Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie liczą się głównie filmy i dlatego piszę że serwis jest lipny. Rezerwuję ok 2 godziny oglądam i zapominam a nie śledzę serial przez kilka dni o ile mam na to czas. Naklepały serwisów śmiesznych sam mam HBO Max,Amazon,C+ online i Netflix i niekiedy trudno coś ogarnąć  dobrego już nie wspomnę ile trzeba stracić czasu. A maiło być tak wspaniale streming  ogląda się co chce wprost rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisałem chyba że najnowszy Bond był dla mnie ok. Nie rewelacyjny ale dość dobry King Richard... też pisałem że doość dobry. Judasz i Czarny Mesjasz  najlepszy z tych filmów ale ja go oglądałem już dość dawno. Ciche miejsce2 pierwsze słyszę muszę to sprawdzić. Od zawsze piszę SF fantastyka bajki i inne bzdury mnie nie interesuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czerstwy napisał:

. Od zawsze piszę SF fantastyka bajki i inne bzdury mnie nie interesuja.

Przesadzasz, sci-fi to nie są bzdury choć owszem jest masa taniego ch.ła.mu którego fan sci-fi nawet patykiem nie dotknie😀.

Ale tak samo jest w każdym gatunku.

Edytowane przez tracer10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się pierwsze opinie po kilku (6) odcinkach HoD 

 

 

 

19 godzin temu, czerstwy napisał:

Dla mnie liczą się głównie filmy i dlatego piszę że serwis jest lipny. 

Co chwile coś wpada z filmów czy na HBO czy na C+ 

Chyba musisz zacząć korzystać częściej z Uplix ;) 

Np https://upflix.pl/aktualnosci/hbomax

 

Z seriali tez zawsze jest co oglądać. Jak nie nowość Originals czy na licencji, to jeszcze coś starszego np ostatnio Fortitude czy od 23 sierpnia bardzo dobry Southland 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 16:35, kolos22 napisał:

Ale za to dodali film dla dzieci "Biuro Ochrony Magii". Zastanawiam się, czy Zaslav ma w ogóle jakąś koncepcję fuzji HBO MAX z Discovery+??? Obawiam się, że chodzi o marginalizację HBO, a wybicie w górę Discovery+, w końcu Discovery+ to "dziecko" Zaslava. Dlatego wylatuje tak dużo tytułów z HBO MAX. 

Dzisiaj usunięto "Biuro Ochrony Magii". Oprócz tego wyleciało m.in. "Czworo do pary", "Ellen szuka projektanta", "Luluś". Dodano nowe odcinki seriali "Primal", "Rap Sh!t", "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny".

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tracer10 napisał:

Przesadzasz, sci-fi to nie są bzdury choć owszem jest masa taniego ch.ła.mu którego fan sci-fi nawet patykiem nie dotknie😀.

Ale tak samo jest w każdym gatunku.

Co zrobić jak nie trawię takiego gatunku filmowego. Dla mnie to nawet jakby mi ktoś załłacił by zobaczyć całą Diune to bym tego nie zrobił bo to film nie dla mnie.

 

5 godzin temu, spotify napisał:

Pojawiają się pierwsze opinie po kilku (6) odcinkach HoD 

 

 

 

Co chwile coś wpada z filmów czy na HBO czy na C+ 

Chyba musisz zacząć korzystać częściej z Uplix ;) 

Np https://upflix.pl/aktualnosci/hbomax

 

Z seriali tez zawsze jest co oglądać. Jak nie nowość Originals czy na licencji, to jeszcze coś starszego np ostatnio Fortitude czy od 23 sierpnia bardzo dobry Southland 

Korzystam z tego Uplixa i jakoś nie bardzo chce mi coś ciekawego wyszukać z tego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Korzystam z tego Uplixa i jakoś nie bardzo chce mi coś ciekawego wyszukać z tego serwisu.

