Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt faktem :wink: media2.pl, nie należy do tych najlepszych źródeł informacji :] Poza tym z tego co znowu piszą na media2.pl - powołując się na Canal+ - to Canal+ powiększa swoją ofertę sportową o rozgrywki pokera :arrow:http://media2.pl/media/50376-poker-w-canalplus-sport.html, więc po co im LM :twisted::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie informacje ?

A czytasz poprzednie posty :?: Na poprzedniej stronie jest cytat z media2.pl, w którym pisze, że Canal+ razem z Orange Sport i TVP walczą o LM :wink:

 

Czytam, czytam. Proszę nie pouczaj mnie !!

Siedzę w temacie praw do LM już dobrych kilka miesiecy. Nikt tak dokładnie, o co walczy dana stacja, nikt nei przyzna się. Jest to ściśle tajne. Artykuły w dzienniku, czy media2.pl to spekulacje, dywagacje dziennikarzy, lub tez informacje oparte na niewielkich przeciekach.

Ten artykuł jest dla mnie dziwny, już od przynajmniej dwóch miesięcy wiadomo, że pakiet otwarty jest podzielony na dwa "podprawa":

1. 31 meczów w sezonie pierwszego wyboru (wtorkowe lub środowe) + finał dla TV otwartej lub kodowanej.

2. 30 meczów w sezonie drugiego wyboru (wtorkowe lub środowe) bez finału dla Tv otwartej lub kodowanej.

Jak dla mnie ta osoba z TVP nei jest wiarygodna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment wywiadu z Tomkiem Smokowskim na temat szans C+ na kupno LM:

 

Liczy Pan, że stacja CANAL+ wykupi prawa do Ligi Mistrzów? Co Pan o tym sądzi?

 

Myślę, że mamy taki zespół ludzi w C+, że z marszu moglibyśmy zagrać w Lidze Mistrzów nie przynosząc wstydu i nie odpadając na starcie w fazie grupowej:) Nie wiem jak się skończy przetarg na kolejne sezony LM, ale wiem na pewno, że z takiej „zabawki” cieszylibyśmy się jak dzieci i nie zepsulibyśmy jej w trzy minuty…

 

Cały wywiad na stronie C+.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec w wywiadzie znalazło się miejsce na pytanie o LM, to daje mi prawie 100% pewność, że C+ wystąpi w przetargu.

 

W wywiadzie pojawilo sie takie pytanie, bo wywiad ukladali sami forumowicze c+. To o niczym nie swiadczy. Zreszta wystartowac moze i wystartuje, ale c+ jakos nie bedzie sie szczegolnie staralo o LM. No chyba, ze OS i TVP je wesprze porządnie to wtedy zgodze sie, ze mają szanse. Dla c+ priorytetem jest utrzymanie obecnych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że w sezonie 2002/2003 albo 2003/2004 parę meczy LM było transmitowane na kanale TVN Turbo.

Nie tylko wtedy - także sezon 2005/2006 był (częściowo) pokazywany na TVN Turbo.

 

Myślę, że największe szanse na LM mają: Polsat (zakup praw może być próbą polepszenia oferty piłkarksiej) i N-ka (w końcu to ona teraz LM transmituje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że w sezonie 2002/2003 albo 2003/2004 parę meczy LM było transmitowane na kanale TVN Turbo. Ja myślę, że przetarg wygra Polsat lub N. Polsat od paru lat walczy o LM a N-ka nie będzie chciała tak szybko odpuścić i przegrać.

 

 

na tvn turbo dawali tylko na początku sezonu 2006/2007. i to z tego powodu, że jeszcze nie uruchomili kanału sportowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już we wtorek 5 maja (prawdopodobnie) rozstrzygnięcie przetargu na Ligę Mistrzów sezony 2009/2010, 2010/2011, 2011/2012 i Europa League na 3 sezony.

 

Faworytami są Polsat, TVN. Czy czarnym koniem okaże się C+ ?! Na te i inne pytania odpowiedź 5 maja 2009 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie jeszcze nie wyjaśni. 5 maja punktualnie o 12:00 UEFA zamyka skrzynki pocztowe dla Polski i nie bedzie mozna składać ofert. Wtedy to dopiero otworzą koperty - oferty. Jakies 2 tygodnie zapewne zajmie rozpatrywanie. Chciałbym byc mile zaskoczony, zeby już 5 maja ogłosili, ale to jest nierealne. Wydaje mi się, że nawcześniejsza data to 10 maj.

Jeszcze kilka dni temu Canal+ wogóle nie złożył oferty, a czy teraz złożyli nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja se robicie czy na serio gadacie? Nie [beep]cie co miesiąc że przetarg rozstrzygnie się za 4 tygodnie jak tak i tak później z tego [beep]o wychodzi. Jestm pewien że w czerwcu nie będzie wiadomo. Ja strzelam że wyniki bendą podane (jak dobrze pójdzie) to we Wrześniu!!! I przestańcie już gadać głupoty i pisać że za miesiąc już będzie wiadomo, bo tak już jest od grudnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...