Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie przedłużyłem robili sobie z nas jaja. Do tej pory miałem łamańca, który mnie średnio wychodził 53 zł miesięcznie a teraz chcieli, żeby płacic 30% więcej i za ucięte C+. W maju dostałem ofertę z potwierdzeniem mailowym za te kanały co mam (wszystkie 8 C+,Extra, i HBO 6 miesięcy ) za 59 ale stwierdziłem wtedy, że jeszcze mam czas ponegocjowac i że skoro już na wstępie jest dobrze, znaczy warto odczekac i odrzuciłem . 70 zł to ostra przesada za TV. Ale skoro nie to nie, dostaną to swoje czarne pudło z powrotem.

 

Ciekaw jestem ile klientów łącznie nie przedłużyło:)

 

Każde zdanie zaczynamy z dużej litery - bogdan425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? I co jeszcze? Nie wiem czy zauważyłeś, ale w propozycjach, które otrzymałem jest jeszcze 6xC+, którego "słoneczko" nie ma. A jednak jest to spora różnica.

Nawet zakładając również mi proponowaną opcję 6xC+ z Extra+ i pakietem HBO na 6 miesięcy oraz multiroomem (po Cyfrze+) i dekoderem PACE z nagrywarką za łączną kwotę 69,90zł wychodzi korzystniej niż w CP....

...CP to nadal żadna konkurencja dla nc+. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. O ofertach smartDOM, nie wspominam - bo nie każdy na taką ofertę może i chce się decydować.

 

Nie bronię słoneczka bo nie jest to moją rolą, anie nie są na ten moment w kręgu moich zainteresowań.

Piszesz że NC+ ma Cplusy, Ci co lubią słoneczko powiedzą że mają swoje kanały tematyczne. Ta spora różnica (C+) to tylko twoje odczucie, znam kilka osób które uważają że C+ im jest wcale nie potrzebny do niczego.

Ponadto według mnie to C+ mogły by się "kończyć" max na 4 kanałach (2 x sport, 2 x film), a nie sztuczne 8 za które każą sobie płacić.

I po raz kolejny, nie ma żadnych podstaw aby w dzisiejszych czasach były podwyżki za usługi typu tv. Tym bardziej że chcą więcej kasy za mniej.

Wniosek jest taki, że nowe oferty są słabe. Raz już tak było przy fuzji, skończyło się jak się skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też sam zadzwoniłem na DUK krakowski. Oferta coraz droższa : 74,90 za Extra + 6 Canal + HBO na 6 miesięcy gratis ( nie zdążyłem zapytać o multiroom i tuner ) umowa na 12 miesięcy i sierpień gratis. Jak podzielić tą kwotę na 13 miesięcy to wychodzi niewiele ponad 69 zł miesięcznie. Nie wiem co robić. Zrobili się na prawdę trudni w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już tylko zależy od Ciebie czy się złamiesz i zapłacisz więcej za mniej ;)

Ja bym brał niższy pakiet i czekał na lepsze czasy ;) Prędzej czy później pojawi się opcja dodatkowa C+.Tyle że ja nie mam ciśnienia że muszę mieć dlatego spokojnie się bez tej paczki jak i innych kanałów obejdę ;) a jak pojawi się opcja w normalnej cenie wtedy pomyślę nad dołączeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend nie masz co dzwonić ,zawsze siedzą tylko marudy,że musi w sobotę pracować ... zadzwoń w poniedziałek ,powiedz ,że bierzesz wszystko za 59,90 zł i żeby się pośpieszyli z włączeniem sygnału, bo na Eurosport 2 o 18 leci mecz a komentuje Gwiazda Polski Hajto, on ma zawsze śmieszne komentarze, wielki trener :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokończyły się "promocje"Zostaną tylko klienci, którym naprawdę zależy na NC+ i 10 zl w te, czy wewte nie robi różnicy.

 

Przepraszam,ale o jakie 10 zł Ci chodzi?Teraz średnio 53-59 zł ,a oni chcą za to samo 79-89 (Hbo,Cinemax,8c+),to gdzie to jest 10 zł , wkurzają mnie takie głupie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, wczoraj o 18 zrezygnowałem z NC+ po 30 minutach rozmowy. Chciałem zejść ze 115 na 99,ale nie poszło. Umowa do wczoraj. Potem wszedłem na Cyfrowy Polsat, zobaczyłem ich programy, a potem dekoder, i opadły mi ręce...

