Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie:

 

Najem mediaBOX+ HBO Multi+ EXTRA+ Premium Sport &Film (8C+) CANAL+ VOD  Film Box 6m za darmo

 

Łamaniec ze średnią 58,26zł. Dziś zadzwoniłem z pytaniem do kiedy mam umowę (do końca lutego) no i pytając się co mi zaoferują to to samo co mam + 2 cinemaxy za 104,99 z mediaboxem + MR za darmo  :crazy: Ładnie podziękowałem. W tyg składam wypowiedzenie zobaczymy czy coś ugram czy nie. Jeśli oferta będzie słaba to rezygnuję. W jakiej kwocie mogę teraz wyrwać zestaw który miałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że masz to od 5 lat za darmo, nie znaczy że dadzą Ci identyczne warunki przy następnym przedłuzeniu, oferta się zmienia, jak widać tutaj na forum raczej na niekorzyść abonentów.

 

Do mnie coś ostatnio przestali dzwonić (ostatni raz w grudniu), wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec stycznia (przespałem miesiąc). Jakby co to zębaty się ucieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu odebrałem bo bombardowali kilka razy na dzień...

Extra+6C+ za 79.90+man pack za 10zł ew.Eleven za 7.95

Extra+8C+ za 89.90+man pack za 5zł

Do powyższych ofert Pace i druga karta za 0zł

 

Ofert za 69,90 i comfort nie ma dla mnie tylko start C+ za 69.90.Pani na odchodne rzuciła ''że juz napewno nie zadzwonią '' :D :D

Za tydzień bede w Polsce,przejdę się do salonu.Może tam będzie oferta za 69.90...Jak nie karta NC plus mix ''z bonusem'' juz czeka :D

Edytowane przez grzejnik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty są w miarę stałe, ale trzeba pamiętać, że punktem odniesienia w przypadku ofert przedstawianych abonentowi jest wysokość rachunku z przed dwóch miesięcy - jeśli płaciłeś 49,90 zł nie można liczyć na ofertę za 44,90 - bo taka będzie poprostu niedostępna. W "najgorszej" pozycji są abonenci z tzw. łamańcami, którzy płacili średnią kwotę - bo podstawą do ich przedłużeń jest wysokość ostatnich rachunków - ale nadal ofety dla przedłużających są tańsze niż dla nowych, moim zdaniem nie jest tanio, ale nie jest też "za drogo". Każdy sam musi odpowiedzieć, czy otrzymana oferta mu odpowiada czy nie.

a ja płacę teraz 44,90zł i proponowali Extra za 44,90zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu odebrałem bo bombardowali kilka razy na dzień...

Extra+6C+ za 79.90+man pack za 10zł ew.Eleven za 7.95

Extra+8C+ za 89.90+man pack za 5zł

Do powyższych ofert Pace i druga karta za 0zł

Po 3h znów zadzwonili z...taka sama oferta :D .Jaki oni tam system używają ,że nie wiedzą co odrzuciłem,kto dzwonił i kiedy...Dramat.

Spytałem z ciekawości o Superpremium.Dla mnie w ''promocji'' za 119zł :D .

Edytowane przez grzejnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Spytałem z ciekawości o Superpremium.Dla mnie w ''promocji'' za 119zł :D .

Ja by mi dawali to co mam obecnie za 119 pln może bym przyjął

Z drugiej jednak strony to 20 pln więcej niż teraz płacę ale za taki zestaw warto płacić "ciut" więcej :)

W marcu mamy kolejne urodziny nc+ więc może znów jakieś "mega promocje" będą ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna oferta: Extra+ 6Canal+ za 69,90 zł.

 

Do tego: 6 miesięcy Cinemax za darmo i 1 miesiąc Filmbox za darmo

 

Do pakietu mogę dokupić: HBO na rok (6 miesięcy za 0zł + 6 miesięcy za 25 zł, czyli średnio 12,5 zł/miesiąc)

 

Lub HBO + HBO GO na cały okres umowy za 20 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Miałem - extra+, 8×Canal+, multiroom za 89,90zł (to moja pierwsza umowa, po małej modyfikacji.

