Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Czytam tak sobie posty w tym dziale i co trochę albo extra+ za 49,90, + C8 69,90 i proszę o was o radę. Jak mam udowodnić konsultantowi/konsultance, żeby ją zatkało, bo gdy wspominam o takich cenach to słyszę tylko "niemożliwe" z jej strony.

 

Obecnie mam właśnie 8 kanałow i pakiet extra. Jestem w N (no i NC+) 9 lat i nigdy nie negocjowałem ceny. Płacę 79,90 zł.

 

Za multiroom śpiewają sobie 89,90 za 1 rok, 94,90 za następny + 100 zł aktywacja. NIe oferują żadnych innych dodatków. Da się coś ugrać ? Umowa kończy się w styczniu, ale już dzwonią od początku października.

 

Najważniejsze pytanie: czy to prawda że nie można zniżyc pakietu ? Jak chciałem oszczędzić na Canalach, odpowiadali, że jak nie chcę Canalow to nową umowę bd musiał zawrzeć bo zmienić pakietów się nie da (chyba że w górę).

 

Na ofertę Polsatu konsultanka oczywiście wspomniała o jakości przekazu, tam mam wsjo za 70 zł + 6 msc za darmo i aktywacja 1zł (49zł z nagrywarką) i 29zł drugiego. A ona mówi o jakości obrazu. NO MASAKRA. Jak ich zagiąć podczas rozmowy ? Proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiecie może jak najtaniej zdobyć druga umowę nc+ jeśli mam teraz jedną z bardzo dobrą ofertą to da radę jakoś podpisać drugą umowę dodatkową (chce dla mojego taty) na np extra z 6xC+ za 69 zł? Pozdrawiam

Ja w lutym wziąłem drugą umowę. .. Comfort za 39,90 na 24m. 12 m. za free ;) Musisz zadzwonić i się dowiedzieć. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze pytanie: czy to prawda że nie można zniżyc pakietu ? Jak chciałem oszczędzić na Canalach, odpowiadali, że jak nie chcę Canalow to nową umowę bd musiał zawrzeć bo zmienić pakietów się nie da (chyba że w górę).

 

Nie. To nie prawda.

 

Sam zmieniłem odpowiednik Extra+ z Canal+ na "goły" Comfort+.

Edytowane przez Arr0w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Czytam tak sobie posty w tym dziale i co trochę albo extra+ za 49,90, + C8 69,90 i proszę o was o radę. Jak mam udowodnić konsultantowi/konsultance, żeby ją zatkało, bo gdy wspominam o takich cenach to słyszę tylko "niemożliwe" z jej strony.

 

Obecnie mam właśnie 8 kanałow i pakiet extra. Jestem w N (no i NC+) 9 lat i nigdy nie negocjowałem ceny. Płacę 79,90 zł.

 

Za multiroom śpiewają sobie 89,90 za 1 rok, 94,90 za następny + 100 zł aktywacja. NIe oferują żadnych innych dodatków. Da się coś ugrać ? Umowa kończy się w styczniu, ale już dzwonią od początku października.

 

Najważniejsze pytanie: czy to prawda że nie można zniżyc pakietu ? Jak chciałem oszczędzić na Canalach, odpowiadali, że jak nie chcę Canalow to nową umowę bd musiał zawrzeć bo zmienić pakietów się nie da (chyba że w górę).

 

Na ofertę Polsatu konsultanka oczywiście wspomniała o jakości przekazu, tam mam wsjo za 70 zł + 6 msc za darmo i aktywacja 1zł (49zł z nagrywarką) i 29zł drugiego. A ona mówi o jakości obrazu. NO MASAKRA. Jak ich zagiąć podczas rozmowy ? Proszę o radę

Nie może być różnicy w jakości skoro część programów oferowanych przez NC jest nadawane z transponderów CP. Moę być lepsza jakość na transponderach NC ale to nie reguła. Więc jeśli mądra kosultantka mówi że jakość jest słaba to niech Ci powie skąd mają sygnał Polsatu albo HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam spokój nie będę płacił tyle kasy za taki produkt, miałem C+ od początku ale teraz co zrobili w maju to jest skandal, dali nowe bezwartościowe kanały, stracili większość praw sportowych i każą za to dodatkowo płacić. Mam teraz kablówkę, filmy oglądam z opóźnieniem na kanałach otwartych i więcej czasu oraz więcej kasy. jeżeli nc+ zacznie traktować swoich abonentów jak ludzi to wrócę, na razie czekam na zmianę polityki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To nie prawda.

