Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście głównym kryterium jest kasa, ale dostepnosć bedzie grała (tak mi się wydaje) rolę gdyby oferty przetargowe były podobne cenowo. A dla porównania jednak cyfrowy polsat ma ponad 3 mln abonentów a Cyfra+ ok miliona nie licząc bardzo dużej liczby abonentów kabłowek takich jak ja, w których sa zarówno C+ Sport jak i Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dostepnosć bedzie grała (tak mi się wydaje) rolę gdyby oferty przetargowe były podobne cenowo.

Nie będzie grała żadnej roli, przy prawach dla kanału kodowanego liczy się tylko kasa, przy podobnych ofertach wygra kanał, który pokazywał LM do tej pory czyli nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol roku temu kupilem sobie tv na karte zeby ogladac LM.Bardzo sie rozczarowalem wyborem danym meczow (lansowanie Arsenalu ),komentarzem-piotr salak to pownienien pracowac w radiu a nie w tv .Mam cyfre + ,ale LM profesjonalnie pokazywal polsat i to on powinien miec prawa.Takie moje zdanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport pewnie wystartuje z C+. Jak jeszcze złączą siły z TVP to byłoby super. Jedna TV wszystkie prawa najlepszych lig futbolu. Samo canal+ nie wystartuje. Lepiej niech zostawią kase na lige hiszpanska czy w pozniejszym czasie angielską, ale jak z OS i TVP... prosze bardzo. Doskonale wiem, ze nikt nie LM lepiej niz C+.

Polsat bedzie oszczedzał na euro 2012 i LM chyba nie jest dla nich pryiorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są przecieki że tvp , orange i canal+ powalcza o LM,przy wygranej najpewniej orange mająca 2 kanały / 2 kwartał 2009/ i canal+ po 2 mecze w kazdy dzień , TVP w jeden w srode tak licze. Uwazam ze polsat nie kupi ani euro ani LM / moje zdanie / , piłka nozna to nie ich piorytet / najbliższe 2 mundiale juz kupiła publiczna / zawsze zostają powtórki io im to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za orange sport w cyfrze trzeba zaplacic 10 zl miesieczne wiec mozna by obejrzec 4-5 meczy jednoczesnie (2 na orange 1 i2, 2 na cs1 i2 oraz 1 na tvp). Fajnie by bylo, wtedy to juz w pelni najlepsza pilka w europie bylaby na cyfrze. jednak nie wierze zeby n-ka odpuscila bo wtedy nie beda mieli zadnego interesujacego poza nhl, pucharem Polski i angli w pilce. Dodam ze dostepny na n-ce sportklub stracil prawa do Bundesligi od nowego sezonu.

Wg mnie prawa do LM zostana jednak w n-ce niestety a Me w pilce kupi polsat bo ich stac a nie maja praw do najblizszych MS w pilce bo ma je tvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prawa do euro 2012 ma sportfive więc raczej o LM powalczą

a nie przypadkiem uefa ma prawa.obiło mi sie o uszy że w przypadku gospodarzy i w krajach o najbardziej chłonnych rynkach (Wielka Brytania,Włochy ,Hiszpania,Francja ,Niemcy) UEFA osobiście zajmuje sie sprzedażą i nie oddaje praw pośrednikom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczył na układ Orange,C+,TVP bo po prostu co chwilę TVP tnie koszty,

a LM nie jest tak dla nich opłacalna jak dla innych kanałów. Orange i C+ to nie pewny związek bo we Francji mają na pieńku i to też moze się przełożyć na ich wspolpracę w Polsce.Ale po co tłumaczyć jak wy nie rozumiecie prostych związków między spólkami bo France Telecom i C+ we Francji to jak Polsat i Tvp w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takiego układu i tak być nie może, wszystko wyjaśnie ten artykuł (wywiad z prezesem ITI Neovision na wirtualnemedia_pl):

 

Będą Państwo w tym przetargu startować razem z TVP?

 

Nie ma takiej formalnej możliwości, oferty wszystkie podmioty muszą składać samodzielnie. UEFA nie dopuszcza do budowania bloków, aczkolwiek patrzy czy oferty do siebie pasują i takie które spełniają te warunki, rozpatruje. Od dłuższego czasu widać, że podział produktu między nas a TVP, wydaje się być zarówno telewizji publicznej jak i nam na rekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakos blok tvp-ITI byl mozliwy to czemu nie tvp-orange-canal plus.

Piszecie ze tvp tnie koszty ale mecz na tvp to ogladalnosc ponad 2 milonow a przy hitach a nawet wiecej; mozna ciac koszty ale jednoczesie zwiekszac zyski a rekalamy w pasmie ligi mistrzow by im te zyski zwiekszyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakos blok tvp-ITI byl mozliwy to czemu nie tvp-orange-canal plus.

Piszecie ze tvp tnie koszty ale mecz na tvp to ogladalnosc ponad 2 milonow a przy hitach a nawet wiecej; mozna ciac koszty ale jednoczesie zwiekszac zyski a rekalamy w pasmie ligi mistrzow by im te zyski zwiekszyly.

 

tu nie chodzi nawet o zyski ,straty czy koszty.Poprostu tvp jakby nie kupiła ligi mistrzów to kibiców gniew kibiców nie znałaby granic.Tvp ma misje i musi się z niej rozliczać.Choćby miała dopłacać do LM to i tak ja kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to artykuł w Przeglądzie Sportowym i na jego podstawie w mediach 2 oto linki http://www.sports.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=44291 i http://media2.pl/media/47994-liga-mistr ... tematdnia2 .Z niego wynika,że przetarg odbędzie się na przełomie marca i kwietnia.No to jeszcze potrzymają nas w niepewności.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...