Przecież specjalnie dałem Ci linka do aktualności. Wchodzisz co 2-3 dni, patrzysz na aktualności i wybierasz sobie filmy, które chciałbyś obejrzeć. Dużo tego nie ma - myślę, że łącznie średnio na wszystkich platformach to 10-15 filmów w takim okresie czasowym. Gdy wybierzesz film, bo Cię zainteresuje - nie widziałeś, ciekawy opis/trailer, dobra obsada itd to zapisujesz sobie w danym VOD na swoją listę. Gdy siadasz do oglądania, to nie marnujesz czasu na skakanie z tytułu na tytuł, wertowanie wśród setek podpowiedzi,  tylko od razu odpalasz co masz na swojej liście. Możesz dodatkowo jeszcze przed włączeniem zweryfikować recenzję, oceny itd. i jeśli to nowość absolutna (np Netflix Originals film) i się okazuje słaba, to od razu z listy usuwasz.

Dużo czasu zaoszczędzone i jesteś na bieżąco co wpada na platformę ;)

A nie co dwa dni na forum- "dajcie jakiś tytuł" "nic nie mogę znaleźć" "nic na tej platformie nie ma" itd.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zabawny? Podałem Ci jak masz szukać filmów. A Ty tylko leniwy jesteś.

38 minut temu, czerstwy napisał:

A opinię na temat tej oferty to mam wyrobiona od dość dawna.

I co masz wyrobione? HBO I C+ w Polsce mają prawa do pierwszego okna do największych wytwórni i jeśli chodzi o ofertę filmową, to rządzą w tej materii.

Netflix ma dopiero kolejne okno lub 3 (w zależności od wytwórni) i nadrabia polskimi produkcjami (głównie Next Film), które są słabe oraz własnymi crapami, gdzie w tym roku poza dobrym (jak na Netfliksa) Rzut Życia z Sandlerem nie ma nic. Już z 2/3 zapowiedzianych filmów od Netfliksa na ten rok miało premierę. Miejmy nadzieję, że w końcu sie zrehabilituje na ostatnie miesiące roku np Blonde z Ana De Armas czy innymi filmami które zapowiedział (kupione na różnych festiwalach) np z Christianem Bale The Pale Blue Eye.

Nawet w serialach jest słabo - Originals Ozark (ostatni sezon), ST sezon 4 czy na siłę The Sandman. Na licencji BCS (ostatni sezon) oraz Peaky Blinders (ostatni sezon) oraz trzeci Borgen. A za chwilę kończy się 8 miesiąc tego roku.

Amazon poza czasami nowościami i coś z Monolithu, też nic specjalnego w filmach nie ma.

 

HBO GO jeśli znasz, to wiesz że to nie był nigdy Netflix i tam jeśli sam nie wiedziałeś co szukasz, to samo Ci HBO nie podpowiedziało.

Napisałem Ci jak ja sprawdzam i jak wiem co wpada na daną platformę.

 

I na koniec. Nie będę Ci podawał tytułow, bo to co Ty podajesz za fajne, to dla mnie to strata czasu. Mamy całkowicie inne wymagania i gust. I może dlatego dla Ciebie C+ i HBO to bieda a Netflix to zbawienie.

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"HBO Max Removes About 200 ‘Sesame Street’ Episodes"

https://variety.com/2022/digital/news/hbo-max-removes-sesame-street-episodes-1235345685/

 

To tak w ramach jakby ktoś miał nadzieję że być może w bliskiej bądź dalszej przyszłości będzie miał okazję obejrzenia w całości na platformie...

Edytowane przez 2PaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hollywod Reporter opublikował podsumowanie recenzji "Rodu smoka" z ważniejszych portali, bo świeżo zdjęto embargo.

W skrócie, dobre recenzje np. w Guardianie (4/5), Decider, IGN czy WSJ, mieszane np. w NYT, EW czy Hollywood Reporter, a negatywne w Rolling Stone czy Verge.

