Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ma ktoś jakieś informacje o przetargu dotyczącego praw do pokazywania Ligi Mistrzów???

W piątek dzwoniłem do firmy sportfive; zajmującej się dystrybucją praw TV do LM. Niestety nie uzyskałem żadnej informacji...

Bede wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie liga mistrzów to się okaże . Tylko kiedy przetarg????? . Miał być w lutym już luty i co nic nie wiadomo. Myślę że o prawa powalczy polsat i tvn. Reszta się nie liczy. Cyfra ma dobrą piłkę. A tvp szkoda kasy, są bez abonamentu od większości dziadków , nie stać ich na ligę mistrzów - myślę o pełnym pakiecie praw. Tvn sam rady nie da musieli by na otwartym tvn-ie puszczać mecze. Więc albo zostanie tak jak jest i tvn z tvp kupi , albo kupi polsat na wyłączność. Jedno jest pewne mecze na pewno będą w internecie. Więc kto wygra przetarg dla mnie nie jest ważne, mam net 2mb więc itak w będę w internecie oglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

to ze przetarg na transmisje Ligi Mistrzow odbedzie sie w lutym, to wiem, nie wiem natomiast kiedy zostana otwarte koperty z ofertami kupna praw do transmisji Primera Division. posiada ktos takie informacje i moglby sie nimi podzielic? jak oceniacie szanse poszczegolnych platform co do zwyciestwa w tym przetargu?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że Orange Sport jest jakby nie było kanałem stworzonym przez C+. Racja TVN na wyłączoność nie kupi bo jak mówili "Sport nie pasuje do ramówki TVN", więc liczy się tylko Nsport. TVP myśle, że zakończyła juz przygodę z LM, po tym jak pokazywali JEDEN MECZ NA KOLEJKE, co jest śmieszne. Myśle, że w otwartym pasmie LM zagości na Polsacie. Mozliwa jest też umowa Polsatu z C+, bo jak mówił Solorz "Razem z C+ mamy takie same możliwości techniczne jak Nsport a do tego lepszych dziennikarzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, bylo, ale o przetargu na transmisje Ligi Mistrzow! i tu rozeznanie jako takie mam.

 

natomiast to co najbardziej mnie interesuje to kiedy odbedzie sie na przetarg na Lige Hiszpanska? nie ukrywam, ze zwycieska w tej materii platforma podpisze ze mna umowe abonencka (albo ja z nia) :wink:

 

(jako ze obecnie prawa do transmisji posiada Cyfra+ to napisalem poprzedni post w topicu o zmianach programowych w Cyfrze+, nie bardzo rozumiem dlaczego zostal przeniesiony tutaj - wyraznie zaznaczylem ze bardziej interesuje mnie La Liga...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja by chciał najbardziej aby prawa zdobyły C+ orange sport i TVP lub Polsat (po jednym spotkaniu na pocieszenie :wink: )

A jesli chodzi o walkę Nsport - polsat to juz wole Nsport, bo gdy wygra LM ma wejść do Kablówek, a Polsat każe za swoje kanały płacić tak słono, że do wielu kablówek nie trafiaja jego sportowe kanały (warszawska Aster)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Polsat jestem ich abonamentem, swoja droga mogli byc w koncu kupic cos porzadnego :smile: Przeciez maja srednie ligi holenderska ,szkocka,Serie a(w dodatku nie pelna tylko gorsze druzyny).Widzę ze oni walcza tylko o takie imprezy typu Euro,MS.A ale to nie to co np poogladac Lige Mistrzow lub Premier League .Euro i Ms to sa bardzo prestizowe imprezy ale trzeba na nie czekac po 4 lata :/ . A mi dobrego futbolu potrzeba co weekend ..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa przetarg na LM będzie tak samo w lutym jak Euro2012 było w połowie stycznia... :/

 

Mnie to interesowałaby kolejność przetargów (hiszpańska, LM). Bo jeśli Nsport lub PS kupiliby tą ligę, to już raczej LM nie byliby zainteresowani. A oglądać futbol co tydzień a raz na ruski miesiąc to jest różnica (już nie wspomnę że prawa do hiszpańskiej są dużo tańsze i że w środy mecze LM lecą na TVP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetarg nie jest jeszcze otwarty :P

 

przetarg nie jest jeszcze otwarty oficjalnie ,ale zakulisowe gierki juz sie toczą.Teraz UEFA zajmuje sie prawami do Euro 2012 ,których finał juz niebawem powinien być znany,po przetarg ruszył 20 stycznia i na dniach powinny być znane jego wyniki.Jak się zakończy ten przetarg na Euro to ruszy Lm ,bo UEFA zapowiedziała że pierw musi zostać roztrzygniety przetarg na euro 2012 zanim ruszą z lm.wg mnie ten przetarg na euro 2012 jest bardzo ważny w kontekście lm.Jeśli polsat nie wygra praw do euro 2012 to zostanie mu kasa,którą może przeznaczyć na lm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej za dvbnews ma powstać drugi kanał Orange Sport-Info

# Telekomunikacja Polska planuje uruchomienie drugiego kanału telewizyjnego o tematyce sportowej - podał serwis Media & Marketing Polska. Nowy kanał telewizyjny Grupy TP, Orange Sport Info, ma ruszyć w drugim kwartale.

# Pierwszy, Orange Sport, wystartował w 2008 roku. Nowy projekt prawdopodobnie będzie się nazywał Orange Sport Info. Ma to być kanał informacyjny. Obok serwisów i transmisji meczów piłkarskich stacja chce mieć w ramówce własne programy magazynowe i transmisje z wybranych imprez krajowych różnych dyscyplin.

 

Podobnie jak Orange Sport kanał będzie dystrybuowany m.in. za pośrednictwem telewizji internetowej IPTV i platformy Cyfra Plus. Stacja ma ruszyć w II kwartale br. Szefem projektu Orange Sport Info jest Janusz Basałaj, kierujący już Orange Sport.

 

W dniu 16 stycznia 2009 roku Orange Sport Info zaczął nadawanie we Francji.

A więc mozna byłoby upchać wszystkie mecze LM.Po dwa w OS i OS Info i C+S1 i 2.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca bo w tym roku UEFA zaznaczyła, że wazna jest dostępność kanału, a ta w Nsporcie jest słabiutka, tylko blisko 400 000 abonentów Nki i beznadziejna jakosc meczow na onecie za pieniadze. Poza tym dziennikarze Nki to druga wada kanału. Z resztą prezes Nki i powiedzial Presserwisowi, że jak Nsport wygra LM to trafi do kablówki(więc teoretycznie mi to obojetne), ale mimo to wole C+ bo mam wykupiony pakiet C+HD, a lepszy wróbel w garści niz gołąb na dachu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli faktycznie jednym z kryteriów będzie ilość widzów z dostępem do LM (w co trudno uwierzyć, bo UEFA, jak każda firma, przede wszystkim myśli o kasie) zapominasz o tym, że "n"ka ma już 500tys. abonentów (oczywiście nie każdy ma nsport w pakiecie). Do tej liczby trzeba też dodać ponad 100tys. abonentów TnK.

W tej chwili dystrybucja nSport to ponad 650tys. gospodarstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...