Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Arkon napisał(a):

Można narzekać, że nic nie ma do oglądania, ale dziwnym trafem najlepiej oceniane seriale są w tym serwisie- "Biały lotos", "Ród smoka", "The last of us" 

Widzisz. A ja nie sugeruję się oceną danego serialu, tylko jej zawartością. To że ma taką wysoką ocenę, to nie znaczy że jest dobry. Dwa pierwsze wymienianie przez ciebie tytuły, to dla mnie katastrofa. Szkoda czasu i prądu:grin:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat "Biały lotos" nie ma przesadnie wysokiej oceny, bo na ImdB raptem 7,9, więc sporo mniej niż choćby "The last of us". Dla mnie obok "The Bear" najlepszy serial 2022 roku. Co ciekawe II sezon podobał mi się bardziej niż I. "Rodem smoka" też nie byłem zachwycony.

@adiq22 Mam nadzieję, że nie bo już nawet pojawiły się informacje, że akcja ma dziać się w Tajlandii.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Lotus dla mnie jest nierównym serialem. Ale akurat finałowe odcinki ratują sytuację. Na pewno na plus rewelacyjne ujęcia przyrody - zarówno w 1., jak i w 2. sezonie. 1. sezon odczytywałem jako powtórkę z "Hotelu Zacisze". Wszystko za sprawą Murraya Bartletta, który ucharakteryzowany był na Johna Cleese’a, czyli na Basila - szefa Hotelu Zacisze. Do tego stosował podobną mimikę i sposób mówienia.

2. sezon jest zupełnie inny. Doszedł mocniejszy wątek kryminalny. Tu na plus rola Aubrey Plaza. 
Sezon 3. jest kręcony, bo niektórzy aktorzy wrzucają informacje na swoich profilach społecznościowych. Ostatnio Jennifer Aniston wyrażała się pozytywnie o serialu. Stwierdziła, że chętnie zagrałaby siostrę/córkę Jennifer Coolidge. To nawet byłby ciekawie pociągnięty wątek postaci o imieniu Tanya.

Dotychczasowe sezony mają rewelacyjne czołówki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (07.04.23 r. [upflix.pl]):

"Dziewczyny", (kraj: Finlandia)
"Gość", 
"Pomiot", 
"Skanerzy", 
"Życie seksualne babć", 


Nowe odcinki:

"Na planie", [S20E14] 
 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", [+ 1 audio, + 1 napisy]    
 

Usunięto:

"Monster Beach",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2023 o 15:50, Arkon napisał(a):

Można narzekać, że nic nie ma do oglądania, ale dziwnym trafem najlepiej oceniane seriale są w tym serwisie- "Biały lotos", "Ród smoka", "The last of us" czy "Sukcesja". Jak to mówią mądrzy ludzie- psy szczekają, a karawana jedzie dalej. :)

Napisałeś w temacie NF o braku jakości w filmach, to dostałeś rykoszet od promotora platformy NF w temacie HBO ;) Takie to proste :)

 

HBO może sobie pozwolić na usuwanie i sprzedawanie dalej filmów WB, bo ma mnóstwo umów licencyjnych, co uzupełnia platformę. Disney i Skyshowtime takiego luksusu nie ma, bo gdyby usuwali własne, nie mieliby w ogóle prawie filmów na swojej platformie. Zresztą, gdyby NF stracił licencję na prawa do innych, to w ogóle nic ciekawego (poza wyskokiem od czasu do czasu w okresie nominacji Oscarowych zakupione na festiwalach) również wyglądałby słabo.

Nie jest to dobre z tym usuwaniem filmów WB ale może sobie na to HBO pozwolić.

 

Nie usunęli setki tytułów w serialach tylko kilkadziesiąt. Nie ma Snowpiercer 4 sezonu na NF, bo nie jest jeszcze skończony https://www.imdb.com/title/tt6156584/episodes?season=4

Nie tylko wróżbita Maciej tego forum pisał o tym, że zrezygnują z premier kinowych po 3 miesiącach :)

Duże premiery mają 2-3 na pół roku? :D A co można powiedzieć o Disney, Amazon, Apple czy NF, gdzie ten ostatni od czasów Wednesday dopiero wyskoczył z Beef :)?

