Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@SOUDAL. Każdy dobrałby sobie z 2-3 kanały z rodziny CANAL+, do tego jakieś HBO, 2-3 przyrodnicze, muzyczne i sportowe. Może jeszcze jakieś bajki, jak ktoś ma małe pociechy w domu. Pozostałe na DVB-T. W takiej sytuacji żadna platforma długo by nie istniała. Siłą rzeczy wrzucane są do pakietów programy, których i tak nie oglądamy, ale dla reklamodawców jesteśmy POTENCJALNYMI odbiorcami tego co oferują. Bez "sponsorów" to żadna platforma nie ma szans utrzymania się na rynku.

 

Z drugiej strony niestety, czasy jak to ktoś tu już pisał wcześniej "rozdawnictwa" za marne grosze chyba definitywnie się skończyły. Z tych super tanich wynegocjowanych pakietów platforma nie miała praktycznie zysku. Może tych pieniędzy właśnie zabrakło na przedłużanie praw. Oczywiście nie krytykuje tych osób które miały słynne łamańce, bo sam prawie bym takie coś ugrał, ale mi się nie udało. Teraz odbija się nam to czkawką.

 

Wiele osób zarzeka się, że nie podpisze nowej umowy itd, a później i tak aneksuje, bo jaką inną alternatywę ma fan piłki kopanej, jak ja (przedłużyłem dziś). Niektórzy biorą ofertę "na przeczekanie" za 9,90 licząc, że może się coś w ofercie zmienić na lepsze. Może, ale nie musi. Ja byłem pod ścianą, bo albo rezygnacja, albo nowa umowa ze standardowym cennikiem dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

 

Superpremium+ (Extra+/8C+/HBO/Cinemax)

ManPack / Redlight HD / Filmbox 6m 0zł / MRs (Mediabox+/adb2851S)

Cena 109,90. Umowa do 31.07.2016

I takiej oferty oczekuje. I jestem gotow tyle dac za taki pakiet.

A dostales do tego hbo go , nc+vod, nc+go, seriale itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie jeżeli nie oddam sprzętu w przeciągu 2 tyg. od zakończenia umowy czyli od dzisiaj?

Sprawdż na umowie i nie będzie to tanie rozwiązanie :lol2:

 

Znajomy turbacza zapominał zdać przez kilka miesięcy. W końcu się do niego dodzwonili, żeby poinformować o kosztach kary i z zapytaniem czy aby na pewno nie chce jednak z nc+ zostać. Jako, że szczerze nie chciał to był nieugięty. Zgodził się (bo wyszło sporo taniej niż kara) na jakiś bardzo podstawowy pakiet za 4.90zł, nawet nie ma wszystkich kanałów z DVB-T, ale za to ma własne od C+ (Minimini, Alekino itp.) Tylko to było już daawno, wtedy jeszcze można było wyrwać dobrą umowę.

 

Edit.

@czerstwy, zobaczymy co zrobią jak się ludziom pokończą umowy na te piątaki, no i na okres przedświąteczny. Ciekawe czy we Francji też jest wtedy tradycja dawania najlepszych ofert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie oferują okrojonego pakietu Start za 4.90 zł.

Wg mnie NC+ powinno tez zrezygnowac z pakietu za 9.90. Przeciez przy takiej oplacie co najwyzej zakup dekodera sie NC+ zwroci, a o jakimkolwiek zysku ze sprzedazy TV moga zapomniec.

A juz mowienie o jakimokolwiek pakiecie za 4.90 - no zlitujcie sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo:

-Comfort+

-Extra+

-PVR PACE

za 34.9zl

Umowa na 15 mcy koniec dzisiaj.

 

Po rozmowach z dwoma konsultantami z DUK Krakow i DUK Warszawa identyczna oferta 44.9zl za to samo :( .

 

Doslownie wyrwalem sila, po konsultacji konsula z przelozonym :), History HD na caly okres umowy. Z automatu chcial dac paczke HBO albo Cinemaxy na 6 mcy, ale chcialem cos na 15mcy.

 

Oferta czeka na akceptacje na mailu.

 

2 pytanka:

 

Czy jest mozliwosc zamiany History HD na HBO HD (1 kanal) na caly okres trwania umowy?

