Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie pomarańcz :wink:

Czyli bardziej uniwersalny kolor :) Czy wiesz coś na temat daty wypuszczenia nowego softu? Mam na myśli termin rzędu kilka tygodni czy x-dziesiąt dni. Czy wszystkie tunery CPT dostaną nowy soft jednocześnie?

Edytowane przez paskud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanały FTA w Cyfrowym Polsacie są takie same jak w nc+ ? znajdę gdzieś listę FTA (Cyfrowy Polsat) najbardziej zależy mi na kanałach muzycznych 

W CP kanały FTA możesz swobodnie dodawać , tu nie masz blokady na indywidualne dodawanie kanałów. Kanały FTA są bardzo podobne do tych z nc+. Po co Ci lista kanałów FTA , wejdź na http://pl.kingofsat.net/pos-13E.phpi dodawaj takie kanały , jakie Ci pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że testowanie softu Evoboxa to jego praca - o czym sugeruje nick. Chętnie wypytuje posiadaczy dekodera o wszystko natomiast sam jest nieskory do podzielenia się chociaż lakonicznymi informacjami dotyczącymi przyszłego rozwoju Evoboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

support458 Czy jest coś co możesz zdradzić na temat aktualizacji softu. Jakaś nowa funkcja ? Coś nowego? Coś się zmieni? Co Ci szkodzi odpowiedzieć skoro i taki nikt tego softu na oczy nie widział i przez najbliższy czas nie zobaczy bo to zamknięte testy. A tak przynajmniej będziemy wiedzieli co nas czeka i czy wogóle warta jest ta aktualizacja.

Edytowane przez erbanceks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

użytkuję telewizję cyfrową z CP dopiero od 2 tygodni. Ogólnie nie miałam z nią większych problemów (poza błędami z kartą dekodera), aż do dzisiaj. Ni stąd ni zowąd, na ekranie telewizora pojawiła się informacja: "Zwarcie LNB. Sprawdź połączenie lub konfigurację dekodera." Zresetowałam dekoder odłączając go od zasilania, powyciągałam wtyczki/włożyłam ponownie i nic. Postanowiłam więc przywrócić dekoder do ustawień fabrycznych w nadziei, że to pomoże... i chyba popsułam to na amen. Bo owszem - pojawia się ekran pierwszej instalacji, ale moc sygnału jest zerowa, tak jak i jakość. Po wciśnięciu ok przez krótką chwilę jest skanowanie, następnie pojawia się informacja: "Wystąpił błąd podczas instalacji!"

Co z tym fantem zrobić? Kompletnie się na tym nie znam. Będę wdzięczna za wszelkie objaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...