Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, diabeu napisał(a):

Krótko mówiąc. Jeśli komuś zależalo na treściach HBO to dostaje ich mniej. Jeśli komuś zależało na treściach playera to też dostaje ich mniej. Za to płacić będzie więcej ;) .

 

Od dniu premiery jest spory chaos. Od kilku godzin żonglują sezonami. Więc zobaczymy za kilka tygodni, czy ustabilizują się w tej sprawie.

 

Płacić więcej? Znowu. Wszystko zależy, jak leży. No jeśli ktoś fiksuje się na 4K czy sport, to faktycznie. Może wyjdzie słabo, ale nie w każdym przypadku. To już są kwestie indywidualne. Z mojego punktu widzenia... płacę 25 zł za Max Standard zamiast 55 zł (29,99 zł za HBO Max + 25 zł Player). Czyli dla mnie taniej.

Osoby, z pakietem "Przed Maxem" też chyba nie mają powód do większych narzekań, jeśli ta bardzo zależy im na technikaliach. Ale wiadomo. Wszystko zależy, co kto oczekuje.

 

Ale tak. Sporo braków. Ale też pamiętamy, że żadna europejska wersja platform streamngowych nie dorówna wersji amerykańskiej. Pewnie wszystko przez różnorodność licencyjną.

 

 

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marek99 napisał(a):

Najwidoczniej serwery Maxa nie są takie ogromne aby można było poumieszczać na spokojnie wszystko jak leci od 1 odcinka do ostatniego.

 

Na to akurat jest proste rozwiązanie. Wystarczy pod spodem, w API Maxa, podstawić źródło materiału z serwerów Playera. Tak samo było jak Player oferował transmisje Eurosportu, które faktycznie ładowały się z serwerów Discovery/ES do aplikacji Playera. Wtedy na serwerach Maxa umieszczamy tylko metadane danego filmu czy serialu i jakąś miniaturkę, to są zaledwie kilobajty danych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym serwisie nie ma nawet flagowych magazynów reporterskich od TVN - Uwaga! czy Superwizjer, a co mówić o innych produkcjach. Niestety trzeba przyznać i podkreślić to grubą krechą, Max właśnie zaliczył falstart, a mieli do tego i to dosłownie bardzo dużo czasu aby takie detale czy z błędami uporać. Jeżeli u nas są takie nieścisłości to w innych krajach również, tym bardziej w Ameryce.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał(a):

W końcu jak? Przenieśli treści TVN do Max, czy tylko wybiórczo?

Myślę, że akurat pozycje z TVN to szybko dołożą, zagraniczne to większy problem będzie. Nie wiem tylko czy starsze programy nagrywane w 720 też wstawią czy tylko te nowsze w minimum 1080.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, muza_tv napisał(a):

[...]

Osoby, z pakietem "Przed Maxem" też chyba nie mają powód do większych narzekań, jeśli ta bardzo zależy im na technikaliach. Ale wiadomo. Wszystko zależy, co kto oczekuje.

 

Ale tak. Sporo braków. Ale też pamiętamy, że żadna europejska wersja platform streamngowych nie dorówna wersji amerykańskiej. Pewnie wszystko przez różnorodność licencyjną.

Ja jestem taką osobą i jednak sobie ponarzekam, bo miałem w oglądanych skończony m.in. 1 sezon Doom Patrol i 1 sezon Romulusa. Oba teraz będę musiał kontynuować z torrentów bo z jednego serialu wyleciał cały sezon #2, a z Romulusa oryginalna łacińska ścieżka dźwiękowa i ostał się jeno lektor.

No ale budżet, serwery i łącza nie są z gumy więc na czymś trzeba oszczędzić, żeby te wszystkie reality show upchnąć.

Edytowane przez adiq22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, diabeu napisał(a):

 

Krótko mówiąc. Jeśli komuś zależalo na treściach HBO to dostaje ich mniej. Jeśli komuś zależało na treściach playera to też dostaje ich mniej. Za to płacić będzie więcej ;) .

W punkt. Idealne podsumowanie nowej super, hiper platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, diabeu said:

Krótko mówiąc. Jeśli komuś zależalo na treściach HBO to dostaje ich mniej. Jeśli komuś zależało na treściach playera to też dostaje ich mniej. Za to płacić będzie więcej ;) .

O to chodziło właścicielom w przemianie HBO Max na Max. Dziwne tylko, że pół tutejszego forum nie ogarnia sprawy i zawodzeniom nie ma końca. Jakby subskrypcja była towarem pierwszej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Z tego co widzę to dla subskrydentów ze specjalnym planem w którym jest zachowana zniżka 33% i 4K są także nowe treści Player. 

Nie mam porównania z nowym planem standardowym, ale wygląda na to że dodano to samo co w nim, zachowując cenę i jakość technologiczną.

 

Na to wygląda, że to plan Standard ale na technologicznych warunkach po HBO Max. Zobaczymy co wymyślą dalej, bo długa tej ceny mogą nie utrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z automatu jak kończą się licencje dla NETFLIXA na seriale DC czy inne produkcje serialowe wyprodukowane przez Warner Bros. (dla sieci The CW) nie lądują na Max tak samo tyczy się produkcji CBS na SkyShowtime. Jaki sens jest to blokować, skoro u nas na kanałach typu Warner TV, AXN, FX, 13 Ulica czy Sci Fi to nie leci?

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które mają wykupiony pakiet "Kanały TV i Sport".

 

Jak wiadomo, w ofercie tego pakietu jest TVN24. Czy posiadając pakiet dodatkowy, jest tylko dostęp do telewizji "na żywo" czy też jest biblioteka "na żądanie" z programami i dokumentami TVN24. Tak jak to ma miejsce w przypadku TVN24 GO czy też Playera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień i kolejne zmiany przy programie Kuba Wojewódzki.

 

Dziś przy miniaturze wyświetla, że jest 11 sezonów. Ale gdy się wejdzie w zakładkę, okazuje się że są... 4.

 

A dokładnie to 35, 34, 32 i...26.

 

Dziadostwo przeokrutne. Oczywiście "ciągu dalszego" nadal nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2024 o 17:42, damin napisał(a):

Jakim cudem?

Mam podpięta kartę do Playera i pakiet od kilku lat, który przedłużano (ostatnio w październiku 2023). Wystarczyło się załapać na promocję.

15 godzin temu, connor napisał(a):

Co polecacie do obejrzenia na max? 
Kategoria serial kryminalny lub dramat. 
 

Wcześniej z tego serwisu widziałem tylko odwilż. 

White Lotus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mclusky napisał(a):

Dziadostwo przeokrutne. Oczywiście "ciągu dalszego" nadal nie ma..

 

Wczoraj po wpisaniu w wyszukiwarkę "Wojewódzki" wyskoczyła mi też podstrona z odcinkami extra. Dziś już nie. Więc wdiac, że ciągle coś grzebią.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka- film "Teściowie 2" jest i w Max, i w Netflixie. I oczywiście sam natknąłem się na kilka artykułów jaka to nowość wpadła do N, o Max cisza. To się nazywa marketing. Tam są starocie z TVP i wpadają do top 10, tu nowości i narzekanie na wszystko. A "Diuna" czy "Hacks" wyglądają super w 4K i nikt mnie nie przekona, że tu jest gorsza jakość niż na Netflixie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...