Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, mam OLEDa LG z 2019 r. i używanie tego do obsługi aplikacji to masochizm. 
 

Nie wiem jakie masz problemy z Apple TV, ale nie chce mi się wierzyć, że Samsung na Tizenie z 2017 działa obecnie super. Czytam fora i widzę ile hejtu na to leci.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/17/2024 at 7:04 AM, Wodnik Szuwarek said:

Np. C+ Sport mają profil 8 Mb/s, a jest 5-6 Mb/s.

C+ Event 1 ma profil 5,5 Mb/s, czyli prawdziwy, a pozostałe trzy profil 8 Mb/s, czyli nieprawdziwy, bo jest 5-6 Mb/s.

Ale na czym? Bo sprawdzam w przeglądarce na laptopie z Windows i tam jest te 8 Mb/s, które jest zadeklarowane.

On 8/17/2024 at 10:25 AM, mingo said:

Zapewne jakiś chwilowy problem. 

Akurat c+ online to wg mnie jedna z lepiej działających aplikacji jeśli chodzi o streaming kanałów TV więc wstrzymałbym się z ocenianiem jej jako badziew ;) 

Również tak uważam. Jedna z bardziej stabilnych usług.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko wartość profilu, czyli to co sobie wpisali. C+ online ma zmienny bitrate od 0 do 6 Mb/s, na reklamach czy studio spada do 4-5 Mb/s, na meczach jest 5-6 Mb/s, a na planszy jest 0,5 Mb/s. To sprawdzisz na Apple TV, Fire TV Stick i Fire TV Cube, a w przeglądarce to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, jupiter said:

Chciałbym jeszcze wrócić do tematu rozdzielczości kanałów w C+ Online na urządzeniach mobilnych. Bo to jednak głupie, że taki Netflix, czy Premier League na Viaplay mogą być w Full HD a nawet w 4K a w Canal+ Online część kanałów jest w Full HD a np. Canal+ Sport jest w 540p i to na urządzeniach z Androidem 14. Abonent nigdzie nie jest informowany o wymaganiach. Nigdzie nie jest napisane, że pełna rozdzielczość na kanałach sportowych Canal+ będzie dostępna tylko na iPhone'ach czy górnopółkowych Samsungach. Myślę że to celowe ograniczenia wprowadzone pod producentów smartfonów i powinien się tym zająć UOKIK

Jest podana lista wymagań: https://pl.canalplus.com/pomoc/wymagania-techniczne

Wniosek, że warunkiem jest urządzenie z certyfikacją Widevine L1. U mnie pełne HD działa wszędzie, na laptopie z Windows z przeglądarką Microsoft Edge, na smarfonie i niedawno nabytym telewizorze z Android.

20 hours ago, michael112 said:

teraz coraz więcej operatorów wprowadza tego typu bzdurne "ograniczenia", a tak naprawdę dyskryminację klientów. Ostatnio Max.

Jakie Cię spotkały ograniczenia w Canal+Online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomo21 napisał(a):

Co to ma do rzeczy? Nie mam tego kanału ani w aplikacji mobilnej ani w przeglądarkach na komputerze (Firefox i Chrome) więc nie jest to raczej kwestia sprzętu.

A miałeś kiedykolwiek ten kanał na PC w przeglądarce? Bo ja nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tomo21 napisał(a):

Co to ma do rzeczy? Nie mam tego kanału ani w aplikacji mobilnej ani w przeglądarkach na komputerze (Firefox i Chrome) więc nie jest to raczej kwestia sprzętu.

Wszystko jest na ich stronie.

Kanały i treści w 4K są dostępne na telewizorach Sony (Android TV 2017 – 2023), Samsung (Tizen 2018 i nowsze), LG (2019 i nowsze), dekoderze CANAL+ BOX 4K, Amazon Fire TV Cube, Amazon Fire TV 4K Stick i NvidiaShield.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ aplikacja jest dobrze zoptymalizowana. Gdy mecz był np. na TV4 leciał w wysokiej rozdzielczości i bez zacięć. To co próbują nam wcisnąć, że sprzęt niedomaga to zwykłe bzdury. Jakość jest ograniczana na konkretnych urządzaniach z tych samych powodów dla których Canal+ Online działa tylko na nowych telewizorach Samsunga choć mógłby, podobnie jak Netflix, Viaplay czy Max działać również na starszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...