Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 mnie proponowali Extra+ za 44.90zł

sami z siebie Ci tyle zaproponowali za Extra+, czy targowałeś się z nimi mając jakieś argumenty? Mi zejście z 54,90 na 49,90 udało się właśnie poprzez pewną argumentację, ale może za słaba była by zeszli na 44,90. Za 44,90 bym to zaakceptował, ale 49,90 zwłaszcza, że wcześniej bez Cinemaxów a z 8xC+ płaciłbym ~53 to za dużo. I to jest moja subiektywna opinia, bo mam gdzieś, że większość akceptuje skok cen o 30% twierdząc, że są 'sportowcami' i nie mają alternatywy. Choć może rzeczywiście są 'sportowcami', bo sportowcy raczej by siedzieli na siłowni lub na boisku a nie przed telewizorem.

Edytowane przez prezes22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@do2411 Zawsze tak było że niepełny miesiąc jest za darmo.

 

Jak to Comfort za 49.90 zł?

A sory, miało być 39,90.

Co do oferty którą przedłużyłem, to wchodząc do ICA zauważyłem że dołożyli filmbox na miesiąc z automatyczną dezaktywacją, chociaż podczas rozmowy nie było o tym informacji, opcję HBO którą dają na 12m/cy należy wcześniej zgłośić jeśli chcemy zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli teraz bym przedłużył umowę (wygasła na koniec grudnia, od 2 stycznia wyłączony sygnał) to od razu mam włączony sygnał i styczeń gratis, a płacę od lutego przez 24 miesiące abonament?

Chodzi mi o opcję Extra + 6C + 11 za ok. 75 zł. miesięcznie

Reaktywacja dekodera 20zł.

Czyli tak nie do końca gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawo24

 

Zgadzam się z tobą, że oferta extra + 6 c+ za 69.90 jest jeszcze do zaakceptowania.

 

@ironman

 

Nie można tutaj mówić o standaryzacji cen. NC+ stara się podwyższać stawkę lub jak ktoś płaci te 80 zł po prostu ją utrzymać. Według mnie standaryzacja cen jest wtedy, kiedy każdy klient może skorzystać z każdej oferty, a dla mnie np. NC+ nie przewidziało oferty Extra + 6 c+ za 69.90. Proponują mi to za 10 zł więcej, gdyż obecnie płacę 79.90...

 

Prawdopodobnie masz rację, ja wcześniej też płaciłem 89,90 i dla mnie nie było innej oferty tylko w takiej cenie.

W końcu po odłączeniu sygnału podpisałem umowę : 

Ekstra 6 C+ na 15 miesięcy za 89,90 + eleven 15 zł na dwa miesiące (pierwszy gratis). 

Była opcja z 8 C+ ale na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czego niektórzy tak boją sie 24 m. umów, że wolą płacić wiecej za krótsze zobowiązanie.

Ja się bałem takiej długiej umowy z prostej przyczyny. Umowa do 12.2015  dzwonili już w pazdzierniku, a czekałem na info o prawach do BPL.

Szczęściem ogarnęli to szybko tym razem, ale w przeciwnym razie musiałbym podpisać maksymalnie na 15 miechów [ dawali nawet roczną umowę ]

Bo wybacz, ale płacić od sierpnia 2016 za bezwartościowy dla mnie w przypadku porażki z BPL C+ kolejne 1,5 roku było ryzykiem nie do przyjęcia.

Wielu miało taki dylemat zapewniam cię. Teraz on znikł

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prawdopodobnie masz rację, ja wcześniej też płaciłem 89,90 i dla mnie nie było innej oferty tylko w takiej cenie.

W końcu po odłączeniu sygnału podpisałem umowę :

Ekstra 6 C+ na 15 miesięcy za 89,90 + eleven 15 zł na dwa miesiące (pierwszy gratis).

Była opcja z 8 C+ ale na 24 miesiące.

