Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi odcinek Westworld jest dostępny na HBO GO. Źródło: fb HBO. Trochę dziwna sytuacja.

Czemu dziwna ?Już tak było.....

Nie pamiętam z jakim serialem ale tak było i to nic nadzwyczajnego :D

Chyba to był "Detektyw" sezon 1 lub "Dom Grozy" sezon 1

Więc to żadna zabawa w Netflixa ani nic takiego

 

2016_10_07_203854.jpg

 

2016_10_07_210034.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na brak czasu dopiero teraz dołączam rozpiskę na mijający tydzień, przy okazji na następny. Mam nadzieję, że w przyszłości już takich opóźnień nie będzie. :)

 

Premiery filmowe HBO 03-09.10.2016:

 

czwartek, 6 października 2016:

20:10 Seks według Eda - komedia, USA 2014 HBO

 

piątek, 7 października 2016:

20:10 Iron Man - film akcji, USA 2008 HBO

 

sobota, 8 października 2016:

16:45 Frankenweenie - animowany, USA 2012 HBO

 

niedziela, 9 października 2016:

20:10 Obce niebo - dramat, Polska/Szwecja 2015 HBO

 

 

Premiery filmowe HBO 10-16.10.2016:

 

czwartek, 13 października 2016:

18:05 Podaj dalej - dramat, USA 2000 HBO

20:10 Tadż Mahal - thriller, Francja 2015 HBO

 

piątek, 14 października 2016:

20:10 Iron Man 2 - film akcji, USA 2010 HBO

22:15 Testament młodości - dramat, Wielka Brytania 2014 HBO

 

sobota, 15 października 2016:

16:40 Niedzielny koń - dramat, USA 2015 HBO

 

niedziela, 16 października 2016:

20:10 Creed: narodziny legendy - dramat, USA 2015 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejrzałem drugi odcinek serialu Westworld. Jak dla mnie jest znacznie lepszy od pilota. Poznaliśmy nowe postaci, w labolatorium panuje niezbyt przyjacielska atmosfera, a Człowiek w czerni nie dość, że jest skurczybykiem, za co go lubię, to ma konkretny cel. Niezabrakło miejsca na pogadanki filozoficzne jak i na częściowe rozwinięcie nowych postaci. W tym odcinku zabrakło Dolers, ale nie jest to żadna wada, tymbardziej, że poznaliśmy nową bohaterkę. A jej wątek zapowiada się nieźle.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery z lat 2000,2010 czy 2008 w tego typu kanałach brzmi to jak kiepski żart.

 

Dokładnie, to jakaś parodia. Ja wiem że chodzi o to, że dany film jest po raz pierwszy u nich, ale bez przesady.

To nie powinno być reklamowane jako premiera tylko niech to sobie jakoś inaczej nazwą.

Dla mnie premiera to film, którego jeszcze nie było w telewizji w ogóle żadnej, a nie film który przewinął się już przez 10 innych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania premiery w Sky Cinema (UK/RoI) od 3 października do 13 października.

 

Black Mass - 2015, dramat biograficzny

The 5th Wave - 2016, thriller science fiction

Sisters - 2015, komedia

Continuum (lub I'll Follow You Down) - 2013, technothriller

Extraction - 2015, akcja/thriller

Colt 45 - 2014, nie wiem w ogóle co to jest (IMDb nawet nie znajduje)

The Taking - 2014, horror

 

Chociaż Sky Cinema takie piękne nie jest oczywiście, bo też potrafią wałkować wielokrotnie filmy na swoich kanałach. Jednak mimo wszystko jakoś lepiej się to prezentuje.

 

Co do tego co na HBO. Sex Ed będzie na Sky Movies Comedy HD w poniedziałek popołudniu czy te Franke-coś-tam jest dostępne on demand.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla porównania premiery w Sky Cinema (UK/RoI) od 3 października do 13 października.
 
Colt 45 - 2014, nie wiem w ogóle co to jest (IMDb nawet nie znajduje)
 

 

To jest francuski film i u nas był na Canal+ na początku roku. Z tego co pamiętam, to dość krwawy.
Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla porównania premiery w Sky Cinema (UK/RoI) od 3 października do 13 października.
 

Colt 45 - 2014, nie wiem w ogóle co to jest (IMDb nawet nie znajduje)

Będziesz miał okazję zobaczyć co to jest :P

Kolejna emisja tym razem na Canal+Film 20.10.16

Tutaj jest http://www.filmweb.pl/film/Colt+45-2014-645857 zanim obejrzysz możesz zobaczyć czy warto ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz darować sobie to wklejanie zrzutów z playerów, bez wyraźnej potrzeby? Albo chociaż ukrywaj, to pod postacią tekstowego linka. Trochę to zaśmieca temat (szczególnie te ostatnie z Netflixa).

