Skocz do zawartości

[C+] Hallmark


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co powiecie o tym kanale ja mam pakiet tymatyczny i mam ten kanał i myśle ze jest wyjątkowy filmy które emituje są takie dające dużo do myślenia brak przemocy te filmy uczą życia i nigdzie nie emitowane dziwie sie że niema tego kanału na innych platformach chyba cyfra ma go na wyłącznosc to może tez dobrze bo to jest perełka wsród filmowych kanałów a co wy myślicie o nim zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda teraz w Cyfrze, ale mieszali ostatnio na transponderze Hallmarku na Hot Birdzie (tp. 88 - 12.460V SR=27500 FEC=3/4) - od nich Cyfra kopiuje sygnał do siebie. :?

 

Czyli kolejna furtka na jakiś nowy kanał. Wystarczy podłączyć się bezpośrednio na ich transponder ( tak jak w przypadku TVN'ów) i znowu mamy jedno wolne miejsce na swoim. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna furtka na jakiś nowy kanał. Wystarczy podłączyć się bezpośrednio na ich transponder ( tak jak w przypadku TVN'ów) i znowu mamy jedno wolne miejsce na swoim. :D

 

Niestety nie jest to możliwe - kodują tam w PowerVu. PowerVu to nietypowy system. Wyklucza stosowanie simulcryptu w innych systemach. Dlatego wszyscy nadawcy muszą kanał kopiować do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Ja uwazam, ze Hallmark to kanal nie z tej epoki, ale to nie jest krytyka, to jest jego glowna zaleta. Tutaj nie ma filmow, w ktorych leje sie krew, tutaj sa filmy, ktore czegos ucza. Mysle, ze jest to udany program i stanowi odskocznie od gilmow typu "zabili go i uciekl" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...