Do tego miałem wykupiony Eleven.

Obecnie - extra+, 8×Canal+, multiroom za 79,90. Umowa na 2 lata.

Do tego HBO na 6 miesięcy gratis (po tym okresie możliwość wyłączenia, dzięki tutejszym wpisom zwróciłem na to uwagę:).

Do wyboru był Filmbox, zamiast tego HBO wolałbym Man pack, ale nie było takiej możliwości.

W marcu Filmbox za darmo, sam konsultant mi to oznajmił jak czytał tą końcową formułkę, pewnie jakaś promocja będzie.

Z kanałów Eleven rezygnuję, jakoś rzadko ich oglądałem, najbardziej zależy mi na lidze angielskiej.

Chyba taniej nie dałoby rady, umowę miałem do końca stycznia, od listopada(wtedy wysłałem wypowiedzenie) miałem kilkanaście telefonów, wszystkie za to samo za 89.90. Wreszcie kumaty konsultant i podpisałem.

Dzięki wszystkim, którzy pisali tu o swoich propozycjach, dzięki temu miałem rozeznanie w cenach. Życzę wszystkim udanych negocjacji.

Edytowane przez lokam
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja by mi dawali to co mam obecnie za 119 pln może bym przyjął

Z drugiej jednak strony to 20 pln więcej niż teraz płacę ale za taki zestaw warto płacić "ciut" więcej :)

W marcu mamy kolejne urodziny nc+ więc może znów jakieś "mega promocje" będą ;)

A ze 140.  Masz  8x Extra  HBO  za samo 89zł bez niczego o ile się myle. Dodaj jeszcze HBO  GO    Filmbox  i Cinemax.  Dodatkowo płatne Hustler 4.99zł  H1/H2 o ile nie znikną   pamiętna historia z Vice. Sundance Redlight  tutaj nie słysze o jakichkolwiek promocjach zniżkach. To lepszy układ   Comfort bez extra i z 6/8C+ a reszta w Polsacie ze Smartdomem + pakiet rozrywka  z chyba 3 czy 4 miesięcznym okresem bezpłatnie.Jedynie co można to +-10zł wytargowac nic poza tym.Bo na stronie jest 129.99zł bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Miałem - extra+, 8×Canal+, multiroom za 89,90zł (to moja pierwsza umowa, po małej modyfikacji.

Do tego miałem wykupiony Eleven.

Obecnie - extra+, 8×Canal+, multiroom za 79,90. Umowa na 2 lata.

Do tego HBO na 6 miesięcy gratis (po tym okresie możliwość wyłączenia, dzięki tutejszym wpisom zwróciłem na to uwagę :).

Do wyboru był Filmbox, zamiast tego HBO wolałbym Man pack, ale nie było takiej możliwości.

W marcu Filmbox za darmo, sam konsultant mi to oznajmił jak czytał tą końcową formułkę, pewnie jakaś promocja będzie.

Z kanałów Eleven rezygnuję, jakoś rzadko ich oglądałem, najbardziej zależy mi na lidze angielskiej.

Chyba taniej nie dałoby rady, umowę miałem do końca stycznia, od listopada(wtedy wysłałem wypowiedzenie) miałem kilkanaście telefonów, wszystkie za to samo za 89.90. Wreszcie kumaty konsultant i podpisałem.

Dzięki wszystkim, którzy pisali tu o swoich propozycjach, dzięki temu miałem rozeznanie w cenach. Życzę wszystkim udanych negocjacji.

 

Z Hbo nie możesz zrezygnować na 100% to jest lojalka na 12 msc- niestety konsultant wprowadził cię w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Negocjacje - pierydoły piszesz , jednemu mówia że nie można a drugi moze wyłączyć - co ty gadasz. przysłałi mi regulamin - to jest tak jak z eleven sports masz 12 msc lojalkę i nie możesz go wyłaczyć. Niech ci porześle regulamin promocji to sam sie przekonasz.