Extra+ 6xC+ za 90 zł to doprawdy super korzystna cena, nc+ przy takich klientach ceny może tylko podnieść jeszcze wyżej.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odblokowaniu zgody na kontakt, wczoraj telefon 12.........oferta szablonowa Comfort,Extra 6xC+ 69,90zł, HBO 12x0zł i 12x25zł, Superpremium z 8xC+ 99,90zł i wg konsultanta nie ma co czekać tylko brać bo taniej nie będzie, ja na to że i drożej to już być też nie może i takie tam.....kiedyś konsul próbował coś dodawać sam negocjować co zrobić abyś został a dziś ma 2-4 oferty, przedstawi i cisza w słuchawce, albo biore albo dziekuje i do

widzenia. Z innej beczki nie wiecie czy camele bedą wymieniać czy przez całą umowę kto już je ma będzie z nich korzystał? mam pace i wifiszrota

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dokładnie tak jest, cisza w słuchawce i zero dyskusji...moja oferta nadal bez zmian czyli Extra + z HBO na 15 miesięcy za 64,90 zł albo z canal + 6 bez HBO za 69,90 zł.  Też mam camele i też mam obawy jak długo to pociągnie :( Nie wiem czy oferta za 64,90 zł jest do przyjęcia...a Pani powiedziała że teraz to HBO za darmo nie rozdają bo takie dostali info od HBO że nie mogą ;)

Edytowane przez edka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

Obawiam, się, że nic byśmy nie ugrali. Pewnie na jakiś czas, lub na stałe skończyło się stawianie warunków konsultantom. Tak się zastanawiam, skąd te rozbieżności cenowe u forumowiczów, w ofertach, głównie o rząd wielkości 10 zł w górę lub w dół np. za extra+. Domyślam się, że takie opcje pojawiają się u osób, które nie korzystają z MR?

 

Co u mnie nowego. Umowa reaktywowana:

Konsultantka, krakowski DUK, dzwoniłem z pytaniem do kiedy i jak zdać dekoder ;-). Na co ona, co możemy dla pana zrobić by Pana utrzymać u Siebie. Co pan lubi oglądać, na co ja: Za nim odpowiem na to pytanie co macie dedykowanego w ofercie dla mnie. Pani, to proszę zostać na lini z muzyczką w tle a ja to sprawdzę. Uwielbiam ten moment niepewności i oczekiwania na jakąś niespodziankę z DUK. A prawda pewnie jest taka (konsultant włącza muzyczkę niby coś sprawdza), a w tym czasie idzie po kawę, idzie wkoło biurka 3 razy i opowiada sąsiadom kawał. A my czekamy. Super dostaniemy extra ofertę. A co się dowiadujemy. Możemy Panu zaproponować i tak: extra+ i 6 c+ za 69.90, extra+ z 8c+ za 79.90 w umowie na 24 m. (były też chyba 12stki, lub 15) plus z darmowym MR, i najmem dekodera za 0 zł. Dotego hbo na 12 m za 0 zł przez 6 m. i drugie 6 miesięcy za 25 zł. (średnio 12,5 zł/m.).

Rozmowa jednak skończyła się na tzw. "superpremium" za 99.90 zł na 24m, bez wodotrysków, w cenie 8c+ hbo i cinemaxy na 24 m. Stare MR za 0 zł (mam trzymać to jak najdłużej, bo chciałem wymienić na wifi premium box) Do tego na 6 miesięcy za 0 zł dostałem Filmboxy (coś co i tak jest w promo z superpremium) no i dostęp c+ vod /to miałem/ i do nc+ go /czy kiedyś to uruchomię/. Próbowałem ugrać menpacka, lub eleveny za free ale bezskutecznie. Finał akcept umowy i reaktywacja. W styczniu 20 zł za najem dekod. Później już tylko 99.90 zł :-(

 

Próbowałem, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja dziś przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące.

 

Pakiet Superpremium+ 99,99zł przez cały okres umowy

Dekoder główny bez opłat przez cały okres umowy

Dekoder 2 bez opłat przez cały okres umowy

Dekodery 3 i 4 po 10zł miesięcznie.

C+VOD bez opłat przez cały okres umowy

NC+GO bez opłat przez cały okres umowy

HBO Go umowa na 12 miesięcy 0zł na 6m i 10 na kolejne 6m

History HD / H2 2,99 przez cały okres umowy

 

Średnio 126zł miesięcznie, dzielone na 4 osoby. Ogólnie jestem zadowolony z tej oferty.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...