Skocz do zawartości

[C+] Hallmark


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz niestety seriale juz chyba leca na wszystkich kanalach filmowych. To jak jakas zaraza :twisted:

 

HA lae czasem trafiaja sie perełki. Dla mnie takimi są "Morderstwa w Midsomer' stąd mój nick i "Jordan". Szkoda tylko że "Jordan" nie oględałem od pierwszej serii :(

 

Edycja pitter: nie cytujemy wypowiedzi jeżeli odpisujemy zaraz pod nią. Polecam lekturę regulaminu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
1 lutego 2009 roku w Stanach Zjednoczonych nastąpi start kanału Hallmark Channel w wysokiej rozdzielczości. Informacja została podana przez Billa Abbotta, CEO Hallmark Channels. Hallmark Channel HD rozpocznie nadawanie w okresie zwiększonego ze strony partnerów dystrybucyjnych popytu na treści HD przyjazne rodzinie. Nowy kanał będzie simulcastem Hallmark Channel w SD.

 

 

Hallmark Channel, będący własnością Crown Media Holdings, Inc, nadaje 24 godzinę na dobę. W Stanach Zjednoczonych można go odbierać w ramach sieci kablowych DirecTV i Dish Network.

 

Polska wersja tego kanału dostępna jest m.in. dla abonentów platformy satelitarnej CYFRA+. Na razie nie ma jakichkolwiek przejawów tego, by Hallmark Channel HD pojawił się w tej platformie, ale byłoby to zapewne miłe zaskoczenie dla abonentów CYFRY+.

 

Co o tym sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mamy sądzić?

Normalnym jest, że coraz więcej kanałów będzie przechodzić na nadawanie w HD, tym bardziej w Stanach Zjednoczonych.

 

My Polacy wpierw życzylibyśmy sobie skromnie Hallmarku w normalnym SD (720x576) z bitatem porządnym i 16:9. Czy dużo wymagamy... ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest inny, nasze platformy nie stać na tak duże wydatki zakupów częstotliwości na satelitach, jeszcze Eutelsat się ceni, więc nasi idą po najmniejszej linii oporu. W EU płacą w euro więc się bardziej liczy u nas jest złoty i hamuje poważniejsze inwestycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
2010-07-22

Hallmark Channel jako 13th Street Uniwersal

 

 

Szanowni Państwo

 

Pragniemy poinformować, że z dniem 13 września 2010 r. kanał znany, jako Hallmark Channel zostanie przemianowany na 13th Street Uniwersal.

 

STK Ret-Sat1

źródło

 

Nie wiem czy to plotka czy nie. Widocznie nadawca kanału najpierw informuje sieci kablowe. Wszystko się pewnie wkrótce wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie 13th Street Universal prezentowane będą głównie filmy i seriale akcji. Warto dodać, że informacje o planach rebrandingu Hallmark Channel w Polsce otrzymują aktualnie operatorzy kablowi.

 

 

Czyli jak widać w ofercie raczej za wiele się nie zmieni. Ciekawe skąd ten pomysł, aby z Hallmarku zrobić 13th Street :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znalazłem na media2.pl:

- Diva Universal to kanał rozrywkowy przeznaczony dla kobiet, który pokazuje, jak żyć pełnią życia, oferując dobre zestawienie produkcji fabularnych, eskapizmu i modnych reality show.

- Studio Universal prezentować będzie popularne na całym świecie filmy oraz dzieje ich powstawania.

 

Czyli najlepszym zamiennikiem Movies 24, byłby Studio Universal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...