Skocz do zawartości

Śpiewane reklamy


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też wkurzają takie reklamy, myślę, że przyczyną popularności takich reklam jest to, że (z tego co zauważyłem) to sporo tych reklam, tekstów i melodii w tych reklamach, piosenkach śpiewanych to "przerobione" na potrzeby reklamy znane melodie, piosenki, i to: 1. wpada do głowy niektórym osobom, 2. skoro popularna piosenka, to niestety popularność też rośnie, i 3. takie reklamy niestety się wyróżniają, przykuwają uwagę. Niestety. Szkoda. Jeżeli to będzie popularne, to niestety może być tego dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy śpiewane aż tak bardzo mi nie przeszkadzały do momentu gdy pojawiła się reklama „Delikatesy Centrum”. Jak widzę tego gościa co śpiewa o wędlinach za ladą to aż mam chęć zmienić kanał, sama reklama przyniosła u mnie odwrotny efekt. Przestałem robić zakupy w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba najwięcej takich reklam było w latach 90-tych gdy co druga firma tak się promowała. Zastanawiam się nawet czy utwory jakie miały audycje oraz stacje radiowe i telewizyjne nie podchodzą pod taką śpiewaną reklame. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Osobiście trochę wkurza mnie też reklama Kubusia z tym, gdzie śpiewają, że np. Kubuś Water nie dodaje cukru, i to była śpiewana reklama. Też mi działa na nerwy. 

W dniu 6.04.2022 o 19:39, BiL napisał:

Matko, teraz w internecie pojawiła się śpiewana reklama pewnego sklepu z meblami :o Kiedy oni sobie odpuszczą?

Ja też chciałbym, żeby sobie kiedyś odpuścili takie reklamy - działają na nerwy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Shopee jest zarąbiste. ;) Przynajmniej to obecne, bo wersja ze Sławomirem rzeczywiście wkurzająca. 

A pamiętacie „Każdy dzień jest Twój kiedy Always masz, masz". Tak mi się teraz przypomniało. Też lubię. :D

 

No i chyba jestem jedyną z tych nielicznych osób których wcale nie wkurzały reklamy MediaExpert z Lisowską i chomikami, ale to już takie tam, mniejsza o to. Od czasu gdy zaczęła śpiewać Cleo (której szczerze nie znoszę) omijam reklamy tego sklepu szerokim łukiem. 

 

A Co do reklamy z Kubusiem, to jak najbardziej się zgodzę. Wkurzające. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...