 

Jak dlugo oferta na mailu bedzie wazna, biorac pod uwage ze dzis konczy sie umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę osób na pewno skorzysta w tej chwili z tej opcji za 9,90, a NC+ pewnie chodzi o to, że nie mają odpływu abonentów i dalej mogą się "chwalić" pod czas negocjacji że mają "miliony" abonentów...zapominają jednak dodać że sporo z nich jednak nie zobaczy reklamy potencjalnego klienta bo za 9,90 nie ma dostępu do kanałów (ale "miliony" potencjalnych odbiorców na papierze są)

 

 

Czy jest mozliwosc zamiany History HD na HBO HD (1 kanal) na caly okres trwania umowy?

 

Jak dlugo oferta na mailu bedzie wazna, biorac pod uwage ze dzis konczy sie umowa?

 

Ad.1 przy aktualnej polityce - nie, max 6 m

Ad.2 mi konsul coś mówił że max 7 dni oferta jest ważna potem trzeba ponawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy jest mozliwosc zamiany History HD na HBO HD (1 kanal) na caly okres trwania umowy?

 

Jak dlugo oferta na mailu bedzie wazna, biorac pod uwage ze dzis konczy sie umowa?

 

Ad.1 przy aktualnej polityce - nie, max 6 m

Ad.2 mi konsul coś mówił że max 7 dni oferta jest ważna potem trzeba ponawiać

 

 

dzieki SOUDAL

 

nie ma wyjscia, trzeba brac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2-3 zeta to tak, żeby zobrazować sedno sprawy i marzenia bo by się samo przez rynek zweryfikowało co ludzie chcą oglądać ;). Sam jednak piszesz, że wszyscy by chcieli C+ i tu jest sedno ! Niech kosztuje paczka 30-40 zł, reszta to dodatki albo śmieci. Oczywiście pewnie w zależności od gustów znajdzie się kilka bardziej wartościowych kanałów, ale całość nie powinna być droższa w dzisiejszych czasach niż 60 zeta.

 

Mi zaproponowano Start6C+ za 54,90zł albo Compact6C+ za 59,90zł. W tym dekoder z nagrywarką i multiroom jeszcze z czasów cyfry+. Akurat oferta do 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? I co jeszcze? Nie wiem czy zauważyłeś, ale w propozycjach, które otrzymałem jest jeszcze 6xC+, którego "słoneczko" nie ma. A jednak jest to spora różnica.

Nawet zakładając również mi proponowaną opcję 6xC+ z Extra+ i pakietem HBO na 6 miesięcy oraz multiroomem (po Cyfrze+) i dekoderem PACE z nagrywarką za łączną kwotę 69,90zł wychodzi korzystniej niż w CP.

Z tego co widzę na ich stronie to mają ofertę Familijny Max HD z HBO za 69,99zł lub Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99zł.

Oczywiście w obu przypadkach mamy 6 miesięcy gratis przy 24-miesiecznej umowie, ale...

1) Do pierwszej oferty - 5zł, a do drugiej - 10zł należy doliczyć do opcji Multiroom, jeżeli takową chce się posiadać. Dodatkowym utrudnieniem jest konieczność przekładania kart co jakiś czas.

2) Brak C+ oraz kanałów tematycznych z "+".

3) Mniejszy dekoder z nagrywarką - 320 GB (CP) zamiast 500 GB (nC+).

4) W pierwszej opcji dodatkowe kanały tematyczne bezpłatnie są tylko na 6 miesięcy.

 

CP to nadal żadna konkurencja dla nc+. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. O ofertach smartDOM, nie wspominam - bo nie każdy na taką ofertę może i chce się decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to nadal żadna konkurencja dla nc+. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. O ofertach smartDOM, nie wspominam - bo nie każdy na taką ofertę może i chce się decydować.

Każdy może podpisać abonament na 3 usługi. Uwierz mi, że CP znajdzie swoich klientów wśród nas. A Twoja opinia to zaledwie 0,0000026% opinii potencjalnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może podpisać abonament na 3 usługi. Uwierz mi, że CP znajdzie swoich klientów wśród nas. A Twoja opinia to zaledwie 0,0000026% opinii potencjalnych klientów.

 

No nie każda - bo nie każdy ma np. dobry zasięg Plusa. A druga kwestia, może akurat 3 miesiące temu podpisał umowę z innym operatorem na dwa lata na telefon i 6 miesięcy temu na internet z jeszcze innym? I co - ma podpisywać wtedy nowe umowy, a tamte zrywać żeby dostać rabat na telewizję? :shock::lol2:

 

Prowadzisz jakieś badania, że wiesz, że moja opinia to "0,0000026% opinii potencjalnych klientów"? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...