Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, endriuno1 napisał:

"Predator: Prey" obejrzany, dla Mnie do zapomnienia i wracać do niego nie będę jak do Predatora z Arnoldem i Predatorem 2

 

Po wielkich zachwytach w internecie myślałem, że naprawdę powali na kolana. Mnie nie powalił, aczkolwiek nie jest to film zły. Ale nie jest też w żadnym razie wybitny. Dałbym mu maksymalnie 6.5/10.

Ogromny plus dla Disneya za ścieżkę dźwiękową w języku Komanchów, szkoda tylko, że jest zamieszczona jako osobna wersja filmu i nie ma w tej wersji polskich napisów. Są tylko angielskie, ale jak jak ktoś zna angielski w miarę to zdecydowanie polecam właśnie tą wersję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadspodziewanym sukces Predator: Prey 🏅

Nie dość, że film w 4K, Dolby Vision i Dolby Atmos, to jeszcze doskonałe oceny na Rotten Tomatoes (92% z recenzji, 81% od widzów).

Konkurencja ma dużo do nadrobienia w temacie robienia filmów (np. Gray Man otrzymał zaledwie 46% w recenzjach krytyków).

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tracer10 napisał:

Nawet nie wyliczę wszystkich bzdur jakie tam występują.

Od fabuły poprzez sprawy efektów na czele z komicznie wyglądającym i biegającym niedźwiedziem.😀

Wyliczyłeś.., a ludziom się podobało :) Pozdrawiam.

Edytowane przez Kazekk
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 14:55, Kazekk napisał:

Po gruntownej analizie i wnikliwym zapoznaniu się z serwisem oceniam Disney+ na mocne 9/10.

Każdy ma prawo do swojej subiektywnej opinii. Podzielę się i swoją. Mam ten serwis, ale w sumie nie wiem po co, nie mam tam czego oglądać poza nielicznymi wyjątkami. Kolejna subskrypcja do kasacji. Obiektywnie muszę przyznać, że technicznie nie jest źle choć aplikację mogliby rozbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformy Disneya wyprzedziły Netflixa.

„Wszystkie platformy Disneya miały łącznie 221,1 mln subskrybentów, wobec 173,7 mln przed rokiem. W efekcie tego wzrostu pierwszy raz wyprzedziły Netflixa, za którego po dwóch spadkowych kwartałach na koniec czerwca płaciło 220,7 mln użytkowników.”

Dodając do tego powszechne dzielenie kont na Netflixie, to tam jest już pewnie popłoch i strach 😱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformy Disneya wyprzedziły Netflixa.
„Wszystkie platformy Disneya miały łącznie 221,1 mln subskrybentów, wobec 173,7 mln przed rokiem. W efekcie tego wzrostu pierwszy raz wyprzedziły Netflixa, za którego po dwóch spadkowych kwartałach na koniec czerwca płaciło 220,7 mln użytkowników.”
Dodając do tego powszechne dzielenie kont na Netflixie, to tam jest już pewnie popłoch i strach 
Trochę to naciąganie. Trzy platformy, do tego jedna ze sportem.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...