Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ostateczna decyzja - być może komuś się przyda jako alternatywa. 

 

Zdecydowałem się na pakiet w UPC. Obecnie mam tam Internet za 39zł. 

Po rozszerzeniu i podpisaniu nowej umowy na 24 miesiące oferta taka:

Internet 10MB/s - 10zł

TV pakiet select - 40zł (porównywalny z comfort w NC+), ale do tego Polsat Sport, co dla mnie robi różnicę.

6 canal+ - 40zł

HBO, HBO GO, HBO GO DEMAND - 25zł.

gratis Voucher za 90zł do wykorzystania w ich VOD. 

instalacja gratis. 

moduł do TV zamiast dekodera na czym również mi zależało. 

Łącznie 115zł miesięcznie. Po odjęciu 39zł jakie obecnie płacę za Internet wychodzi mi 76zł za naprawdę fajny i dopasowany do mnie pakiet TV. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miałem umowę do końca października dziś przedłużyłem na 24miesiące listopad za darmo pózniej 69,90zł. a w tym:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)

Multiroom Standard C+ 0zł

Najem Box+ wifibox 0zł

gratis

HBO  6m

FILMBOX 2m

kolekcja nc+goTV 1m

Advanture,History, H2, Sundance 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla zainteresowanych: 

Zrobiłem takie małe podsumowanie i porównanie bo sam jestem zainteresowany dwoma pakietami. 

 

Oferty Cenowe wraz z Multiroom dla abonentów dobierających tę usługę. Dla posiadaczy juz MR -300zł/24mce . Ale głównie to jest dla osób chcących rozszerzyć ofertę ( mój przykład) 

 

Pakiet Comfort+ z (6) i Familijny Max HD+Film+Sport+Cinemax

 

Różnice kanałów między pakietami: 

     -Canal+:

6xCanal+ , TVP abc , ntl, Puls 2 

 

     -Familijny Max HD:

FilmBOX ( 6kanałów), Cinemax 1 i 2

AXN Black,    AXN White

EuroSport 2,   Polsat Sport,    Polsat Sport Extra

Polsat Food,   Polsat Viasat Explore,    Polsat Viasat History,    Polsat Viasat Nature

H , H2  ( History)

Nat Geo People,   Animal Planet

FightBox,   Fight Club

Comedy Central,    Comedy Central Family,    Fox Comedy

BBC : Earth, Lifestyle, Cbeebies

Turbo Extra,     NICK,   CN,    ID    ,TNT,    Itv

 

Różnice cenowe w abonamencie na 24mce ( średnie-łamańce):

     -Canal+:

72,49 zł/mc

 

     -Familijny Max HD:

52,49 zł/ mc 

 

Różnica 20 zł/mc x 24 = 480 zł /2lata

 

Eleven:

     -Canal+:

7,95 zł/mc

 

     -Familijny Max HD - wykupienie pakietu w Player.pl (np SmartTV) :

11 zł/ mc 

 

 

Różnica 73,80 zł w ciągu 2 lat. Taniej w NC+

 

 

 

P>S

Może komuś to pomoże w wyborze pakietu dla siebie. Zrobiłem tą rozpiskę dla siebie ale jeżeli komuś to sie przyda to Proszę bardzo :)

 

 

Na smarcie /player.tv kanały Eleven  nie chodzą,

chyba że coś się zmieniło wczoraj

brak wtyczki silverlight czy cos takiego :(

 

 

Hmm to zależy w jakim wariancie promocji. W promocji smartdom pakiet Premium wychodzi 33,75 /miesiąc + eleveny 11zł = 44,75 zł. Wychodzi ok. 60-80 zł różnicy za paczkę canal+, ale kino, domo, kuchnia, mini mini, nsport. Wiem, że nie każdy ma telefon/internet w plusie, ale raz że jest to sporo osób, dwa że operatora tel/net też można zmienić. Inna sprawa to znacznie gorsza jakość obrazu w playerze oraz brak pewności czy player wytrzyma mecze typu real-barcelona

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda na to, że się naciąłem na opłatę aktywacyjną prawie 200zł, którą doliczają teraz za przedłużenie od 2 dnia miesiąca po wygaśnięciu umowy. Tak więc to będzie długa, ale jednak ostatnia umowa z nc+, bo jednak takie traktowanie (już pomijajac wszystko inne, łącznie z cenami) stałego klienta przelewa u mnie czarę goryczy. Niestety zrezygnować już nie mogę od kiedy kliknąłem w potwierdzenie w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem po ciekawej rozmowie z DUK-iem ;)

 

Co mi powiedział Pan z numeru 12,,,,,

 

Forum Sat Kurier to forum bajkopisarzy :) jezeli ktoś dostał na 6+ lub 8+ inną oferte niż 69.90 i 79.90 to znaczy że leci w chu.. :)))))

Powiedział że od chyba marca? nie ma możliwości "walki" o lepszą oferte tak jak to miało kiedyś miejsce że sąsiad miał taki sam pakiet jak ja z tym że o 30 zł droższy.

