Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może wyjaśnimy sobie raz a dobrze do końca problem.Czy moduł "b" trzeba doładować co 6 godzin zegarowych czyli 4 razy na dobę jak wiele to tak rozumie czy po 6 godzinach pracy modułu/jak mówi instrukcja:-" jeśli minęło sześć godzin pracy modułu dodatkowego przestał on być aktywny i jego dioda zaświeci się na czerwono: moduł wymaga ponownego aktywowania."- . A więc można go ładować różnie w zależności od częstotliwości oglądania.I Ja to tak rozumie i to już takie tragiczne chyba nie jest.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matimo@ Po pierwsze te 35 zł to wyjątki większość płaci 15 zł. to po pierwsze.Po drugie zawsze jest coś za coś.Czy lepiej zapłacić 15 zł i mieć dostęp 2x Prestiż+ i jak to mówisz pobiegać po 6 godz oglądania czy płacić 2x 150 zł. i nie biegać.Wnioski wysnuj sam chyba starczy na to Twojej inteligencji.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matimo@ Po pierwsze te 35 zł to wyjątki większość płaci 15 zł. to po pierwsze.Po drugie zawsze jest coś za coś.Czy lepiej zapłacić 15 zł i mieć dostęp 2x Prestiż+ i jak to mówisz pobiegać po 6 godz oglądania czy płacić 2x 150 zł. i nie biegać.Wnioski wysnuj sam chyba starczy na to Twojej inteligencji.Pozdrowienia

 

 

Lepiej płacić 15 zł (180 zł rocznie !!!) i biegać po 6 godz oglądania czy zapłacić raz i kupić sobie własny splitter i mieć stały (bez durnej bieganiny) dostęp do opłacanego za grube pieniądze Prestiżu+ (czy też każdego innego pakietu) na wszystkich odbiornikach w domu (a nie tylko na dwóch) ?

"Wnioski wysnuj sam chyba starczy na to Twojej inteligencji.Pozdrowienia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyjątki? Aż tyle osób ma pakiet komfortowy i powyżej? Ja wprawdzie jestem 7 lat ale mam cały czas podstawowy+ więc i tak pozostaje mi spliter. Podejżewam, że nie jestem jakimś wyjątkiem. Dodatkowo gdybym miał wyższy pakiet to i tak wybrałbym spliter. Płacisz raz (wcale nie dużo, bo powiedzmy za lepszy zestaw 250zł) ale masz na własność i nie musisz latać do drugiego terminala co jakiś czas.

 

edit: Widzę, że nPiotr mnie uprzedził :) Całkowicie popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matimo@ Po pierwsze te 35 zł to wyjątki większość płaci 15 zł. to po pierwsze.Po drugie zawsze jest coś za coś.Czy lepiej zapłacić 15 zł i mieć dostęp 2x Prestiż+ i jak to mówisz pobiegać po 6 godz oglądania czy płacić 2x 150 zł. i nie biegać.Wnioski wysnuj sam chyba starczy na to Twojej inteligencji.Pozdrowienia

 

 

Lepiej płacić 15 zł (180 zł rocznie !!!) i biegać po 6 godz oglądania czy zapłacić raz i kupić sobie własny splitter i mieć stały (bez durnej bieganiny) dostęp do opłacanego za grube pieniądze Prestiżu+ (czy też każdego innego pakietu) na wszystkich odbiornikach w domu (a nie tylko na dwóch) ?

"Wnioski wysnuj sam chyba starczy na to Twojej inteligencji.Pozdrowienia"

Temat jest multiroom i post się do tego odnosił więc odniosłem się do niego nie szukając innych alternatywnych wyjść jakim jest splitter/przy założeniu,że będzie w dalszym ciągu działał/Choć obecnie mam prestiż,to na razie nie pali mi się ani do jednego ani do drugiego rozwiązania.Poczekam na dalszy rozwój wypadków i chyba wybiorę tani pakiecik TV Cyfrowej jako trzecią usługę ze swojej lokalnej sieci bo tam będę miał dodatkowo choćby Polsat Sport a tam jak dla mnie głównie piłka ręczna - Wisła Płock/Więc nie będę się wdawał w dyskusję o wyższości jakiś Świąt nad drugimi tylko nie lubię wszelkich popisywaczy,którzy swymi błyskotliwymi postami chcą zaistnieć na forum i tyle w tym temacie.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal trapi mnie fakt istnienia lub nie przycisku na module głównym. W poniższym artykule z Gazety Woborczej piszą, że wystarczy zbliżenie na kilka sekund. Na zdjęciach też przycisku nie widać. Ciekawe, czy gdy tunery znajdują się bardzo blisko siebie, to kart na bieżąco wymienią uprawnienia?

 

http://wyborcza.pl/1,76842,6922807,Cyfr ... iroom.html

 

Do tego jeszcze dość zabawny komentarz:

 

http://wyborcza.pl/1,76842,6922813,Cyfr ... zdwoi.html

 

ArtS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przycisk jest pod spodem, a nie na górze? ;)

Jeśli moduły są blisko siebie (na wszelki wypadek nie dalej niż 2m, są naładowane porządnie i nie ma większych przeszkód) to możliwe, że nie będzie trzeba wyjmować i przykładać jednego do drugiego. Jak ktoś go zdobędzie to niech zrobi test, zobaczymy jak jest w praktyce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy internauci powinni wrócić do podstawówki. Po pierwsze na module głównym nie ma przycisku. Jest on na module dodatkowym i słuzy do aktywacji karty. Po drugie karty sa dwustronne, a zatem jest to obojetne, którą stroną włozy sie do dekodera.

A teraz kilka uwag dotyczacych funkcjonowania multiroomu, bo właśnie stałem sie posiadaczem tej usługi.

Karta główna aktywowała sie błyskawicznie, praktycznie zaraz po włozeniu do dekodera (PVR HD, na którego nie mogę narzekać, bo pracuje bez zarzutu). Aktywacja modułu dodatkowego trwała około dwudziestu minut (nie stałem z zegarkiem w ręku) w dekoderze Pace 2221.

Wszystkie kanały odbierają bez zakłoceń na jednym jak i drugim dekoderze.

Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych i narzekajacych internautów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...