Więcej https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/house-of-the-dragon-reviews-1235201884/

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spotify napisał:

Przecież specjalnie dałem Ci linka do aktualności. Wchodzisz co 2-3 dni, patrzysz na aktualności

Nigdy tam nie wchodzę, od tego są w serwisach zakładki "nowe", "ostatnio dodane", a w zagranicznych wersjach HBO Max bardzo przydatna "ostatnia szansa" żeby było wiadome od czego zacząć, bo niebawem zniknie. Choć obecnie w HBO Max znika i poza tą zakładką co jest niedopuszczalne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spotify napisał:

Ja jestem zabawny? Podałem Ci jak masz szukać filmów. A Ty tylko leniwy jesteś.

I co masz wyrobione? HBO I C+ w Polsce mają prawa do pierwszego okna do największych wytwórni i jeśli chodzi o ofertę filmową, to rządzą w tej materii.

Netflix ma dopiero kolejne okno lub 3 (w zależności od wytwórni) i nadrabia polskimi produkcjami (głównie Next Film), które są słabe oraz własnymi crapami, gdzie w tym roku poza dobrym (jak na Netfliksa) Rzut Życia z Sandlerem nie ma nic. Już z 2/3 zapowiedzianych filmów od Netfliksa na ten rok miało premierę. Miejmy nadzieję, że w końcu sie zrehabilituje na ostatnie miesiące roku np Blonde z Ana De Armas czy innymi filmami które zapowiedział (kupione na różnych festiwalach) np z Christianem Bale The Pale Blue Eye.

Nawet w serialach jest słabo - Originals Ozark (ostatni sezon), ST sezon 4 czy na siłę The Sandman. Na licencji BCS (ostatni sezon) oraz Peaky Blinders (ostatni sezon) oraz trzeci Borgen. A za chwilę kończy się 8 miesiąc tego roku.

Amazon poza czasami nowościami i coś z Monolithu, też nic specjalnego w filmach nie ma.

 

HBO GO jeśli znasz, to wiesz że to nie był nigdy Netflix i tam jeśli sam nie wiedziałeś co szukasz, to samo Ci HBO nie podpowiedziało.

Napisałem Ci jak ja sprawdzam i jak wiem co wpada na daną platformę.

 

I na koniec. Nie będę Ci podawał tytułow, bo to co Ty podajesz za fajne, to dla mnie to strata czasu. Mamy całkowicie inne wymagania i gust. I może dlatego dla Ciebie C+ i HBO to bieda a Netflix to zbawienie.

 

Gdybyś czytał to co inni piszą i jeszcze ze zrozumieniem to wiedzłbyś że najwięcej pozycji oglądam w C+online a nie z Netflixa🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czerstwy napisał:

Zabawny jesteś. Ja chcę te tytuły od tych którzy twierdzą jaki to dobry serwis.A opinię na temat tej oferty to mam wyrobiona od dość dawna. Kanały HBO miałem prze kilka umów a i dostęp do Go czy obecnie Max bywał. Więc wgląd do oferty był dość długo.

To daj sobie spokój z tą platforma to po pierwsze po drugie nie szukaj dobrych tytułów dla siebie na forach tego typu bo to kompletny absurd, po trzecie jak chcesz dobre filmy zrób sobie krótki przegląd z ostatnich lat największych festiwali filmowych tj Cannes, Wenecja, Berlin, amerykańskie  oscary ( i tutaj akurat HBO ma dosyć dużo pozycji). Jeśli nie interesuje cię takie kino tylko komercyjne  tytuły to Ci nie pomogę ...zostaje zatoka piratów albo fizyczne nośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał:

Nigdy tam nie wchodzę, od tego są w serwisach zakładki "nowe", "ostatnio dodane", a w zagranicznych wersjach HBO Max bardzo przydatna "ostatnia szansa" żeby było wiadome od czego zacząć, bo niebawem zniknie. Choć obecnie w HBO Max znika i poza tą zakładką co jest niedopuszczalne.

