Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie smieszne sa ostatnio telefony z duk. A) Co Pan chce zeby zostac B) To co posiadalem obecnie a) super oferta tylko 99zl B) czyli to co odrzucam za drogo 40zl podwyzki a) taniej juz nie bedzie B) ta cena jest dla mnie nie do przyjecia a) w takim razie dowidzenia B) dowidzenia

 

Na pytanie taniej odpowiedz nie da sie. Codziennie telefon z duk. Przyzwyczaili sie ze wypowiedzenie jest jedynie do negocjacji. Ja na obecne ceny nie przystaje i w ciagu 14dni zdaje dekoder bo umowa wygasla wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wyjaśni dlaczego bardziej NC+ opłaca się dać mi comfort+ za 39,90zł niż comfort + i 6 canal + za 59,90zł 

czy jak dopłacę te 20zł za 6 canal + to im sie powinno bardziej opłacić czy jednak w związku z udostępnieniem tych 6 canal+ ponoszą większe koszty transmisji czy z czego to wynika że wola moje 39zł niz 59zł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym okresie nic nie można ugrać na cenie dla przeciętnego abonenta.

 

Jak to teraz jest z tym + miesiąca oraz włączaniem/wyłączaniem pakietów ? Czy mając jeden plus miesiąca można włączyć drugi i przez jeden miesiąc posiadać dwa działające pakiety czy nowszy zastępuje starszy ?

 

Jeżeli mam Eleven do końca marca to czy jest jakaś zasada savoir vivre, która nakazuje odczekać odstęp minimum 5-10 dni od włączenia ponownie pakietu w kwietniu ? Czy rezygnujemy 31 marca a włączamy 1 kwietnia ? Jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do jakości dekodera bym się spierał , z tego co poczytałem na forum oprogramowanie ewoboxa ma kupę niedoróbek .A tak w  nawiasie jeżeli nc+ zaproponuje mi więcej jak 69.90zł (obecnie tyle płacę za 6xc+,cinemax, multiroom do czerwca) to też chyba przejdę do polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego  nie ma najmniejszych szans by ugrać coś takiego. Ja wczoraj rozstałem  się z nimi się po dobrych kilku latach współpracy. Tak jak koledzy pisali negocjacje na bardzo mizernym poziomie. Oferty praktycznie te same, czyli płać więcej za mniej. 

 

marekzer, dnia 01 Marz 2016 - 13:22, napisał:snapback.png

Pakiet Extra i 6xC+ za 59,90 brałbym bez zastanowienia.

 

Co trzeba zrobić żeby dostać taką ofertę?

 

No ale ktoś tam wyżej dostał taką ofertę, więc jakieś szanse są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze nadzieje,że do końca marca zaproponują mi extra+,6 canal+ za 59zł/miesiąc -wtedy zostaje a jak nie to polszmata w cenie do 50 zł mam bogatszą ofertę niż sam extra+   - nie chodzi mi tutaj o ofertę sportową ale o bajki i kanały filmowe.Teraz to nawet dekodera nie chcą wymienić a ma już 6 lat

Edytowane przez 5dario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego  nie ma najmniejszych szans by ugrać coś takiego. Ja wczoraj rozstałem  się z nimi się po dobrych kilku latach współpracy. Tak jak koledzy pisali negocjacje na bardzo mizernym poziomie. Oferty praktycznie te same, czyli płać więcej za mniej. 

 

marekzer, dnia 01 Marz 2016 - 13:22, napisał:snapback.png

 

No ale ktoś tam wyżej dostał taką ofertę, więc jakieś szanse są.

 

Wydaje mi się ,ze takiej opcji :Pakiet Extra i 6xC+ za 59,90 nie ma .

sam kilka dni temu zrezygnowałem z ich usług oczekują  takiej oferty. Niestety.

Teraz testuję dekoder EVOBOX z CP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.02.2016r. skończyła się mi umowa. Ale jeszcze wczoraj do mnie dzwonili, żebym został, ale ceny były te same co wcześniej i wcześniej i wcześniej. Czy do Was, tj. tych którzy zrezygnowali też wydzwaniali i proponowali może lepsze warunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek od pewnego czasu i momentami aż nie wierzę. Ile to osób w ostatnim czasie odkryło słoneczne szczęście. Zastanawiam się jak można było przez tyle lat go nie dostrzegać :) Tyle straconych lat w takiej fatalnej platformie w której nic nie ma do oglądania. Większość pisze coś o dekoderze. Czyli wcześniej też oglądali tylko dekoder a nie TV ? Ja bym jednak po staroświecku wolał oglądać TV i by w niej coś było. A dekoderem niech by i był stary Pacan (choć to trudna miłość) :crazy:  :evil:  :evil:  :evil:

 

Przepraszam za OT ale ten wątek przybrał jakiś moment psychologicznej dramy, frustracji i tupania nogą. Nie uważam także, że obecna polityka cenowa nc+ jest logiczna . Tak jak i nie była logiczna polityka rozdawania za 50 zł prawie fulla. Dużo bajzlu jest w ofertach jak i na samej platformie. Ale wieczorem gdy jest czas człowiek ląduje przeważnie na ich kanałach. Dla meczu, filmu, dzieciak dla swojej bajki.