NC+ ma stałe oferty dla przedłużających i to się nie zmieni. 

Powiedziałem mu że gdyby nie to forum to bym nie płacił kiedys 59.90 lub łamańca tylko jak zwykły klient przystał na oferty z pierwszego telefonu od was, on na to że własnie dlatego skończyli z tymi numerami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lux

Czy miałeś tez inne oferty i czy sam dzwoniłeś do DUK?

@ircios

To co można teraz dostać Twoim zdaniem będąc juz po umowie (koniec umowy-31.X).

miałem codzienie tel ale nic lepszego nie proponowali, sam zadzwoniłem i teraz przynajmniej mam listopad gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem po ciekawej rozmowie z DUK-iem ;)

 

Co mi powiedział Pan z numeru 12,,,,,

 

Forum Sat Kurier to forum bajkopisarzy :) jezeli ktoś dostał na 6+ lub 8+ inną oferte niż 69.90 i 79.90 to znaczy że leci w chu.. :)))))

Powiedział że od chyba marca? nie ma możliwości "walki" o lepszą oferte tak jak to miało kiedyś miejsce że sąsiad miał taki sam pakiet jak ja z tym że o 30 zł droższy.

NC+ ma stałe oferty dla przedłużających i to się nie zmieni. 

Powiedziałem mu że gdyby nie to forum to bym nie płacił kiedys 59.90 lub łamańca tylko jak zwykły klient przystał na oferty z pierwszego telefonu od was, on na to że własnie dlatego skończyli z tymi numerami. 

 

Szkoda tylko, że wiarygodność konsultantów z nc+ jest zerowa, jestem w stanie uwierzyć, że bajki opowiadają obie strony z przewagą jednak infolinii nc+.

NC+ ma taki bałagan, że na infolinii można wszystko usłyszeć, wiem bo przerabiałem to rok temu, seria reklamacji, która zakończyła się przeprosinami z ich strony na piśmie i telefonicznie - dzwonili do upadłego tak długo, aż się uda ze mną porozmawiać i przeprosić. Więc ja nie kupuję bajek tego konsultanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wiarygodność konsultantów z nc+ jest zerowa, jestem w stanie uwierzyć, że bajki opowiadają obie strony z przewagą jednak infolinii nc+.

NC+ ma taki bałagan, że na infolinii można wszystko usłyszeć, wiem bo przerabiałem to rok temu, seria reklamacji, która zakończyła się przeprosinami z ich strony na piśmie i telefonicznie - dzwonili do upadłego tak długo, aż się uda ze mną porozmawiać i przeprosić. Więc ja nie kupuję bajek tego konsultanta :)

 

Dostał tutaj ktoś inną oferte na to co opisałem i co maja wspólnego reklamacje z ofertą która jest obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie oferta z przed sekundy:

Napisałem "żalącego maila" ze drogo, że zabierają kanały itp. Trafił do działu reklamacji jakieś 2 tyg temu.

Dziś telefon, gość bardzo konkretny i złożył mi takie coś:

Umowa na 15m:

Miesiące 1-4 17,9zł (Comfort+ Extra+ Premium sportfilm, Eleven)

miesiące 5-11 92,85 (Comfort 34,9, Extra 10 Premium SportFilm 40, Eleven 7,95)

Miesiące 12-15 100,8 (comfort 34,9, extra 10 premium SportFilm 40, Eleven 15,9)

 

Srednio na 15 miesięcy wychodzi 74,98zł. Czy C+Seriale i C+Discovery tam będą bo nie dopytałem?

 

Multiroom Standard zrabatowane do 0zł. Bez opłat za sprzęt.

 

Jak uważacie?

