Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
takim cudem że akumulatorek miała naładowany a uprawnienia zostały z poprzedniego doładowania tam gdzie ktoś ją testował :shock:

 

 

zgadza sie :) dokladnie tak sie dzieje, a tymi "ktosiami" testujacymi moduly sa dystrybutzorzy C+...;)

 

a w nawiazaniu do tych 20 cm wystajacych z dekodera to chyba lekka przesada...no chyba ze tutaj o cos innego chodzi... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainteresowanie jest małe bo rozwiązanie kiepskie, u mnie w 4 salonach nawet nikt nie spytał czy mają urządzenie i stwiedzili że jestem pierwszy a chciałem tylko na żywca ten ich wynalazek zobaczyć i się nie udało, cóż, wiadomo co sądzić o tym patrząc na ilość postów w tym wątku w ostatnim okresie i ruch w salonach w temacie multiroom-u. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie, ale mozna sie przywyczaić. Co najśmieszniejsze te 6 godzin nie zabezpiecza przed niczym, bo zwykli ludzie ogladają tv max 6 godzin dziennie, więc jakbym chciał udostępnić tak sąsiadowi, to musiałby wpadać tylko 1 dziennie, i zawsze piwko bym miał gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pewnie nikt, poza manadżerami w Cyfrze+ nie wie. Podejrzewam, że ograniczenie Multiroomu do najdroższego pakietu jest wprowadzone wyłącznie z powodu ograniczonych mozliwości logistycznych. Niewykluczone, że taki wariant został wprowadzony po to, aby zbadać, jak usługa została przyjęta przez klientów. Nic innego nie uzasadnia takiego ograniczenia. Gdyby Cyfra dysponowała wystarczjąca ilością tych urzadzeń, wprowadziłaby je do obrotu. Przeciez opłata za ich wykorzystanie jest taka sama - liczona od sztuki. Chyba, że sama usługa ma byc wabikiem dla klientów, aby zamawiali najwyższy pakiet. Ale to, moim zdaniem, byłaby ślepa uliczka.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wyglada fajnie - znacznie lepiej niż rflink; cena podobna tylko ciekawe jak się sprawdza w praktyce. No i szkoda że i tu nie można zamknąć klapki dekodera tylko trzeba dokupić łamańca. Może ktoś się wypowie kto już to ma - niech skrobnie co nieco w dziale ze spliterami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobno teraz jest promocja i Multirom dają za darmo :) Można by wypróbować tą usługę ale pewnie będzie ona tylko dla nowych abonentów . Sam posiadam splitter i mam polączone 3 telewizory ale czasami na PVR mi przerywa sygnał i wyskakuje brak uprawnień i musze wyłączyć i włączyc dekoder ale nie ma zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kartę C+ głównego modułu multiroomu, oprócz funkcji ładowania dodatkowej karty drugiego modułu multiroomu -można miec np. w tunerze z możliwością podzaiału uprawnień lub w spliterze, i czy prawidłowo działa ?

W niektórych punkach C+ informowali że multiroom działa tylko na tunerach Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutorzy C+ z praktyki nic na temat Multiromu nie wiedzą poniewaz nie maja aktywnych tych kart. Sprzedaja rowniez same karty bez tunerów dla nowych abonentów . W tunerze C+ philips HD PVR jedna karta obsługuje przeciez 2 głowice niezaleznie, czyli coś na zasadzie podzału uprawnień. Myślę żę w tunerze Golden Interstar będzie działac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytnik w PVR C+ działa na podobnej zasadzie jak wielstrumieniowy moduł CAM a sama karta nie ma znacznia więc dla tunera jest bez różnicy czy czyta zwykłą kartę czy kartę multiroom czy kartę kliencką splittera oczywiście odpowiada za to software tunera a w przypadku CAM - oprogramowanie modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kartę C+ głównego modułu multiroomu, oprócz funkcji ładowania dodatkowej karty drugiego modułu multiroomu -można miec np. w tunerze z możliwością podzaiału uprawnień lub w spliterze, i czy prawidłowo działa ?

 

Na spliterach nie działa główny moduł.. testowane na ServerRFLink100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...