 

Niestety, nc+ to jedyna słuszna oferta. Suma sumarum podpisałem jednak aneks i mam 125 zł,ale za to mam pakiet VIP, bez 3 kanałów erotycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale o jakie 10 zł Ci chodzi?Teraz średnio 53-59 zł ,a oni chcą za to samo 79-89 (Hbo,Cinemax,8c+),to gdzie to jest 10 zł , wkurzają mnie takie głupie komentarze.

Niektórzy targują się o 5 zl.Nie ma co się denerwować.To tylko głupia TV i jeszcze głupsze programy w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej darmochy, chyba sobie żartujesz, ten pakiet co proponują obecnie za 69,90 zł , to jest żart, nie jest to nawet tyle wart ,Hbo to można dać za 10 zł, Cinemax za 1 zł tak średnio u konkurencji kosztuje w promocjach, C+ nie pokazuje ostatnio nic, stracili ligi, Polską kopaninę pokazują na Eurosporcie 2 z komentarzem pseudo trenera Hajta, zostaje tylko pakiet Comfort+ za 29,90 zł ,lub Extra+ za 44,90(39,90 mogę dać ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię słoneczka bo nie jest to moją rolą, anie nie są na ten moment w kręgu moich zainteresowań.

 

Ja nie mówię, ze bronisz, ale w poprzednim poście napisałeś, że można stwierdzić, że CP w granicach 60-70zł może być konkurencją, a ja w następnym swoim tylko napisałem dlaczego tak według mnie nie jest.

 

Piszesz że NC+ ma Cplusy, Ci co lubią słoneczko powiedzą że mają swoje kanały tematyczne. Ta spora różnica (C+) to tylko twoje odczucie, znam kilka osób które uważają że C+ im jest wcale nie potrzebny do niczego.

Większość kanałów Polsatu jest w nc+. Brakuje, o ile się nie mylę tylko sportowych i kanałów Viasat. Poza tym nie ma co się oszukiwać, ale kibic piłki nożnej nie ma co szukać w CP.

Ponadto według mnie to C+ mogły by się "kończyć" max na 4 kanałach (2 x sport, 2 x film), a nie sztuczne 8 za które każą sobie płacić.

Nikt Ci nie każe brać 8, możesz wziąć 6.

I po raz kolejny, nie ma żadnych podstaw aby w dzisiejszych czasach były podwyżki za usługi typu tv.Tym bardziej że chcą więcej kasy za mniej.

 

Być może nie ma podstaw, ale jednak klienci z kwartału na kwartał płacą więcej za TV o czym świadczy wskaźnik ARPU, więc chyba chcą (bo przecież nikt nikogo nie zmusza, by płacił więcej). Ostatnie porównywalne wyniki udało mi się znaleźć za pierwszy kwartał 2014 roku, gdzie nc+ miało ARPU na poziomie 67,60zł, a CP zaledwie 40,90zł. Wystarczy policzyć:

nc+: 2 200 000 * 67,60zł = 148 720 000,00zł

CP: 3 527 519 * 40,90zł = 144 275 527,10zł

Więc jak widać niekoniecznie ważna jest ilość abonentów. Łamańce ze średnią 53,27zł z niemal wszystkimi kanałami tematycznymi, C+ i HBO przestały być dla nich opłacalne. Tak bogaty pakiet w tej cenie jest niemal jak za darmo. Nigdzie się w takiej cenie tyle nie dostało. Widocznie stawiają na wzrost ARPU, bo to jest dla nich priorytetem. W ciągu całego miesiąca nie zmienili ofert - więc jednak nie ma tak gwałtownego spadku abonamentów, by przestało im się to kalkulować. Dziś mamy pierwszy dzień nowego miesiąca i jak już donosiło na łamach tego forum kilku użytkowników - nic się nie zmieniło.

Wniosek jest taki, że nowe oferty są słabe. Raz już tak było przy fuzji, skończyło się jak się skończyło...

Za pełęn pakiet kanałów ze wszystkimi Canal+ przy ofertach z czasów fuzji było trzeba zapłacić 119zł (przedłużający mieli na początku rabat chyba z 10zł). Teraz max 79,90zł, a kto nie chce dwóch Canal+ to nawet 69,90zł. Więc porównanie żadne.

"Opłaty jak za "słoneczko" a oferta z nc+ " taka jest szara rzeczywistość naszego forum .....

Chyba nie widziałeś oferty "słoneczka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...