom i za dekoder 5zł czyli łącznie bym płacił 89,90zł?

Drugie pytanie to czy ktoś was posiada u siebie dwa dekodery z dyskiem? Pani mi powiedziała, że niema takiej możliwości by wymienić tego dziadowskiego Sagema na inny dekoder :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis znowu oferta : Superpremium za 109 , powiedziałem ze nie chce superpremium i interesuje mnie tylko Extra 8xC+ HBO HBO GO i eleveny za 100-102 i nic innego mnie nie interesuje umowa do konca czerwca wyp. jeszc ze nie wyslane.

 

Aha jak powiedziałem ze chce Extra C+x8 i HBO na cały okres to wszystko za 79,99+eleven i hbo go to mila pani powiedziala mi ze juz nioe ma tej oferty z HBO na caly okres ale takie bajki to moze wciskac swoim dzieciom na dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kończy mi się umowa z końcem maja więc chciałem się zorientować za ile mogę otrzymać to co mam teraz

 

 

Comfort+

 
EXTRA+
HBO
CANAL+ VOD
MULTIROOM STANDARD
Premium Sport &Film

Multi+

 

umowa na 15mcy 4 mce free reszta za 79,90 wiec srednio ok 60zl.

Czy to samo za ok 80zł można "wyrwać" ?

Do końca miesiąca mam zamiar złożyć wymówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do sierpnia i wczoraj złożone wypowiedzenie.

Dziś standardowy sms żebym się z nimi pilnie kontaktował.

Dostałem info do kiedy umowa i że do połowy września mam oddać sprzęt. Konsultant zapytał czy moja decyzja jest ostateczna i odpowiedziałem , że ciężko będzie mnie namówić na pozostanie bo ofertę mam niezłą . Gość nawet nic nie zaproponował XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej śledzę wątek od jakiegoś czasu :)

Kończy mi się umowa na koniec maja wypowiedzenie złożone.

Posiadam:

Comfort+,Multiroom Standard, EXTRA+, Aktywacja MR Standard, Premium Sport, Premium Film ,HBO, CANAL+ VOD ,Multi+

Czyli chyba jest to Extra+, 8C+, HBO, MR std płacę obecnie 59,90.

 

oferty jakie mi proponują to SuperPremium za 99 i w sumie nic innego bo jakieś dziwne pakiety łamane które nie są za wiele tańsze od superpremium.

Czyli np.: Extra+ 8C+ za 79,99 + 6M HBO za 0 poźniej 25 zł.

Myślałem że dostanę Extra, 8C+ i HBO na 24 miesiące za max te 79,90 ale widzę że chyba dla nich podwyżka 20 zł to za mało trzeba doić + 40 zł przy obecnej opłacie 60 kpina :).

No nic na razie czekam dalej na rozwój sytuacji gdyż jednak 100 zł za TV to dla mnie trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59,90 to cena ustalon po jakiś reklamacjach? Bo jeżeli tak, to nie możesz liczyć na podobną teraz. Cena 60zl to tanio nawet jak za pakiet Extra z jedną opcją premium, a tymczasem miałeś w tej cenie obie HBO i Canal+. Jeśli nie chcesz płacić 100zł to na Twoim miejscu powalczyłbym o jak najniższą cenę pakietu Extra+ i 8C+ rezygnując z HBO a do tego negocjowałbym jakieś dodatki np. Filmbox Pack czy ManPack. Przechodzisz na wyższą cenę więc masz mocną pozycję negocjacyjną. Oczywiście pozostaje też opcja rezygnacji z Canal+ i wybór Extra+ i HBO. Pakiet HBO jest tańszy niż Canal+ więc tu cena może być bardziej atrakcyjna i dodatkowo można tu bezpośrednio porównać ofertę do konkurencyjnego Polsatu, który również ma w ofercie HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką:

Extra

6xC+

Eleven

 

83 zł

 

Dostał ktoś tańszą propozycję za taki zestaw?

 

Mam pytanie- jeśli wziąłbym teraz sam Comfort z Elevenem to ile by to kosztowało?

Czy jakbym we wrześniu dołączył C+ to wyszłoby taniej niż teraz razem za 83zl?

