Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak, płacisz 199zł za soft turbo jeśli numer twojego nboxa zaczyna się od CLRA i dokładają Ci bodajże 13 miesięcy do umowy(tego nie jestem pewien).Jeśli masz boxa którego numer seryjny nie zaczyna się od CLRA to idziesz z nim do APSu i wymieniasz płacąc także 199zł za soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...Wystarczy zadzwonić do BOK. Masz CLRA - soft aktywują w czasie 48h,dodają 13msc. umowy, płacisz na rachunku.Koszt - 149zł.

Nie masz CLRA - dostajesz nowy dekoder za 99zł, brak przedłużenia umowy.

 

Tak było w kwietniu, a nie przypominam sobie by coś zmieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam--posiadam Nboxa,czy moge go wymienic na Turbodekoder?

Jak masz dekoder w serii CLRA to zadzwoń do BOK i aktywują ci oprogramowanie za 148 zł. Jak masz inny to idź do punktu serwisowego i pogadaj i wymień.

 

Jak to nic nie da to wymień zgodnie z warunkami za 99 zł + 13 umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy jest jakiś rozgałęźnik HDMI (wejście) na HDMI i EURO (wyjście) aby podłączyć do Nboxa tv (HDMI) i modulator zewnętrzny (EURO) i nie bawić się w przełączanie wyjścia sygnału na panelu czołowym?

 

Ma może ktoś jakiś tańszy sposób na podzielenie sygnału na dwa telewizory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś jakiś tańszy sposób na podzielenie sygnału na dwa telewizory?

W lepszej cenie urządzenia konwertującego w locie obraz z formatu HD (1080i lub 720p) do 576i (RGB na EURO) niż ten nVisionHD raczej nie znajdziesz. Zazwyczaj wszelkie skalery sygnałów HDTV są znacznie droższe. Jedyne podobne urządzenie z jakim się zetknąłem to ten konwerter. Funkcjonalnie robi to samo co nVisionHD, tyle, że ma tylko wyjścia s-video i composite, nie ma wyjścia RGB.

 

Znacznie taniej da się rozdzielić sygnał z nboxa na dwa telewizory HD. Wystarczy jeden podłączyć do wyjścia HDMI, drugi do wyjścia YPbPr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem abonentem Cyfry+ lecz także użytkownikiem niemieckiego forum hi-fi forum. Jeden z uczestników ( nie zna polskiego ) zadał mi pytania , na które proszę o odpowiedź i ewentualną pomoc:

1) Czy jest dostępne lub planowane EPG dla stacji niepolsko ( co za słowo ;-( ) języcznych ?

2) Czy ktoś próbował modyfikować w jakiś sposób nbox hdtv dekoder turbo ?

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi ( także te przyszłe ). Myślę,że możecie pomóc koledze z podobnego forum z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam do was pytanie,

1.Uzywam nbox rekordera 250gb (nie wiem jaka wersja..nie wiem gdzie to sprawdzić) chce podlaczyc do niego internet, czy bedzie mozliwosc przeglądania serwisu YouTube?

2. Widzialem w jakimś filmiku nowe oprogramowanie dla nboxa (np. takie ze jak wlaczamy EPG to list jest przezroczysta, a nie tak jak teraz mam cała "niebieska lista", i inne takie bajery nowocześnie wyglądające) Lecz gdy klikam na - "aktualizacja oprogramowania" to nic sie nie dzieje - jest napisane, ze nie znalazl nowego oprogramowania... a ja wiem ze takie jest np. na tym filmiku -

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niestety od jakiegoś czasu nie można przeglądać You Tube na dekoderach enki.

2. Oprogramowanie na tym filmiku to jest oprogramowanie Turbodekodera. Jest ono dodatkowo płatne :wink: I możesz je zamówić jedynie, jeżeli posiadasz nbox recorder z numerem seryjnym zaczynającym się od CLRA (numer seryjny dekodera powinieneś znaleźć na umowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowedz. Przynajmniej dobrze ze ta opcja byla dostepna na moim rekorderze, moze kiedys odblokoja ta opcje. Czy jest inny sposob na zdobyce wersji opr? moze gdzies na sprzecie jest ukrtya.. . Czy to prawda ze razem z odblokowaniem nowego opr. (z turbodekodera) odblokowywuje sie 250gb dysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oprogramowanie turbo nie jest ukryte nigdzie na dekoderze :D Po prostu albo przy podpisywaniu umowy bierzesz od razu recorder z oprogramowaniem turbo albo w trakcie trwania umowy dzwonisz na infolinię i zamawiasz je i wtedy przesyłają ci je na dekoder i za następny miesiąc płacisz 149 zł więcej :D To prawda, że oprogramowanie turbo odblokowuje 250 GB dysku w recorderze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie ,kupiłem pakiet za 48 zł,dostałem biały dekoder .I mam problem . Gdy dekoder jest w stanie czuwania i gdy oglądam telewizję cały czas słychać delikatne piszczenie(jakby wydawał ultradźwięki ).Czy też macie taki problem ,czy może z dekoderem jest coś nie tak.Problem może nie duży ale strasznie drażniący .Proszę o odpowiedź. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...