 

Sam zmieniłem odpowiednik Extra+ z Canal+ na "goły" Comfort+.

Powołam się na Twoją wypowiedź gdy następnym razem zadzwoni jak coś :)

 

Co do jakości czy tak na prawdę jest ona zauważalna ? Czy będzie pikseloza na 40 calowym telewizorze, no i czy od telewizora nic nie zależy ?

 

Co do kanałów sportowych... Gdyby jeszcze Orange Sport zachował tą ligę włoską tzn 1 mecz to mógłbym wytrzymać tych komentatorów, a tak to nic: tylko angielska (czasami większe show niż gra) ekstraklasa no i liga mistrzów, to ostatnie na plus. Przecież za te stracone ligi pakiet Canal + powinien stracić to 10-15 zł na wartości.

 

Najlepsze jest to, że Plus i Polsat to obopólna współpraca a nc+ z orange ? Mam 2 tel full opcja + neostrada i żadnych obniżek z tego tytułu.

Edytowane przez Asansiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post, witam wszystkich serdecznie.

Godzinkę temu przedłużyłem umowę. Wcześniej miałem Extra+ z C+(8) MRS i najem PVR za 59,26zł, teraz Comfort+ z C+(6), MRS, HBO na 6 miesięcy najem PVR za 59,9zł na 24m. Przedłużyłem głównie dla piłkarskiej Ligi Mistrzów, NBA i Turboboxa z nagrywaniem. Cena ta sama i w moim przypadku strata kanałów nie aż tak wielka. Canal+ Seriale i Discovery rzadko oglądałem, różnica między Comfort i Extra to 34 kanały z których zależałoby mi góra na pięciu. Najbardziej szkoda mi Ligi hiszpańskiej ale tylko dla niej nie zamierzam dopłacać. Myślę że to rozsądna propozycja choć jeszcze miesiąc temu nawet bym nie pomyślał że na takich warunkach będę przedłużał umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Polsat z modułem CAM jakość ta sama nie widzę żadnej różnicy..ja też usłyszałem od konsultanta wie pan co może będę brutalny ale na abonentach poniżej 60 zł nam nie zależy ...więc to tylko mnie utwierdziło w mojej decyzji o nie przedłużaniu

Edytowane przez ptaszeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam extra 8 c+ w łamańcu 59,97 zł umowa do konca stycznia. Jesli nadal będzie tak jak opisujecie ze maja twarde zasady i nic sie z tym nie da zrobić to będę musiał się pożegnać z nc+. Wypowiedzenie już wysłane, narazie dwa telefony ale nie mogłem odebrać więc nie wiem co chcą zaoferować. Tak w ogóle sobie myślę nie ma sensu płacić za cos czego sie nie ogląda. I wymyśliłem sobie taką ofertę:

- naziemna tv za free

- Internet tv 90 dni za 55 zł

- konto na twój limit 140 zł na rok (25GB na dzień)

Podsumowanie:

Oglądam co chce i kiedy chce za 30 zl/msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Polsat z modułem CAM jakość ta sama nie widzę żadnej różnicy..ja też usłyszałem od konsultanta wie pan co może będę brutalny ale na abonentach poniżej 60 zł nam nie zależy ...więc to tylko mnie utwierdziło w mojej decyzji o nie przedłużaniu

Myślę, że te rozmowy to czasem warto nagrywać i opublikować, aby pomóc nc+ w reklamie ich obecnego, jedynie słusznego kierunku "rozwoju" i podejścia do klienta. Wielu to pomoże podjąć decyzję w kwestii migracji. Ja się jeszcze mogę wahać do końca miesiąca i z dwa tygodnie, ale dzięki temu forum na pewno zdążę podjąć dobrą decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do wczoraj.

Jak dotąd Extra+ C+ HBO C+VOD Mediabox srednio za 64.90zl.

Oferty ciągle te same co każdy tu wypisuje, ostatecznie zgodziłem się na:

  • Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów
  • HBO 0 zł 6m dla Abonentów
  • Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów
  • Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
  • Comfort+ z CANAL+ (6) 59,90 zł 24 m dla Abonentów
  • Kolekcje nc+ go TV 0 zł 1 m dla Abonentów
  •  

  • Przez pierwszy miesiąc niespełna 73, następnie przed 11m niespełna 78zl, a kolejne ok 85..

