Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie dajcie na looz. Ostatnio jak przedłużałem - a oferta była słaba - to odniosłem sprzęt do punktu. I dostałem ofertę ponad 50% OFF. (zamiast 120 zł za full 50 zł). Pamiętajcie, że po zakończeniu umowy rura im mięknie. Nie podpisywać jak oferta będzie za wysoka. Czekać cierpliwie do końca. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

przepraszam źle podałem swoje dane co do umowy.

 

proponują umowę na 12 miesięcy za 59,90 za 6 C+ i nic więcej

a płaciłem 0 zł przez 6 miesięcy i 89,9 za 12 miesięcy

pochopnie głupoty napisałem.

 

Teraz jeszcze mają dzwonić i zapowiedziałem ze z lepszą ofertą.

Czy za 59 zł można jeszcze coś więcej wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie na looz. Ostatnio jak przedłużałem - a oferta była słaba - to odniosłem sprzęt do punktu. I dostałem ofertę ponad 50% OFF. (zamiast 120 zł za full 50 zł). Pamiętajcie, że po zakończeniu umowy rura im mięknie. Nie podpisywać jak oferta będzie za wysoka. Czekać cierpliwie do końca. :]

 

Ofertę zaproponował punkt czy Duk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomiko: poczytaj posty sypa. Po jego 7 ostatnich widać, że kolega ma nieograniczoną wyobraźnię. Powyżej pisze: "Ostatnio jak przedłużałem - a oferta była słaba - to odniosłem sprzęt do punktu. I dostałem ofertę ponad 50% OFF."

 

W swoich postach ma natomiast:

17 maja 2015, o 14:53: To samo - mam umowę do końca sierpnia i jak do tej pory 4x konsultacja i ceny zaporowe. Problem w tym, że w sierpniu mam urlop i wyjeżdżam. Najwyżej zdam sprzęt - może lepsze umowy czy promocje na gwiazdkę będą. Na DVB-t i internecie wytrzymam. A i dzieci się do nauki/sportu wezmą.

 

13 mar 2014, o 16:05: 2 lata temu rozwiązałem umowę z ówczesną n. (...) Teraz podpisałem umowę z nc+. (...)

 

Reasumując: niektórych fantazja ponosi na maxa. Gostek ma umowę do końca sierpnia a niby sprzęt już zdaje... Absurd. Sam w swojej wersji się miesza. I tylko co poniektórych niestworzoną ofertą jara. Ludzie, wyłapujcie takie bajki. Full za ... 50zł Ehhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie na looz. Ostatnio jak przedłużałem - a oferta była słaba - to odniosłem sprzęt do punktu. I dostałem ofertę ponad 50% OFF. (zamiast 120 zł za full 50 zł). Pamiętajcie, że po zakończeniu umowy rura im mięknie. Nie podpisywać jak oferta będzie za wysoka. Czekać cierpliwie do końca. :]

 

Ofertę zaproponował punkt czy Duk?

Kiedyś była taka promocja w punkcie, że dawali Universe z 6xC+ i HBO za 59 złotych przy odnoszeniu sprzętu do punktu, ale już się skończyła dawno dawno temu :) Teraz z tego co wiem punkt nie ma takich ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Śledzę forum od bardzo dawna.

Bardzo przydatny temat przy negocjacjach z nc+.

Moja ostania umowa

Comfort+

Multi+

Ekstra+

premium Sport@Film

pvr

za średnią 53,26

 

Obecnie wczoraj przedłużona na 12 m-cy

Ekstra+

6x C+

Cinemax 12 m

HBO 6 m-cy

pvr

cena 59,90

 

Dodam, że miałem do wyboru Cinemaxy i Filmboxy, przedłużyłem po 2-gim telefonie. Z przebiegu rozmów z konsultantem

pewnie mogłem coś jeszcze próbować-nie bez szans- ale to mi wystarcza. Na HBO zależalo mi wyłącznie ze względu na True Detective.

Oglądam głównie piłkę kopaną, na resztę szkoda/brak czasu.

Czasem mam wrażenie, że przedłużanie umów to dla niektórych "hobby"- mieć jak najwięcej za jak najmniej. Potem czekać na koniec umowy

i zabawa zaczyna się od początku. To tylko moje subiektywne odczucia, nikogo nie chciałem urazić.

 

Edit. Przepraszam za pisownię. W przyszłości zwrócę na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziolek65

 

Piszesz, że oglądasz głównie piłkę nożną. Ja tak samo, tak jak i wielu innych użytkowników. Próbujemy zaoszczędzić trochę kasy na płaceniu za okrojony pakiet piłki nożnej w CANAL+, który stracił Ligue1 i SerieA. Ligi te będą pokazywane od nowego sezonu w dopiero co powstających kanałach Eleven Sport, za które prawdopodobnie będzie trzeba dodatkowo płacić. I teraz każde "ugrane" 10zł na negocjowaniu pakietu CANAL+, można ewentualnie przeznaczyć na te nowe kanały. Bo dlaczego za pakiet który zawiera mniej (Ligue1, SerieA, Velux Champions League) masz płacić więcej niż dotychczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziolek65

 

Piszesz, że oglądasz głównie piłkę nożną. Ja tak samo, tak jak i wielu innych użytkowników. Próbujemy zaoszczędzić trochę kasy na płaceniu za okrojony pakiet piłki nożnej w CANAL+, który stracił Ligue1 i SerieA. Ligi te będą pokazywane od nowego sezonu w dopiero co powstających kanałach Eleven Sport, za które prawdopodobnie będzie trzeba dodatkowo płacić. I teraz każde "ugrane" 10zł na negocjowaniu pakietu CANAL+, można ewentualnie przeznaczyć na te nowe kanały. Bo dlaczego za pakiet który zawiera mniej (Ligue1, SerieA, Velux Champions League) masz płacić więcej niż dotychczas?

 

Ciekawe ostatnie pytanie. Jak Canal+ zyskal pilkarska lige mistrzow, lige europejska czy lige mistrzow pilkarzy recznych to jakos nikt nie chcial placic wiecej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505: Celnie i w punkt ;)

Sam pamiętam te lamenty, że to skandal, że po przejęciu nc+ chcą za Canal+ więcej :)

 

Kanały nic nie warte. Zwłaszcza, że pozycje z tych kanałów i tak są emitowane na 6 C+.

 

Jakoś pozycje z C+ Discovery trudno znaleźć na innych kanałach pakietu Canal+ :D

Nie wiem jak jest z premierowymi serialami na C+ Seriale, bo nie oglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...