Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako fan La Ligi i odwiecznej rywalizacji Barcy z Realem, jestem mocno rozczarowany. Gdybym teraz negocjował warunki to byłby argument nr 1 na NIE. Więc do tych, którym kończy im się umowa i cokolwiek chcą ugrać polecam pytania o Serie A i inne ligi, do których praw już nie mają. Ktoś napisał, że jakiś konsul powiedział, "nie potrzebujemy abonentów ze zniżkami. Czyli pewnie jakichś kilkuset tysięcy. Trzeba walczyć o swoje! Płacić więcej za mniej ? Niema ma mowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiałem się dlaczego oferowali umowy na 12 albo 6 miesięcy ale wstydziłem się zapytać. Teraz rozumiem. Chcieli osłabić czujność i nałapać jak najwięcej jeleni za jak najwyższą stawkę. Jak dla mnie nc+ na bank idzie w plajtę. Pewnie ktoś jak Sky lub beIN ich przejmie i chyba dobrze. Tak cwaniakującej i fałszywej platformy nie było dawno. Mając w rękawie najlepsze dekodery zepsuli wszystko koncertowo - od startu począwszy na podnoszeniu cen kończąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ przegrała przetarg na pokazywanie ligi hiszpańskiej, tak więc zgodnie z niepisaną zasadą - ceny w górę:) Bo przecież "więcej (abonamentu) za mniej (kontentu)". Szczerze mówiąc, nie sądziłem, że przegrają. Bylejakość i dziadowanie NC+ wychodzi na wierzch... W tym sezonie minimalnie ratuje ich liga angielska. Za rok stracą i ten atut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba z nimi zostanę, tyle że zamierzam zmniejszyć pakiet do Comfort+. Czy dostał go ktoś ostatnio za 29,9? Ile wołają teraz za to konsultanci?

3 tygodnie temu był po 24,90 z redlightem na 6 miesięcy och jak dobrze ze wziąłem start za 9,9 zł :jupi: a nie za 80 zł sport bez sportu prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w zeszłym roku pakiet Comfort był bogatszy w kanały? Tak teraz patrzę w ich ofertę i widzę, na przykładzie kanałów dla dzieci, że w moim Comforcie świecą kanały które teraz są w Extra+ - o co chodzi? Tak pytam w razie ewentualnego przedłużania umowy. Jak zdecyduję się na aktualny Comfort to mnie okroją z tych kanałów i będę miał tylko to co aktualnie w Comforcie dają, czy zostawią mi ofertę kanałów jakie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w zeszłym roku pakiet Comfort był bogatszy w kanały? Tak teraz patrzę w ich ofertę i widzę, na przykładzie kanałów dla dzieci, że w moim Comforcie świecą kanały które teraz są w Extra+ - o co chodzi? Tak pytam w razie ewentualnego przedłużania umowy. Jak zdecyduję się na aktualny Comfort to mnie okroją z tych kanałów i będę miał tylko to co aktualnie w Comforcie dają, czy zostawią mi ofertę kanałów jakie mam?

Wówczas nie było po prostu Extra+.

To był Comfort+, Multi+ i jeszcze inne dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca sierpnia umowa wypowiedziana 3 miesiące temu. 2x telefon na samym początku i nie chcieli niżej niż to co mam czyli 119.00. Potem cisza. Dziś telefon

-"Dlaczego pan wypowiada?"

-"Bo nie ma ligi hiszpańskiej"

-"Ale mamy filmy i ligę angielską"

-"To mnie nie interesuje, miałem nc+ z powodu ligi hiszpańskiej". (to zresztą najprawdziwsza prawda bo kupiłem tyko dla El Clásico).

-"No to dziękuję"

-"To dziękuję".

Żadnej oferty nie usłyszałem. Choć byłem ciekaw. Ja bez ich telewizji mogę spokojnie żyć. Oni bez klientów nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-"Dlaczego pan wypowiada?"

-"Bo nie ma ligi hiszpańskiej"

-"Ale mamy filmy i ligę angielską"

-"To mnie nie interesuje, miałem nc+ z powodu ligi hiszpańskiej". (to zresztą najprawdziwsza prawda bo kupiłem tyko dla El Clásico).

 

Chyba w tym przypadku to nie ma sie co czepiać konsultanta. Jest jasno powiedziane że z powodu Ligi Hiszpańskiej rezygnujesz, próbuje Cię przekonać Angielską a Ty stanowczo mu tłumaczysz z jakiego powodu miałes NC+ to co miał Ci proponować REDLIGHT zamiast piłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla nowych Extra + C+ jest za 99,90 + multiroom + dekoder. W sieciach kablowych sam C+ kosztuje 60 zł. Więc chyba nie tak drogo? Wiem, kiedyś było taniej, ale tanio się skończyło...

 

Pisałem że oferta dla @Hektorek22 za 69,90 (Comfort+C+) to nie tak drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...