Skocz do zawartości

Nowości na Hot Bird 13°E


mk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio widoczne jest częściowe "odchudzanie" transpondera GlobeCast'u - 12.577 H SR=27500 FEC=3/4. Praktycznie większość niekodowanych kanałów z niego nadawanych została już "skopiowana" na inne transpondery satelity HotBird. Mowa o: Abu Dhabi Sport, The Hope Channel, 3A Telesud, Liberty TV Français, Payam TV i Liberty TV Vlaanderen. Pozostały jeszcze niekodowane: Show Room i Armenia 1 TV. Stosunkowo niedawno na tych parametrach pojawiły się kodowane kanały erotyczne ContoTV (dwa kanały) i dwa kanały FTA - Conto TV Promo. Ze wspomnianej częstotliwości nadają jeszcze kodowane M6 i Orange Foot, które też całkiem niedawno zostały tutaj uruchomione. Wnioskuję, że będzie to jeden z przyszłych transponderów nowej pomarańczowej platformy szykowanej dla trzech krajów, w tym Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, w godzinach południowych, włoski kanał muzyczny Gay TV został wyłączony z transpondera 11.785H SR=27500 FEC=3/4. Podobny los spotkał (także włoski kanał) VIP.TV. Przyczyna jest najprawdopodobniej związana z problemami technicznymi nadawców. Kilka miesięcy temu mogliśmy zaobserwować podobną sytuację, na satelitę oba kanały wrócili po kilkunastu godzinach przerwy. Jednak trzeba było na nowo zaprogramować te kanały, bowiem zostały im już przypisane inne parametry techniczne (SID, PID V, PID A).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dzisiaj lekko zdziwiłem :P przerzucam kanały na liście, przechodzę pierwszy raz i działa, kilka minut później sprawdzam sobie kolejny raz w poszukiwaniu muzyki i co? :> kanał nie działa i napis: "Serwis niedostępny" :shock: zdziwiłem się o co chodzi, bo nie widziałem, żeby gdzieś była informacja o zakończeniu nadawania tego kanału na HB, albo przynajmniej na tym transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na szczęście powrócił jeden z najlepszych włoskich kanałów muzycznych na HotBird :D Nie wiem jak sprawa wygląda aktualnie, ale ok. 22-ej już nadawali normalnie, tyle, że stacja była bez loga. Mowa oczywiście o GAY.TV. VIP.TV mnie nie interesuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...