  • Nie jestem zadowolony z oferty, ale cóż..

Edytowane przez Mr. Orbita
Pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daball

 

Jak się nie jest zadowolonym to po co brać ???

Bo ktoś może nie ma alternatywy?

 

Zresztą jestem w podobnej sytuacji i raczej przedłużę umowę którą mam do końca roku bo dvb-t to za mało, CP również odpada, kablówki w mojej okolicy nie uświadczę a streamy internetowe to nie dla mnie.Liczę jedynie że w okresie świątecznym oferty będą lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nc+ odeszła od pakietów tematycznych na rzecz miksu z C+. Za czasów starej dobrej N nie musiałem brać pakietu sport i dzieci - bo mnie to nie interesowało. Brałem dokument+film i byłem w 100% zadowolony. Płaciłem za to co faktycznie oglądałem. Teraz muszę sponsorować piłkę kopaną, Disneya i milion innych rzeczy, które mnie zupełnie nie obchodzą.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało do końca umowy 14 miesięcy a już wiem że im podziękuje ....bo pewnie za proponują o wiele większą cenę za to co mam teraz (Extra,Multi,8 C+,HBO, 2 x cameleon za 12x49.90 i 12x 79.90) albo za podobną cenę dostane o wiele mniej...nie mówię już o dopłacie za 11.

A ją już z nudów poczyniłem pierwsze kroki :)...przewód z dvbt przeciągnąłem w ścianie bezpośrednio do TV (odpaliło hbtv)...wszystkie kanały z naziemnej śmigają już na 2 telewizorach + smart TV :)

A do tego instalacja na komputerze Kodi a do tego odpowiednie wtyczki i wiadomo co można odbierać ;)

A i jeszcze mam konto od brata na Ipla...Polsat Sport,Eurosport,Discovery,History itd. wszystko śmiga :)

Także po wypowiedzeniu czekam na telefony....teraz to ją będę na pozycji "atakującego" :)

Edytowane przez astalavista
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę  na ponad 1 mc przed jej końcem, i konsultanci standardowo do mnie dzwonili chyba z 10 razy.Niestety za każdym razem z tą samą ofertą dla mnie nie do zaakceptowania....chciałem to co miałem do dzisiaj czyli aktualny pakiet SUPERPREMIUM+.Propozycja za każdym podobna czyli 24 miesiące 99 zł lub 104 zł  , bo czasem za dekoder chcieli 5 zł , a czasem 10 zł.Dla mnie zdecydowana podwyżka bo wcześniej 99 zł na 15 miesięcy z czego 6 było za darmo z opłatą jedynie za dekoder 10 zł.

Wszelkiego rodzaju próby negocjacji (12 miesięcy , miesiące gratis przy 24) nie są podejmowane.

Oni twardzi i ja twardy.Oni bez klienta ja w innej platformie.

Tak więc po siedmiu latach dziś już jestem bez sygnału i czas oddać dekoder.

Edytowane przez iperyt
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak jutro zamowie kanaly Eleven to listopad bede mial za darmo ?

 

Tak.

Mam extra 8 c+ w łamańcu 59,97 zł umowa do konca stycznia. Jesli nadal będzie tak jak opisujecie ze maja twarde zasady i nic sie z tym nie da zrobić to będę musiał się pożegnać z nc+. Wypowiedzenie już wysłane, narazie dwa telefony ale nie mogłem odebrać więc nie wiem co chcą zaoferować. Tak w ogóle sobie myślę nie ma sensu płacić za cos czego sie nie ogląda. I wymyśliłem sobie taką ofertę:

- naziemna tv za free

- Internet tv 90 dni za 55 zł

- konto na twój limit 140 zł na rok (25GB na dzień)

Podsumowanie:

Oglądam co chce i kiedy chce za 30 zl/msc

piszesz o wexb.tv ?

Czy coś też ciekawego ?

wyślij ew. na PW link jak tutaj nie pozwolą....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj koniec umowy właśnie wyłączyli sygnał około 19 do tej pory codziennie telefony i smsy nie tylko z duk ale również był telefon z POK ale proponowali tą samą melodię 6c+ extra 69 natomiast samo extra za 54 zł po rabacie dla 7 letniego klienta wyśmiałem tych zdzierusów idę oddać ich sprzęt i nie odbieram telefonu z DUK :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...