I nie musisz. Każdy ma swój sposób i ważne że działa. Nie podałem jedynego sposobu. Mnie jest łatwiej, bo w Uplix jest od razu odnośnik do filmweb czy IMDB przy danym tytule ;)

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Gdybyś czytał to co inni piszą i jeszcze ze zrozumieniem to wiedzłbyś że najwięcej pozycji oglądam w C+online a nie z Netflixa🤣

Na dzień dzisiejszy

Canal+ - Disney (20th Century Studios, Searchlight Picture), Monolith (Lionsgate i STX), Kino Świat, Universal, Gutek. Do tego dochodzi kino mniejszościowe np europejskie.

HBO - Paramouth, MGM, Sony, Warner (Warner Bros, New Line Cinema), M2Films itd. Do tego kino mniejszościowe europejskie i coś ze świata.

 

Ogólnie oba mają większość praw pierwszego okna. Na C+ Online coś znajdujesz a na HBO MAX nie znajdujesz? :D Niepojęte ;]

Więc może tutaj jest dobrze napisane

49 minut temu, Kaz.699 napisał:

To daj sobie spokój z tą platforma

 

  

W dniu 17.08.2022 o 23:07, domin107 napisał:

Co więcej, ja widzę szansę dla TVN. Skoro hbo nie jest jest teraz chętne do produkcji swoich originalsów lokalnych to może na tym skorzystać tvn produkując swoje produkcje przejmując trochę rolę originalsów.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie kluczowe - kto za to będzie płacił ?

To się opłaca za co ktoś chętnie zapłaci. 

Teoria spiskowa.

Nigdzie nie pisałem, że HBo kupiło discovery. To był skrót myslowy w kontekście jednej platformy.

Tak było napisane.

Kluczowe projekty są tworzone bez przeszkód. nowy "True detective", "The Last of us", "Constantine",  ja na nie czekam i dla nich płacę. 

Nie czytaj wpisów botów, zwłaszcza jednego. Szkoda czasu i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kaz.699 napisał:

To daj sobie spokój z tą platforma to po pierwsze po drugie nie szukaj dobrych tytułów dla siebie na forach tego typu bo to kompletny absurd, po trzecie jak chcesz dobre filmy zrób sobie krótki przegląd z ostatnich lat największych festiwali filmowych tj Cannes, Wenecja, Berlin, amerykańskie  oscary ( i tutaj akurat HBO ma dosyć dużo pozycji). Jeśli nie interesuje cię takie kino tylko komercyjne  tytuły to Ci nie pomogę ...zostaje zatoka piratów albo fizyczne nośniki.

Ale ja tu nnie szukam dobrych tytułów😂Tylko jak ktoś zachwala serwis to pytam o nie z ciekawości. Nikt nie wymieni np 10 filmów tylko kilka pozycji filmowych i seriale o którchyb piszę od dawna że mnie nie interesują. O czym to świadczy?😂Skokojnie załaciłem za to chyba tylko 240 zł więc to nie sa jakieś duże kwoty.Choć za Amazona jakoś 50-70 zł za ten sam okres. I tam widziałem ciekawsze pozycje.

 

3 godziny temu, spotify napisał:

 

Na dzień dzisiejszy

Canal+ - Disney (20th Century Studios, Searchlight Picture), Monolith (Lionsgate i STX), Kino Świat, Universal, Gutek. Do tego dochodzi kino mniejszościowe np europejskie.

HBO - Paramouth, MGM, Sony, Warner (Warner Bros, New Line Cinema), M2Films itd. Do tego kino mniejszościowe europejskie i coś ze świata.

