Skocz do zawartości

Ale kino+


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew wielu krytykantom kilka ciekawych premier telewizyjnych w tym filmy kinowe w grudniu w AK:

 

"Droga Krzyżowa" Niemcy-Francja 2014, reżyseria Dietrich Brüggemann
http://www.alekinoplus.pl/program/film/droga-krzyzowa_44714

 

"Duży zeszyt", 2013, reżyseria:János Szász  http://www.alekinoplus.pl/program/film/duzy-zeszyt_44715

 

"Pewnej nocy w Oslo", Norwegia 2014,http://www.alekinoplus.pl/program/film/pewnej-nocy-w-oslo_44716

 

"Blue Ruin" Francja, 2013 reżyseria:Jeremy Saulnier  http://www.alekinoplus.pl/program/film/blue-ruin_44717

 

"[beep]" - Rosja, 2014 reżyseria: Jurij Bykow  http://www.alekinoplus.pl/program/film/duren_44718

 

A to tylko kilka ujawnionych premier więc może jeszcze coś ciekawego się trafi.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Polsce krytyka jest modna :). Ja ostatnio przeglądałem obejrzane w 2015 i ocenione przeze mnie filmy i okazało się, że więcej ciekawych dzieł było w Ale kino niż w kanałach premium typu HBO. To jest dla mnie istotne, a marudzący byli, są i będą. Oni i tak wiedzą najlepiej. Najczęściej są to zresztą osoby, które nie mają tego programu u swojego operatora :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, Arkon wszyscy wiemy - gdyby Pakt emitowało Ale Kino! to też byłoby dzieło. Tak jest to serial jedynie poprawny, natomiast słabiutki Safe House, budżetowa produkcja z darmowego brytyjskiego ITV urasta do rangi megahitu :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emitowane w tej stacji polskie filmy krótkometrażowe, to bardzo często arcydzieła w porównaniu z polskim filmowym [beep]em dostępnym w kinach. Naprawdę nie wiem dlaczego tak się dzieje? Gdzie się chowają ludzie odpowiedzialni za wspomniane krótkometrażówki? Być może w erze Fejsbusia, czyli powszechnej głupawki związanej z wszechobecnym lansem, ambitne filmy nie miałyby kinowego wzięcia.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 30.11-6.12.2015

 

Wtorek 1 grudnia

18:10 Reżyseria: Woody Allen - dokumentalny, USA 2012 Ale Kino+

 

Czwartek 3 grudnia

20:10 Droga krzyżowa - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy 2014 Ale Kino+

 

Piątek 4 grudnia

20:10 Duży zeszyt - dramat wojenny, Francja/Niemcy/Austria/Węgry 2013 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością wszystkie 3 premiery zasłużą na co najmniej 11 w skali od 0-10 :).

 

A w święta (25-27 grudnia) w Ale Kino miniserial "Artur i George" (IMDB 7.1). Oprócz tego "Edith Piaf: Niczego nie żaluję" 19 grudnia, nagradzany na festiwalach rosyjski film "[beep]" 24 grudnia i "Wrogowie Publiczni" 28 grudnia.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 7-13.12.2015

 

Poniedziałek 7 grudnia

20:10 Stan łaski - kryminalny, Wielka Brytania/USA 1990 Ale Kino+

 

Wtorek 8 grudnia

18:30 Zmruż oczy - komediodramat, Polska 2003 Ale Kino+

 

Czwartek 10 grudnia

20:10 Pewnej nocy w Oslo - dramat obyczajowy, Norwegia 2014 Ale Kino+

 

Piątek 11 grudnia

20:10 Poza wszelkim podejrzeniem - kryminalny, Francja 2014 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fantastyczna wiadomość. Nie wiem czemu Canal+ nie pokusi się o tak świetne seriale jak Fargo. Najważniejsze, że Ale Kino+ nie popełnia tego samego błędu. 

 

Ale Kino ma szerszą dostępność, właściwie wszyscy posiadający Canal+ mają dostęp do tego kanału, więc problemu nie ma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II sezon Fargo się jeszcze nie skończył, ale kto by chciał oglądać nowe amerykańskie seriale w jakości DIVX na tym VOD... Plus dla Ale Kino, swoją drogą ostatnio z nudów obejrzałem tam Apollo 13 bo mimo, że jest w telewizji 5 razy w roku to jakoś nigdy nie obejrzałem go od początku do końca, no i reklam przed filmem więcej niż w Polsacie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem po prostu o fakcie. To Ty, jako niepoprawny fanboj wszystko odbierasz jako czepialstwo :D.

PS. Ale Kino zarabia na opłatach od gniazdka.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 14-20.12.2015

 

Poniedziałek 14 grudnia

20:10 Zimne dranie - komedia kryminalna, USA 2005 Ale Kino+

 

Czwartek 17 grudnia

20:10 Blue Ruin - thriller, Francja/USA 2013 Ale Kino+

 

Sobota 19 grudnia

20:10 Niczego nie żałuję - Edith Piaf - dramat biograficzny, Czechy/Francja/Wielka Brytania 2007 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...