Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kończy mi się umowa z NC+. Do tej pory miałam łamańca średnia miesięczna ok 54 zł (umowa 15 msc, w tym C+ i HBO na 12 msc). Od 2 tygodni do mnie nie dzwonią, cisza. Ostatnia oferta, którą dostałam to 6xC+ na 12 msc i 3 x HBO na 6 msc za 69,90. Zależy mi na opcji HBO (oglądam głónie filmy), C+ rozumiem jest tylko w nc+. Czy opłaca mi się przenieść do CP ? Dostanę u nich lepszą ofertę? Czy ktoś się orientuje?

Od jutra nie mam tv (ale nie szkodzi bo jadę na urlop). Nie mam ciśnienia, mam drugi tv z telewizją zwykłą "abonamentową". Rozumiem, że oni już do mnie nie zadzwonią, nic nie zaproponują, tak?

Lepszej oferty NIE MA.

Możesz ew. zrezygnować ze wszystkiego i wybrać jakiegoś golasa za grosze (na przeczekanie).

W CP masz pakiet Familijny MaxHD +SportHD +FilmHD + CinemaxHD za średnią 45zł (59,99 na 24 miesiące ale 6 miesięcy za 0zł).

W SportHD masz Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD, a w nich eliminacje EURO2016 oraz cały turniej na wyłączność (chyba, że się polacy dostaną to muszą puścić ich mecze w otwartym kanale), F1, WRC i siatkówkę.

Jest tam wszystko co ma nc+ w Extra+ a do tego HistoryHD, History2 HD i Viasaty masz bez dopłat.

IPLA na 6 miesięcy 0zł.

 

Odpowiedz sobie co chcesz zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

30 września kończy mi się umowa z NC+. Konsultanci już teraz wydzwaniają i oferują mi pakiet Superpremium + Cinemax + HBO oraz dodatkowo Filmboxy na 6 miesięcy gratis za 99,90 zł. Nie wiem czy jest to cena ostateczna, czy idzie coś jeszcze utargować?

Chciałbym także odbierać sygnał na 2 telewizorach za pomocą Multiroom ale wołają za aktywację 2 dekoderów 49 zł i dodatkowo później po 10 zł od jednego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Napisalem zeby brac i placic w miare rozsadne ceny, a nie brac za 1/3 wartosci tego co dana rzecz kosztuje.....

 

Rozumiem że w sklepie za towar przeceniony np. 70% płacisz rozsądną cenę przed obniżką ? :D

Ja powiem tak: każdy ma takie ceny jakie wynegocjował i zaakceptował.A ile dana rzecz kosztuje jest bez znaczenia.Operator może sobie wyceniać na 50 zł a rynek wyceni na 30.To że oferta NC+ się nie sprzedaje widać po spadającej liczbie abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga zadzwonic, do czasu kiedy nie zdasz sprzetu. Po skonczonej umowie masz dwa tyg. czasu na to. Mozesz na dzien przed zdaniem zadzwonic sie spytac, jezeli wczesniej sie sami nie odezwa.

@Hektorek22, nie Off-topuj.

 

dzięki!

Słuchajcie, a wiecie może jak to wygląda u konkurencji? Mogą coś lepszego zaproponować? Wiadomo, nie chcę płacić 15 zł/msc więcej za mniej ale nie wiem czy nie jest to walka z wiatrakami....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie boli, bede chcial taniej to pojde do CP. Wiem ile moge i chce wydac na platna tv.

 

Czy ja gdzies pisalem ile bym im placil, a ile mogl bym placic ? Napisalem zeby brac i placic w miare rozsadne ceny, a nie brac za 1/3 wartosci tego co dana rzecz kosztuje. Sek w tym ze co po niektorzy, maja wypasione oferty za darmoche, i kazdy juz by to chcial, skonczylo sie to rozdawiennictwo, teraz kazdy zaplaci wiecej, lub podziekuje. Liczcie sie tez z tym, ze darmoche bierzecie, to potem skutki tego sa widoczne w ofercie, i stekacie ze tego nie ma, to stracili prawa, a co zescie chcieli miec wszystko z praw filmowych i sportowych, jakosc kanalow super HD, w cenie jaka wysepiliscie dla swojego zadowolenia, wyrypania na kasie operatora. Bo ja tak to widze. Musi Was to bardzo bolec, ze operator nie chce wam dac 20-10zl jeszcze mniej niz i tak juz utargowane macie. Powodzenia, w braniu taniochy za dobre oferty. A za rok gora dwa, zostanie wam CP, bo nc+ przy Was oglosi upadlosc.