 

Ogólnie oba mają większość praw pierwszego okna. Na C+ Online coś znajdujesz a na HBO MAX nie znajdujesz? :D Niepojęte ;]

 

Dopiero twirdziłeś że nic nie ogladam na C+ bo tam nic nie ma tylko Netflix a teraz się dziwisz że na C+ są pozycje co mnie interesują a na HBO ich praktycznie nie ma🤣Widać jedni mają pozycje krtóre przypadają mi do gustu a inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak dyskusja nad wyższością świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. :) Ja akurat od lat znajduję ciekawe filmy i seriale w HBO Max, innych te pozycje nie interesują. To absolutnie normalne. Z drugiej strony przyznaję, że np. Apple zaskoczyło mnie jakością seriali, tyle że tam filmów jest jak na lekarstwo. Ciężko mi też zrozumieć, że ktoś uważa iż na Amazonie są ciekawsze filmy niż w HBO Max, ale jak widać różne są gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego tamte pozycje mi się bardziej podobały niż te które oglądam w HBO i tyle w temacie. Edit @Arkon wielkie dzięki za polecenie  Ciche miejsce 2. Widać pisanie od dawien dawna że SF czy fantastyka mnie nie interesuje nie trafia do wszystkich. Oglądam ten film jak za karę i nic w nim dobrego nie widze bo to nie moja bajka o czym od dawna  wspominałem.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czerstwy napisał:

Dopiero twirdziłeś że nic nie ogladam na C+ bo tam nic nie ma tylko Netflix a teraz się dziwisz że na C+ są pozycje co mnie interesują a na HBO ich praktycznie nie ma

Dlatego poprawiłem wpis porównując tylko C+ do HBO.

Nie podam Ci tytułów z dwóch powodów:

1. Mam inny gust

2. W ostatnim czasie oglądam mało filmów a skupiam się na zaległościach w serialach. Ponadto, filmy które wpadają na VOD a są w moim zainteresowaniu, to z reguły już mam obejrzane ;) *

Korzystając z Uplix

Okres - ostatni rok. Rok produkcji 2020-2022.

Amazon (274 tytuły)

https://upflix.pl/amazon/film/?rok=2020-2022

HBO MAX (466)

https://upflix.pl/hbomax/film/?rok=2020-2022

Canal+ (877 tytułów, z tym, że są też tylko do wypożyczenia)

https://upflix.pl/canalplus/film/?rok=2020-2022

 

Dzisiaj na HBO MAX a dodałem do listy - wpadł film (kiedyś obejrzę, podobnie jak wisi nadal Anette, Czarna skrzynka, Driveways, All Those Small Things i kilkanaście innych)

https://www.imdb.com/title/tt11080676/

 

*Co do ostatnich tytułów (widziałem kino/wypożyczenie)

The Eyes of Tammy Faye - średniak. Nic specjalnego.

Śmierć na Nilu - słaby

Yang - słaby

Dom Gucci - dobry. Świetna Lady Gaga

Rhino - mocno średni

Lodowy szlak - słaby

King's Man - słaby

Stillwater - przeciętny

My son - słaby

Hazardzista - słaby

Nowy Ghosbuster - przeciętny

Penguin Bloom - przeciętny

Candyman - słaby

Dog - słaby

Itd

Nie podniecam się przeciętnymi filmami i jak coś się znajdzie ciekawego (jak ostatnio 13 żyć od Amazon/MGM) to wtedy dopiero coś gryzdam na forum.

 

Filmów na HBO i C+ onnline (na VOD a nie kanały linearne) wpada co chwilę coś. Zacznij oglądać, samemu próbować i na pewno coś znajdziesz.

 

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale po to jest też to forum, żeby pisać o własnych wrażeniach po obejrzeniu filmów czy seriali. Wolę takie wpisy niż mielenie po raz tysięczny jak będzie HBO Max(czy jak ta platforma się będzie nazywała) wyglądała za dwa lata. Tego nie wie nikt, a na pewno nie na tym forum.

@czerstwy Nie polecałem tego filmu, tylko wymieniłem te, które dla mnie są co najmniej niezłe i miały premierę w ostatnich miesiącach. Jeden jest fanem "Diuny", drugi się na niej nudzi. Znam nawet takich, którym nie podobały się takie arcydzieła jak "Amadeusz" czy "Lot nad kukułczym gniazdem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...