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miałem umowę do końca października dziś przedłużyłem na 24miesiące listopad za darmo pózniej 69,90zł. a w tym:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)

Multiroom Standard C+ 0zł

Najem Box+ wifibox 0zł

gratis

HBO  6m

FILMBOX 2m

kolekcja nc+goTV 1m

Advanture,History, H2, Sundance 1m

@Lux Dobierałeś multiroom czy Miałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobaczymy jak będą gadać jak odejdzie im ze 200-300tyś klientów albo i więcej.Ciekawe za co kupią  BPL

 

Problem w tym, że nie odejdzie aż tylu...

Też jeszcze jakiś czas temu wierzyłem, że coś się zmieni. Proszę poczytać wpisy. Każdy się rzuca, krzyczy, wygraża nc+, po czym podkula ogon i podpisuje umowę na 24 miesiące na warunkach nc+. Odchodzą tylko nieliczni... tak więc płaczcie i płaczcie... oczywiście rozumiem kibiców piłki nożnej... ale reszta...? 

 

Jak było widać po "antync+" w kupie siła... Jak im się postawiła masa ludzi to i ceny zrobiły się rozsądne a teraz... szkoda gadać...

 

Nic to... ja wiarę straciłem... piłki nożnej nie oglądam, uważam, że za tv więcej jak 50-60 zł nie ma co płacić... tak więc od lutego na 99% CP za 89 zł (z 6 bezpłatnymi miesiącami wyjdzie średnio około 67 zł). Trudno te 7 zł przepłacę...

 

Za filmami na c+ pewnie będę tęsknił ale bez przesady...

 

P.S. Czytając wpisy mam wrażenie, że wielu z Państwa przedłuża dla piłki nożnej... że tak zapytam jaką macie gwarancję, że po kolejnych przetargach będziecie mieli co oglądać? Odnoszę wrażenie, że nc+ nieźle chce wszystkich wyrolować... Kasę biorą za coś czego nie gwarantują... 

I sądząc po ofertach, jakie ludzie dostają, może to być prawda. Być może dążą do sytuacji, jaka jest w CP: jasne opcje przedłużeniowe, a nie ceny, jak na targu, dla każdego co innego.

 

Wszystko oke'y. Pewnie dla wszystkich było by zdrowiej gdyby oferta była stała dla wszystkich.

Moim skromnym zdaniem nie chodzi o różne oferty dla różnych klientów tylko o poziom cen(!). Zwyczajnie w nc+ komuś w d... poprzewracało.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

Extra+; 6C+; Mrs;Turbo500GB - 69.90 (24msc) + 2X10zł Mrs.

Razem 89.90 z 3-ma Multiroomami.

Dodatkowo 6mies 3XHBO.

Adventure,History,History2 i Sudance oraz Filmboxna 1 miesiąc.

Umowa od 1 grudnia więc jeszcze cały listopad wszystkie HBO i Adventure,History,History2, Sudance oraz Filmbox za free.

Umowa "klapnięta". Spokój na następne 24 miesiące.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uważajcie na nieczyste zagrywki ncplus

 

kuzyn placil srednio 53,27 srednio jak wielu z nas za comfort + 8c+extra+ multi

 

w ostatnim dniu pazdziernika dal sie uprosic(fan piłki wiec uległ) i zgodzil sie na oferte przedluzeniowa comfort+6c za 59.9 i opcja eleven za 7.95 na 12 miechów

 

podwyzka,mniej kanałów,bez eurosport 2,ale przebolał,bo najbardziej zalezy mu na ekstraklasie i hiszpanskiej

 

dzis w systemie icancplus niemiła niespodzianka,pierwszy rachunek do zaplaty za 87,85 zł

 

doliczyli mu najem dekodera 20 zł,złozył reklamacje i czeka na odpowiedz do 30 dni

 

pewnie mu uznaja te reklamacje ,ale brawo ncplus za kolejny raz pokazanie waszego podejscia do klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hakan

 

I dlatego trzeba z tym walczyć, ja też jestem fanem piłki nożnej ale dzięki kilku konsultantom coraz bliżej jestem przenosin do CP plus Eleven w player.pl. Do tego podwyżka o 50% za to samo co mam, którą mi proponują bardziej mnie do tego przekonuje. Do końca miesiąca i raczej się żegnam, bo raczej nic lepszego nie zaproponują, a znając życie BPL w lutym stracą.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez posmak77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy narzekamy że drogo ( fakt, jest drożej ) ale właśnie przypomniało mi się jak jakieś 18-19 lat temu płaciłem 45 zł albo trochę więcej za jeden kanał Canal+ (analogowy) i nie narzekałem że drogo. Warto jeszcze dodać, że kiedyś te 45 zł było więcej warte niż dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...