NC+ to firma jak każda inna.Chce zarobić,ale pisanie że upadnie bo ktoś che mieć taniej to większej głupoty na tym forum dawno nie było :lol::lol:

Mamy 2015r,wszystko jest w necie,mniej lub bardziej legalne.Nie chcą zejść z ceny ich problem.

Weź kolego pakiecik za 200zł(żeby NC+ nie upadło) ja wezme to samo za 100-110zł i będę miał beke nie z tej ziemi :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga zadzwonic, do czasu kiedy nie zdasz sprzetu. Po skonczonej umowie masz dwa tyg. czasu na to. Mozesz na dzien przed zdaniem zadzwonic sie spytac, jezeli wczesniej sie sami nie odezwa.

@Hektorek22, nie Off-topuj.

 

dzięki!

Słuchajcie, a wiecie może jak to wygląda u konkurencji? Mogą coś lepszego zaproponować? Wiadomo, nie chcę płacić 15 zł/msc więcej za mniej ale nie wiem czy nie jest to walka z wiatrakami....?

Skup się i czytaj wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Extra + 6C+ Cinemax + Dekoder PRV na 12 miesięcy i HBO na 6 miesięcy za 69,90zł wszystko. Bez MR nie potrzebuje nawet nie pytałem o to.

 

Ok, zadzwoniłam do nc+. Rozmawiałam z całkiem sensowną dziewczyną. Mogę mieć to co wszyscy za 69,90 (6xC+ 12 msc i 3x HBO na 6 msc) ale... nie dostanę Cinemax na 12 msc, bo nie ma dla mnie przygotowanej takiej oferty. Gdzie tu sens i logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :) Powiem Ci, że po tym telefonie trochę się załamałam. Mówię konsultantce, że od 2 tygdoni nikt do mnie nie dzwonił. Że wiem, że ludzie dostali lepsze oferty (+ Cinemax 12 msc), i że może od jutra 1.08 cos się zmieni. Ona na to, że już się nic nie zmieni, oni to juz wiedzą, mogę mieć tylko to i albo chcę albo nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moqu'ai

 

Sam tu stękasz ,że płacisz aż 106,90 zł , gdzie inna mają to za 59,90 sam nie Off-topuj.Co mnie ma interesować ile Ty płacisz ,

 

Oferta z przed chwili Comfort+ ,eurosport 2, Hbo, Cinemax ,Pace , 2 Karty Mr 59,90 zł ,Dzwonili z ofertą jak zawsze, mówię ,że nie chce niekompletnej paczki c+ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moqu'ai

 

Sam tu stękasz ,że płacisz aż 106,90 zł , gdzie inna mają to za 59,90 sam nie Off-topuj.Co mnie ma interesować ile Ty płacisz ,

 

Oferta z przed chwili Comfort+ ,eurosport 2, Hbo, Cinemax ,Pace , 2 Karty Mr 59,90 zł ,Dzwonili z ofertą jak zawsze, mówię ,że nie chce niekompletnej paczki c+ ...

 

@Hektorek22

Cinemax na 12 msc, HBO na 6 tak? Kurcze, to dlaczego ja nie mogę tak mieć... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moqu'ai

 

Sam tu stękasz ,że płacisz aż 106,90 zł , gdzie inna mają to za 59,90 sam nie Off-topuj.Co mnie ma interesować ile Ty płacisz ,

 

Oferta z przed chwili Comfort+ ,eurosport 2, Hbo, Cinemax ,Pace , 2 Karty Mr 59,90 zł ,Dzwonili z ofertą jak zawsze, mówię ,że nie chce niekompletnej paczki c+ ...

 

Jaki cudem utargowałeś taką cenę? Masz zarejestrowane wypowiedzenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego jest, na korzyść nc+:

Adventure HD

Baby TV

BBC Earth HD

Discovery Historia

Discovery Turbo Xtra HD

Mezzo

MGM HD

Motowizja.tv

Puls2

SportKlub

Trace Urban

TVP ABC

Zest.TV

Plus kanały z + Ale Kino, Planete, Minimini, Teletoon, Domo, Kuchnia, nSport (wszystkie w HD), pomijając CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...