Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dostajesz dwie niezależne karty. Przechodzą uprawnienia bez problemu.

 

Tak możesz zrobić na konwenterze Twin - jeden kabel do Pace Pace PVR HD drugi do Arivy.

 

Dekoder Pace PVR HD posiada dwie głowice - jedna do oglądania druga do nagrywania. Co innego nagrywasz co innego oglądasz.By ta funkcja działała to do Pace musisz mieć podłączone dwa kable.

 

Więc lepiej będzie jak zamiast konwentera Twin kupisz Quad - cztery wyjścia. Dwa kable do Pace i jeden do Arivy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wszystko kapuję. Jedyny problem to try dziury do koncentryków ale to już inna historia:-)) Jeśli dorzucę jeszcze zez na Astrę i dam przełącznik diseqC nie pogryzie się?

 

Pytanie dodatkowe - czy w Tuner Pace posiada złącze Euro i czy możliwa jest konfiguracja - oglądam przez hdmi a dodatkowo mam podłaczoną nagrywarkę dvd przez Euro i mogę na niej nagrywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wszystko kapuję. Jedyny problem to try dziury do koncentryków ale to już inna historia:-)) Jeśli dorzucę jeszcze zez na Astrę i dam przełącznik diseqC nie pogryzie się?

 

Pytanie dodatkowe - czy w Tuner Pace posiada złącze Euro i czy możliwa jest konfiguracja - oglądam przez hdmi a dodatkowo mam podłaczoną nagrywarkę dvd przez Euro i mogę na niej nagrywać?

 

 

Jeśli chcesz jeszcze mieć zeza na Astrę to się zastanów na konwenterem mono quad - http://cardsplitter.pl/konwerter-mono-q ... -2030.html - dwa konwentery na astrę i hotbirda w jednej obudowie i diseqc z czterema wyjściami.

 

Jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym to może warto się zastanowić na zbudowaniem instalacji sat-tel. opartej na multiswitchu - http://www.uni-sat.pl/sat-rtv/co-to-jes ... witch.html - http://www.dmtrade.pl/index.php?p528,mu ... n-zasilacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przegrywać na dvd nagrania z dysku lub obraz na żywo

Chyba nie masz na myśli tunera z platformy, bo z ich dysków nie można kopiowac nagrań (no chyba, że właśnie przez Euro).

 

Taka refleksja... po co splittery skoro oferowany jest multiroom? No chyba, ze na więcej pomieszczeń (multiroom chyba tylko na dwa).

 

Czy multiroom w C+ zawsze jest za darmo czy też to tylko taka promocja (ila taka przyjemność kosztuje bez promocji i czy jest to opłata miesięczna czy jednorazowa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W umowach na 6 miesięcy - 20 zł

2. W umowach na 12/18 miesięcy do pakietów Canal+ Start HD, Kompakt HD, Canal+ Kompakt HD, Optimum HD - 10 zł

3. W umowach na 12/18 miesięcy do pakietów Canal+ Optimum HD, Canal+ Superpremium HD, Canal+ Prestige HD - 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam taki problem techniczny, w ramach promocji mam obecnie dostęp do HBO, cinemaxów.

Mam multiroom, i tu pojawia się problem, na głównym telewizorze wszystkie kanały pracują bez problemów, a na dodatkowym telewizorze na kanałach HBO wyświetla mi się, że nie mam uprawnień do HBO.

Jaka może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zastanawia się nad Cyfrą, ale potrzebuje jej na trzech telewizorach, czyli musiałby mieć jakby multiroom x 2, czy w Cyfrze istnieje mozliwość wykupienia "dwóch multiroomów", np. po 20 zl za każdy? Mam Cyfrę kilka lat, ale wcześniej mnie to nie interesowało, także nie wiedziałem, co mu powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po instalacji multiroom i włączeniu drugiego dekodera (master Arive 202e, slave Pace PVR HD) pojawiają się kłopoty z odbiorem teletoon HD, HBO HD na Arivie. Po wzajemniej zamianie dekoderow na PACE, klopot jest na PACE. Daje to informacje ze dzieje się to zawsze na dekoderze z kartą główną Cyfry i występuje dopiero po włączeniu drugiego dekodera z kartą pomocnicza.

 

Pewnie chodzi o ustawienia ale nie jestem w stanie dojsc jakie.

 

ustawienia ktore wg mnie miały znaczenie, ale nie mają jednak wpływu na ww. problem:

 

- ariva 202e, karta glowna, czytnik kart CA - Multiroom - "MASTER", konwerter - uniwersalny 9750-10550, transponder 10/104, Diseq 1.0 wyłączony

 

- Pace PVR HD - tu widzę tylko w opcjach mozliwosc zmiany konwertera uniwersalny/pojedynczy/twin, po zmianach twin/pojedynczy nic sie nie zmienia

 

Posiadam konwerter Twin, po jednym kablu do kazdego dekodera.

 

uprawniena Cyfra 1 - 29.01.2013

Cyfra 2 - ... 1992

 

Jaka jest przyczyna? Inne kanały w tym Canal + HD, HBO 2HD, tvn HD itp działają na obu dekoderach bez zarzutu...

 

proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...