Ale gdybym miał walczyć o 5 czy 10 zł ( większość z piszących z tego co czytam upierała się przy Extra6C+ za 59 ale dostawali propozycje za 64,90 lub 69) biorąc pod uwagę ze naprawdę oglądam ich programy to lepiej iść na spacer, niż rozpoczynać 20 rundę negocjacyjną. Bo jeżeli nie oglądam to rzeczywiście może w krainie słońca jest jednak szczęście. Ja rozumiem, że negocjatorzy musieli dla samych siebie coś urwać, złamać platformę, być twardym. Dlatego pewnie ja jestem mięczak bo gdybym ważył czy będę oglądał Canal + lub czy będe miał 5 lub 10 zł więcej to wybrałbym oglądanie. Bo ani za tą dychę się nawalić, ani fajek kupić :)

 

PS. Proszę nie rozpoczynać dyskusji w celu argumentowania jak tanio, jak ważny dekoder itp. Ja wiem, rozumiem, ale nie temu służył ten wpis

 

PEACE

Edytowane przez majass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to teraz jest z tym + miesiąca oraz włączaniem/wyłączaniem pakietów ? Czy mając jeden plus miesiąca można włączyć drugi i przez jeden miesiąc posiadać dwa działające pakiety czy nowszy zastępuje starszy ?

Możesz. Ja tak miałem już nie jeden raz.

Jeżeli mam Eleven do końca marca to czy jest jakaś zasada savoir vivre, która nakazuje odczekać odstęp minimum 5-10 dni od włączenia ponownie pakietu w kwietniu ? Czy rezygnujemy 31 marca a włączamy 1 kwietnia ? Jak to wygląda ?

Tu chodzi o biznes i pieniądze, więc nie ma savoir vivre'u. Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z DUK Kraków z dzisiaj:

Extra+ 6xC+ 69,90 zł

w tym NC+GO 3h miesięcznie gratis, rozszerzenie o 100 h jednorazowo 4,90 / m-c

happy hour - Cinemaxy lub Filmboxy lub HustlerHD do końca września za 0 zł

ManPack 10 zł / m-c

Wifi PremiumBox 5 zł / m-c

 

ewentualnie

Extra+ 8xC+ 79,90 zł

w tym NC+ GO 100h miesięcznie gratis

 

Moje oczekiwania to 69,90 za Extra+ 6xC + Wifi PremiumBox w cenie i NC+GO 100 h. Więcej nie potrzebuję...

 

A co do rozdawnictwa to @majass ma rację... NC+ przyzwyczaiło nas do tego dziadostwa i ktoś u nich poszedł po rozum do głowy i stąd takie oferty. Ja dzisiaj by łem w swojej kablówce i tam by oglądać C+ musiałbym dopłacić 39 zł / m-c do pakietu telewizji cyfrowej wartej 55 zł / m-c co daje 94 zł / m-c...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 24 miesiące :

 

Comfort+

MULTIROOM STANDARD
Najem ultraBOX+
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
Adventure TV HD
 

 

79,90 z 8 Canalami lub 69,90 z 6 Canalami czy idzie osiągnąć coś więcej ??

HBO na 12 miesięcy 6 miesięcy 0 zł drugie 6 miesięcy 25 zł .

Umowa do końca maja wypowiedzenie nie wysłane ??

Edytowane przez gustafso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu sygnału u mnie podobnie jak u @suinam:

 

1) EXTRA+ z 6x+ za 69,90zł (umowa na 24 m)

2) EXTRA+ z 8xC+ za 79,90zł (umowa na 24 m)

 

Eleveny 15,90/m-c (lub opcja wl/wyl).

Umowa do 29.02. jeśli podpisze dziś to marzec za free.

 

Do tego ew.

*nc+go 10h m/c gratis

*ManPack - 1 m-c gratis, potem 10zł/m-c

 

VOD dostępne przy pakiecie 8xC+ 

 

Rozmowy ciężkie jak wóz z węglem...zero elastyczności pod numerami z Wawy jak i Krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

Najem UltraBox+

Multiroom Standard

Canal+ VOD

Premium Sport & Film

HBO

Cinemax

Filmbox

Multi+

Extra+

Adventure TV HD

Eleven Sports

 

Za całość płacę 147,85 zł umowa do 30.06.2016, już wypowiedziana.

Pierwszy telefon z Krakowa - proponują to samo za 154 zł. Ile realnie powinienem płacić za powyższy zestaw? Sprzęt po Cyfrze, multiroom jako dwie karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...