Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja strzelam że wyniki bendą podane (jak dobrze pójdzie) to we Wrześniu!!! I przestańcie już gadać głupoty i pisać że za miesiąc już będzie wiadomo, bo tak już jest od grudnia!!!

 

Pewnie o wynikach dowiemy się dzień przed pierwszą kolejką :lol2:

A Polsat Sport albo Canal+ będą prowadzić studio przedmeczowe live prosto z każdego stadionu w Europie :lol:

To są naprawdę tak rozwinięte platformy, że nawet nie muszą robić specjalnej reklamy dla potencjalnych abonentów..(jedna platforma do dzisiaj chwali się LM na wyłączność) :wink:

Skończmy tą zbędną dyskusję i poczekajmy na wrześniowy Tele Tydzień :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle wyniki przetargów w poszczególnych krajach były po ok.3 tygodniach od zamknięcia składania ofert. nie ma co panikować - wyniki zapewne będą w maju ;] A jeśli oferty będą na tyle jasne, że nie będzie musiała spółka TEAM długo rozmyślać, to będą nawet i w przyszłym tygodniu ogłoszeni zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób nadzieji innym bo potem Cię zjadą że miałybyć w następnym tygodniu a nie było... :lol2:

 

 

Akurat to czy ktoś mnie "zjedzie" nie obchodzi mnie zbytnio. Napisałem tylko możliwe scenariusze ;) Jak ktoś tego nie zrozumie - jego sprawa: "Trzeba mieć mózg zamiast :censored: styropianu" :D

 

 

Wystarczy tylko popatrzeć na stronę internetową UEFA i się widzi, że różnie w różnych krajach ogłaszano wyniki, w jednych po tygodniu w innych po ponad miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jak myślicie poznamy już jakieś szczegóły dotyczące przetargu za 2 dni, czyli 5 maja. Nie chodzi mi o to kto wygrał przetarg, ale kto w/ogóle do niego przystąpił, bo to nadal jest tajemnica i nie ma oficjalnego info na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to tez wina Uefa że polska prasa pisze takie [beep]oły.zamiast poinformować kiedy przetarg się rozpocznie ,a kiedy zakończy to oni ani słowa ,tak jakby była to jakaś wielka tajemnica czy coś.

ps -a tak na marginesie to w ilu krajach europejskich przetarg się jeszcze nie zakończyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek, 28 kwietnia br. rozpoczął się polski przetarg na prawa do Ligi Europejskiej. Zwycięzcę przetargu poznamy nie wcześniej, niż 22 maja - wtedy to równo w południe przetarg zostanie zamknięty. Rozgrywki te zastępują od przyszłego sezonu Puchar UEFA.

 

Przetarg dotyczy transmisji spotkań Europa League w sezonach 2009/10, 2010/11, 2011/12. Rozgrywki zastępują Puchar UEFA, którego ostatnią edycję kluby rozgrywają w tym roku.

 

Na dzień dzisiejszy żaden nadawca oficjalnie nie poinformował o wystartowaniu w przetargu.

 

www.tvsportowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...