 

Extra i 6c+ pojawiają się za 69,99 zł Eleveny przy lojalce są chyba za 12 zł, a normalnie za 15 zł. Bardziej opłacałoby się wziąć oddzielnie eleveny w jeden czy drugi sposób niż mieć zobowiązanie na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59,90 to cena ustalon po jakiś reklamacjach? Bo jeżeli tak, to nie możesz liczyć na podobną teraz. Cena 60zl to tanio nawet jak za pakiet Extra z jedną opcją premium, a tymczasem miałeś w tej cenie obie HBO i Canal+. Jeśli nie chcesz płacić 100zł to na Twoim miejscu powalczyłbym o jak najniższą cenę pakietu Extra+ i 8C+ rezygnując z HBO a do tego negocjowałbym jakieś dodatki np. Filmbox Pack czy ManPack. Przechodzisz na wyższą cenę więc masz mocną pozycję negocjacyjną. Oczywiście pozostaje też opcja rezygnacji z Canal+ i wybór Extra+ i HBO. Pakiet HBO jest tańszy niż Canal+ więc tu cena może być bardziej atrakcyjna i dodatkowo można tu bezpośrednio porównać ofertę do konkurencyjnego Polsatu, który również ma w ofercie HBO.

 

Cena normalnie przy ostatnim przedłużaniu wynegocjowana niby z kierownikiem :) myślałem że dostanę to za 79,90 a tu lipa przynajmniej jak na razie a widzę że da się to dostać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ponownie po półtorarocznej przerwie ;)
Przeglądnę wieczorem forum ale wiem że często ciężko dowiedzieć się o cenę pakietu full miałam do tej pory za 119

Najem ultraBOX+ (stary nc PEACE 500 i jakieś mały wifi)
HBO
CANAL+ VOD
MULTIROOM STANDARD
Cinemax
EXTRA+
HBO GO
Filmbox
History HD
Premium Sport &Film
Multi+
SunDance HD

Cały czas działa NC +GO

 

Umowa do końca lipca wiec ze spokojem podchodzę do tematu czy jest szansa na to samo w tej samej cenie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka oferta z dziś (pierwsza rozmowa, umowa do końca czerwca):

 

- extra

- comfort

- multi

- 8 x C+

- 3 x HBO

- nc+go 100 godz/mc

 

za 79,90zł, albo 69,99 bez c+discovery i seriale.

Może być taniej?

 

Poprzednio miałem to samo + filmbox za średnio 59,90 na dwa lata.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było wcześniej gdzieś w tym wątku wyczytać, że w kwietniu będzie przebudowana oferta NC. Wychodzi na to, że faktycznie tak może być przez 11.  Może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowe mam do konca kwietnia i dostalem taka propozycje 

Wybrane usługi-Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, Man Pack

Wybrane promocje-Extra+ z CANAL+ 64,90 zł 12 m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów. Umowa na 12 mcy a cena 74,90.

Edytowane przez zorro37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam

comfort+

EXTRA+

Najem mediaBOX+
Premium Sport &Film

Multi+

 

place 89zł+5zl za mediaboxa

wlasnie dzwonili i to samo plus eleveny za 99 na 2 lata

godzic sie czy poczekac jeszcze?

 

znowu dzwonili i chcą dać to samo plus eleveny w tej cenie co mam teraz na 2 lata tylko, ze wylacza dostep do sportklubu i motowizji

a ostatnio czytalem cos takiego http://blogi.satkurier.pl/127594-bedzie-pakiet-sportowy-w-platformie-nc.html

 

i tu jest moje pytanie czy jakby czasem przyszlo im do glowy wrzucic do tego "pakietu manpack" z spotklubem i motowizją np Eurosport to czy mialbym do niego dostep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowe mam do konca kwietnia i dostalem taka propozycje 

Wybrane usługi-Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, Man Pack

Wybrane promocje-Extra+ z CANAL+ 64,90 zł 12 m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów. Umowa na 12 mcy a cena 74,90.

a HBO i FILMBOX na ile? czy CANAL+6 czy 8? wyglada na to ze szybko wrócili do korzystnych ofert, efekt jedenastki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...