Dziwne, że po odcinku dają premiery nie tylko HBO, ale również Apple, Disney+ oraz coraz częściej Amazon. Ale tam jakoś pretensji nie widać.

Cytat

Jak to mówią mądrzy ludzie- psy szczekają, a karawana jedzie dalej. :)

Dokładnie. Teraz Sukcesja kolejny sezon, leci Snowfall ostatni sezon. Zaraz coś kolejnego jak oczekiwany drugi sezon From czy nowy serial o aferze Watergate - White House Plumbers. Itd. Co miesiąc mają co najmniej 1 bardzo dobry serial własny i co najmniej 1 bardzo dobry na licencji. Pod tym względem żadna platforma nie ma startu.

A jeszcze dodając do tego, że w cenie NF można mieć HBO, Amazon i Disney+ i kilka seriali w miesiącu na poziomie, to nawet oglądanie u każdego po odcinku nie przeszkadza.

 

  

W dniu 5.04.2023 o 20:02, adiq22 napisał(a):

Biały lotos ma wysoki próg wejścia. Ja przekonałem się dziwnego ospałego klimatu dopiero w końcówce pierwszego sezonu. Ale już drugi sezon na Sycylii to od początku do końca szczere złoto. Oby ten serial nie padł ofiarą dziwnych decyzji w WB.

Nie padnie ;) Jakość jest. Oglądalność też jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, spotify said:

Nie usunęli setki tytułów w serialach tylko kilkadziesiąt. Nie ma Snowpiercer 4 sezonu na NF, bo nie jest jeszcze skończony https://www.imdb.com/title/tt6156584/episodes?season=

 

Tylko to skomentuje bo na resztę szkoda nawet czasu.

"Snowpiercer fans have just been given some apocalyptically bad news: The fourth and final season of the dystopian sci-fi show will not air on TNT as originally planned, despite finishing production."

January 13, 2023 at 07:45 PM EST

https://ew.com/tv/snowpiercer-final-season-scrapped-at-tnt/

 

A sama premiera miała mieć miejsce 23.01.2023 (czyli w podobnym czasie jak ostatnich dwóch sezonów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (10.04.23 r. [upflix.pl]):

"Bullet Train",  [wczorajsza premiera]    
"Palmy i słupy", 

 

Nowe odcinki:

"Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", [S10E07]    
"Royal Crackers", [S01E04] 
"Sukcesja", [S04E03] 


Usunięto:

"Oczekiwanie",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2023 o 18:39, bgmnt napisał(a):

Tylko to skomentuje bo na resztę szkoda nawet czasu.

Jak się nabiera wody w wypisywaniu z palca rzeczy to później takie się pisze zdania.

 

Jeśli chodzi o Snowpiercer to mój błąd i biorę to na klatę. Nie śledziłem na bieżąco, wiedziałem że 4 sezon miał być ostatnim i na imdb nie ma daty premiery (po to wkleiłem linka). Serial osobiście mnie nie interesuje. Półtora sezonu wystarczyło aby dać sobie z tym spokój.

 

Wg NYT, jutro zostanie ogłoszona platforma MAX, jako połączenie HBO MAX i Discovery. Co ciekawe, cena HBO Max z tego względu nie wzrośnie i będzie nadal to ok 16 dolarów.

