Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O czym ty piszesz? Dekodery wymienione wyżej przez @Ceberebek to przecież modele dekoderów dedykowanych Cyfrowego Polsatu.

Tak ale ESI-88 nie pochodzi ze "stajni" Polsatu, dlatego ma więcej możliwości. Zastanawia mnie tylko, dlaczego na moich pozostałych dekoderach nie mogę przywrócić tych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w dalszym ciągu: MAM w/w kanały na wszystkich 3 dekoderach. Po wyszukaniu i zapisaniu są co prawda na "durnowatych" numerach kanałów...ale są :D.

Trzeba je po zainstalowaniu szukać od "tyłu listy" cofając się ;)


Dekodery oczywiście były wyłączane/włączane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ESI-88 nie pochodzi ze "stajni" Polsatu, dlatego ma więcej możliwości. Zastanawia mnie tylko, dlaczego na moich pozostałych dekoderach nie mogę przywrócić tych kanałów?

 

Tak, Sagemcom ESI-88 nie jest produkcji CPT, ale tak samo jest też dekoderem dedykowanym Cyfrowego Polsatu, jak pozostałe, serii HDx000 oraz Evobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce na szybko parametry usuniętych kanałów z oficjalnej listy Polsatu to podaję:

 

ZDF - 11.054 MHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6, modulacja DVB-S

Das Erste - 11.541 MHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 5/6, modulacja DVB-S

 

Działa i dodatkowo jeszcze pomogłem trzem osobom odzyskać do nich dostęp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w menu: Instalacja, następnie Skanowanie transponderów, następnie w pozycji "Użyj TR" wpisuj kolejne te parametry:

 

ZDF - 11.054 MHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6, modulacja DVB-S
Das Erste - 11.541 MHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 5/6, modulacja DVB-S

 

Wprowadzałem wczoraj na Samsungu DSB-H370G i działa jak marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem ZDF i Das Erste na Evobox PVR i widzę czarny ekran, jak uruchamiamy kanał. Ktoś pomoże? Na HD2000 wszystko działa, problem mam z Evoboxem. Pomóżcie!

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat przy wyszukiwaniu ręcznym jest następujący dla ZDF "nie znaleziono kanałów, instalacja zakończyła się błędem, sprawdź ustawienia anteny".

Pomimo, że wszystkie parametry są poprawne, znaleziona siła na 100%, jakość na 80%. Po naciśnięciu "zainstaluj" zaczyna wyszukiwać i po kilku sekundach za każdym razem wywala taki błąd. Nie muszę chyba dodawać, że wszystkie kanały śmigają więc nie ma mowy o złym ustawieniu anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z tym czarnym ekranem mam tak jak kolega połączone

Tzn połączenie jednym kablem tym konwerterem unicable 2 wtyk złoty do sat 1 i czarny ekran na zdf sygnał jest ok i multiroom sat2 i działa czemu na evobox nie dziala
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...