Edytowane przez pitter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili 1 raz. umowa do 31.01 - mam extra, canal+ x8,HBO,MR - srednio 74, ostatnie rachunki po 90 zł

Extra+ 8 canal+ 79,90 (wersji z 6 canal+ nie było)

Superpremium z 6x Canal+ - 99,90

Superpremium z 8x Canal+ - 104,90

 

Nie wiem czy to nowość czy nie, zapytałem o HBO GO, konsultant zaproponował mi, że za Cinemaxy może być HBO GO - nie robie "złotego" interesu ale jest to co oglądam. Dwukrotnie gdzieś wychodził, bo mu mówię, że za 99,90 - wezmę superpremium z 8xcanal+ - dwukrotnie przyszedł z odpowiedzią, że niestety się nie da.

Oferta odrzucona - czekam dalej :)

PS.
Konsultant, jeszcze mnie namawiał na superpremium, bo dostanę 100h nc+go, a za - Extra+ 8 canal+ 79,90 - dostanę tylko 3h, to nie chciałem wchodzić w dalsze dyskusje i  tylko przytaknąłem :)

Edytowane przez koralow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja by mi dawali to co mam obecnie za 119 pln może bym przyjął

Z drugiej jednak strony to 20 pln więcej niż teraz płacę ale za taki zestaw warto płacić "ciut" więcej :)

W marcu mamy kolejne urodziny nc+ więc może znów jakieś "mega promocje" będą ;)

No dochodzą do tego też Święta Wielkanocne 27.03-28.03.2016 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna oferta: Extra+ 6Canal+ za 69,90 zł.

 

Do tego: 6 miesięcy Cinemax za darmo i 1 miesiąc Filmbox za darmo

 

Do pakietu mogę dokupić: HBO na rok (6 miesięcy za 0zł + 6 miesięcy za 25 zł, czyli średnio 12,5 zł/miesiąc)

 

Lub HBO + HBO GO na cały okres umowy za 20 zł miesięcznie

umowa do 31.12. 2015r. , wyłączenie sygnału dwa tygodnie i w ostatnim dniu oddania sprzętu  umowa podpisana ( naciski ze strony rodzinki) ja naprawdę chciałem odpuścić

dostałem: Extra+ 6Canal+ za 69,90 zł. plus wymiana PACE na wifipremiumbox z aktywacją 49 zł - tu się kłóciłem ostro ale nic to nie dało + 5 zł miesięcznie wynajem

Do tego: 6 miesięcy Cinemax za darmo i 1 miesiąc Filmbox za darmo + H20 History Soundance i Adventure do końca lutego free (trzeba oczywiście wyłączyć bo potem 9 zł )

, ale mimo usilnych próśb i naprawdę długich negocjacji i przekomarzania się HBO na 6 miesięcy niestety nie mogłem dostać. Niesmak jednak pozostał to jak traktują klienta który jest już z nimi ładnych parę lat. Także jedyne co mi zostało to marudzenie i narzekanie i podwyżka kilkanaście procent nie wspominając o odcięciu kilku kanałów za wyższą opłatę, tak nie powinno być, ale cóż takie mamy realia (brak konkurencji, monopol itd, itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Extra+ 8C+ HBO w łamańcu 56zł, na fakturze 79. Umowa do 31.01, wypowiedzenie złożone.

Dziś do mnie dzwonili z propozycjami:

Extra+ za 54,90

Extra+ 8C+ 79,90

Extra+8C+HBO 89,90 i HBO GO gratis.

Jak dla mnie oferta słaba, zastanawiam się czy jeszcze się targować czy iść do konkurencji. Jedyna rzecz przez którą odwlekam to domowy sharnig na 3 dekodery, chociaż cp ma przystępniejsze ceny za multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Ja też wynegocjowałem możliwość wyłączenia HBO po 6 darmowych miesiącach

Nie ma takiej możliwości z tego co się dowiedziałem z wielu źródeł. HBO aktualnie jest 6x0 i 6x25, możliwe że zawarłeś umowę wcześniej, a wtedy taka opcja była tylko każdy wyłączał HBO i nie zarabiało wiec od grudnia 2015 zrobili "lojalkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...