Cytat

Serwis będzie działał pod nazwą Max i zadebiutuje na rynku jeszcze w maju tego roku lub najpóźniej w czerwcu. Platforma ma stanowić połączenie klasycznych produkcji oferowanych przez HBO takich jak chociażby „Rodzina Soprano” i „Sukcesja”, z serialami produkowanymi przez Discovery, takimi jak „Dr. Pimple Popper” czy „Fixer Upper”. Cena miesięcznego abonamentu będzie wynosiła około 16 dolarów, co oznacza, że utrzymana zostanie dotychczasowa cena, jaką trzeba w USA zapłacić za dostęp do HBO Max. Nowa platforma ma zaoferować kilka poziomów abonamentu, w tym opcję z reklamami, którą w Stanach Zjednoczonych aktualnie oferuje już odchodzący do lamusa serwis HBO Max (cena wynosi 10 dolarów). Po uruchomieniu serwisu Max w Stanach Zjednoczonych następnym rynkiem będzie Ameryka Łacińska, gdzie debiut planowany jest na końcówkę 2023 roku. W Europie, w tym także w Polsce serwis ma pojawić się dopiero w 2024 roku.

https://filmozercy.com/wpis/to-koniec-hbo-max-wystartuje-nowa-platforma-warnera-co-z-cena-i-oferta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o obu rzeczach już jakiś miesiąc temu.

A Bloomberg twierdzi, że będzie dodatkowy, wyższy plan za 20 dolarów.

Jutro będzie wiadomo więcej.

Domenę max.com niedawno odkupili od firmy produkującej witaminy.

Pewnie za taka kwotę, że starczyloby na produkcję jakiegoś serialu ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bgmnt napisał(a):

Pisałem o obu rzeczach już jakiś miesiąc temu.

Rozumiem, że nikt nie ma neta i nie czyta o tym, że zmieni się na Max? Oraz o tym nikt nie wspominał :)?

1 godzinę temu, bgmnt napisał(a):

Taa, dlatego będziesz miał jakościowe produkcje z Discovery i HGTV w nowym serwisie :D.

Na największej platformie tego "syfu" jest mnóstwo i średnio po 3 premiery w miesiącu. Tam jakoś nie bijesz na alarm ;]

A Beef, czyli jedna z najlepszych produkcji tego roku ogólnie -> komentarz zbędny :) :) :)

 

Jaki widz, taka platforma.

 

Nie wszystkie produkcje Discovery są słabe a dodatkowo dostajemy Eurosport (przynajmniej powinniśmy). I być może Player, TVN i inne marki wchodzące w WBD

A jeśli obecna jakość produkcji HBO będzie uzupełniona jakiś syfem, co bije rekordy oglądalności (co widać na NF) to tylko będzie dobrze dla oglądalności i popularności platformy. Nikt nikomu, kto nie jest tym zainteresowany nie karze tego oglądać. Niestety, jak widać, ludzie lubią papkę i to się nadal nie zmienia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, spotify said:

Rozumiem, że nikt nie ma neta i nie czyta o tym, że zmieni się na Max? Oraz o tym nikt nie wspominał :)?

O co w ogóle w tym zdaniu chodzi? Po prostu powtarzasz to co było już wałkowane w temacie i tyle.

A o dacie konferencji to napisałem zanim jeszcze było to podane na różnych portalach, takie cuda ;).

 

33 minutes ago, spotify said:

Na największej platformie tego "syfu" jest mnóstwo i średnio po 3 premiery w miesiącu. Tam jakoś nie bijesz na alarm ;]

No ale przecież nie chesz kolejnej syfnej kablówki z 7 tysiącami tytułów do wyboru, tylko wystarczą 4 miesięcznie jak w Apple TV... :)

 

 

Odkrycia, że "najlepsze" wg krytyków tytuły nie generują wcale największej oglądalności gratuluje, przełomowe.

Inna rzecz, że akurat TOP3 przy kilkudziesięciu pozycjach dodawanych do oferty tygodniowo to jest bardzo dobry wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa nazwa platformy osłabia markę HBO. Subskrybenci przychodzili po kolejne odcinki "Gry o tron", niż po "Złomiarzy". Co jak co, ale nazwa HBO brzmi bardziej prestiżowo i ekskluzywnie, a Discovery kojarzy się negatywnie z kanałem reklamowym, gdzie w przerwie można obejrzeć para-dokumenty z niewielką ilością treści edukacyjno-poznawczych. 
Powiedzmy, że mamy restaurację z obsługą kelnerską z wykwintnymi daniami, a teraz przerabiają na bar z fast-foodem - szybko zjedz i spadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...