Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodane tytuły na HBO MAX (23.02.23 r.[upflix.pl]):

"Depp kontra Heard: proces dekady", [2 odcinki] 
"Mężczyźni na skraju załamania nerwowego", 

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", [+ 1 audio, + 1 napisy]    
"Teoria gry z Bomanim Jonesem", [+ 1 audio, + 1 napisy]       
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam te "Three Pines" i wygląda mi na dziwną hybrydę proceduralu z serialem ciągłym. Mamy główny wątek zaginionej młodej indianki, a co dwa odcinki śledzimy osobną historię kryminalną. Sprawy są rozwiązywane w dwóch odcinkach, po za tym głównym wątkiem. Przez ten "procedural" to nieco ocena mi spada, bo mi przypomina formą "Ojca Mateusza" czy serię CSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBD ogłosilo wyniki za Q4 20222.

Kanały tv HBO i serwisy HBO Max i Discovery+ są liczone razem i zebrały 1.1 mln nowych abo w ostatnim kwartale 2022 (czyli niewiele więcej niż Viaplay, który dołożył 900 tysięcy, a Netflix dla porównania zyskał 7.7 mln). Co ciekawe, tylko 100 tysięcy tych nowych abonentów jest spoza USA.

12 kwietnia zostanie ogloszona nazwa serwisu, który zastąpi HBO Max.
WBD poinformowało także, że podpisało umowę na zrealizowanie nowych filmów z serii "Lord of the Rings".

 

https://variety.com/2023/tv/news/hbo-max-subscribers-discovery-plus-q4-2022-1235533690/

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 07:39, domin107 napisał(a):

Ja teraz zacząłem oglądać serial "Schody" i jest bardzo ok.

Fajnie też zapowiadają się "Three Pines" i "Szpieg wśród przyjaciół".

A ja z mniej znanych seriali polecam Pustkowie oraz Dzień Trzeci

Oba świetne.

Godzinę temu, bgmnt napisał(a):

WBD ogłosilo wyniki za Q4 20222.

Kanały tv HBO i serwisy HBO Max i Discovery+ są liczone razem i zebrały 1.1 mln nowych abo w ostatnim kwartale 2022 (czyli niewiele więcej niż Viaplay, który dołożył 900 tysięcy, a Netflix dla porównania zyskał 7.7 mln). Co ciekawe, tylko 100 tysięcy tych nowych abonentów jest spoza USA.

12 kwietnia zostanie ogloszona nazwa serwisu, który zastąpi HBO Max.
WBD poinformowało także, że podpisało umowę na zrealizowanie nowych filmów z serii "Lord of the Rings".

 

https://variety.com/2023/tv/news/hbo-max-subscribers-discovery-plus-q4-2022-1235533690/

Będą robić nowe kinówki obok serialu Amazona, który wydaje na to kupę kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawel napisał(a):

Three Pines będzie drugi sezon? Bardzo fajny serial.

CBS i Amazon nie potwierdzili 2. sezonu. Procedurale mają swoich fanów i łatwo wcisnąć do ramówki kanału ogólnodostępnego. Ten serial to samograj, bez problemu można ciągnąć kryminał dalej i grać ciągle w tej samej scenografii. Warunkiem jest angaż Alfreda Moliny, bo on jest najważniejszą postacią. Oby zdrowie pozwalało mu grać jak najdłużej (ma 70 lat). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix przejmuje od HBO nowy serial z uniwersum DC "Dead Boy Detectives".

WB go zaczęło krecić w październiku 2022 ale teraz się okazało, że jednak im nie pasuje do nowego, budowanego przez Jamesa Gunna pomysłu na uniwersum DC ;)).

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/dead-boy-detectives-moves-netflix-from-hbo-max-1235318785/

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pawop napisał(a):

Polegaj na Filmwebie, to będziesz w zimie w sandałach chodził. 3 sezon ma 4 odcinki.

Akurat w pracy mam 26⁰ to chodzę w sandałach zimą 😉 a wracając do filmwebu to wcześniej nie pamiętam aby coś źle opisali w tym co sprawdzałem, ale faktycznie na imdb są 4 odcinki podane. Filmweb coś tam namieszał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał(a):

https://screenrant.com/scooby-doo-haunted-high-rise-movie-cancellation-details/

 

Kolejny gotowy film ze Scooby-Doo skasowany dla odpisów podatkowych

A podobno już mieli z tym skończyć ;).

Takie odpisy mogą robić na każdej jednej platformie... do końca 2022 mogli usuwać kontent z platformy i sobie odpisać.

Edytowane przez 2PaC
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogą, ale po co w takim razie takie zapewnienia, o których zresztą mowa w artykule :).

 

It was just last month that WBD announced it was finished cancelling shows and movies, claiming that it was "done with that chapter."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2023 o 11:21, 2PaC napisał(a):

Po prostu Zaslav próbuje inny gatunek.. widzi że DC to jak narazie ślepa uliczka a WP dobrze sobie radziło swego czasu.

Zapowiadali, że wykorzystają swoje franszczyzny i to robią. Ważne, że koło tego przynajmniej na ten moment pracuje Peter Jackson.

 

53 minuty temu, 2PaC napisał(a):

Takie odpisy mogą robić na każdej jednej platformie... do końca 2022 mogli usuwać kontent z platformy i sobie odpisać.

Bo tak zrobili. News się pojawił teraz, bo był na dniach wywiad

 

Cytat

There has probably never been so much attention on the Scooby-Doo franchise as there is right now. The only issue, is that none of it is resulting in the appearance of the scaredy-cat canine. While reports have continued to circulate of Scooby-Doo-inspired Velma having a second season in development, it seems that Warner Bros. Discovery quietly abandoned another new animated movie based on the franchise late last year.

https://movieweb.com/another-real-scooby-doo-animated-movie-scrapped-at-wbd-as-velma-renewal-rumors-continue/

 

Najważniejsze, że mają wizję na poprawę Warner Bros i to konsekwentnie robią. Czy to da wymierne korzyści to ocenimy za jakiś czas, gdy plany, które zapowiadają ujrzą światło dzienne i gdy będziemy mogli to obejrzeć.

 

Cytat

Jak podaje portal Deadline na podstawie swoich źródeł HBO Max pracuje nad serialem pod tytułem Welcome to Derry, który stanowi prequel dla wydarzeń z filmu To. Projekt zostanie napisany i wyprodukowany przez Jasona Fuchsa. Andy Muschietti, reżyser dwóch części filmu o Pennywise'ie oraz Barbara Muschietti są producentami wykonawczymi za pośrednictwem firmy produkcyjnej Double Dream. Warner Bros. Television odpowiada za projekt.

https://naekranie.pl/aktualnosci/to-prequel-hbo-max-1648627572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...