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas prawa filmowe podzielone są mniej więcej po równo na HBO i C+, więc siłą rzeczy jest mniej premier.

Starsze filmy są również na kanałach filmowych Sky, tylko, że nie na Sky Cinema. HBO i C+ mają inną strukture kanałów filmowych, nie ma podziału na premiery i pozostałe jak w Sky.

To czy jakiś film nazywają premierą czy nie, to praktycznie nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lepiej dać sprawdzone powtórki, niż nowe, ale za to tanie i słabe filmy, aczkolwiek jeżeli którykolwiek z tych filmów był już emitowany na HBO, to nie powinien być oznaczony na ekranie jako premiera.

Tak z ciekawości. Czy TNT może emitować filmy, które wcześniej miały swoją premierę na HBO lub Cinemax? Niby różne marki, ale nadawca ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolejny polski serial od HBO:

HBO pracuje także nad adaptacją książki „Ślepnąc od świateł” Jakuba Żulczyka, przedstawiającej sześć dni z życia dilera kokainy. Akcja rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Zdjęcia do mini serialu pod takim samym tytułem ruszą w listopadzie br. Powstanie sześć odcinków, które wyreżyseruje Krzysztof Skonieczny, scenariusz jest wspólnym dziełem reżysera oraz Jakuba Żulczyka. Premiera telewizyjna zaplanowana jest na 2017 rok.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/slepnac-od-swiatel-nowy-serial-hbo-polska-startuja-zdjecia-do-watahy-od-listopada-wraca-pakt

 

Tematyka serialu zapowiada się intrygująco. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odc. Westworld wcale nie poprawił mojego zdania o tym serialu. Nie jest lepiej, a wręcz gorzej. Utwierdziłem się w przekonaniu, że wszystko zmierza w stronę szokującego efekciarstwa (to już mieliśmy w pierwowzorze "Świecie Dzikiego Zachodu", czy w "Vice: Korporacji zbrodni"). Zniknęła otoczka nowości, a najciekawszy wątek z Dolores, został jeszcze bardziej zmarginalizowany. Sceny ukazujące zaplecze parku i produkcję robotów, moim zdaniem, zostały źle skadrowane. Przez co, nie robią odpowiedniego wrażenia. Największym plusem jest na razie muzyka. Utwór przewodni odpowiednio zimny i bez emocji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kwestionował twojej opinii, bo o gustach się nie rozmawia.

 

Mnie osobiście pierwsze dwa odcinki Westworld zaciekawiły, w przeciwieństwie do GoT, wtedy musiałem się przemóc, aby oglądać dalej. Czytałem na jakieś stronie, że w serialu prawdopodobnie będą jeszcze dwa parki, np. jeden ze starożytności. Jak dla mnie trochę średni pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się dyskutuje. Ale nie na zasadzie podważania czyjegoś zdania, tylko przeciwstawiając swoje. Osoby trzecie same ocenią, która opinia była im bardziej pomocna. ;)

To nie jest tak, że tą najnowszą produkcję HBO uważam za złą. Po prostu, mnie nie zachwyciła i trochę rozczarowała. Głównie dlatego, że widziałem lepsze fabuły w tym temacie. Choćby ciepło wspominane przeze mnie anime "GITS" z 1995r., które uważam za swego rodzaju Biblię gatunku s-f. "Westworld" nie wywołuje efektu "łał" na ustach i nie kształtuje gustów. Mimo tego, to nadal dobra produkcja.

 

HBO też chyba trochę niepotrzebnie zainwestowało w znane twarze. Od Hopkinsa, czy Harrisa, znacznie lepszym pomysłem byłoby zatrudnienie więcej nieznanych, ale dobrych - jak np. Louis Herthum z 1 odc.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 17-23.10.2016:

 

czwartek, 20 października 2016:

18:00 Cena honoru - przygodowy, USA 2002 HBO

20:10 Młody KIeslowski - komedia, USA 2014 HBO

 

piątek, 21 października 2016:

20:10 Iron Man 3 - film akcji, USA 2013 HBO

22:20 Manglehorn - dramat, USA 2014 HBO

 

sobota, 22 października 2016:

17:05 Tancerz na życzenie - komedia, USA 2015 HBO

 

niedziela, 23 października 2016:

20:10 Ant-Man - film akcji, USA 2015 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też absurd. Owszem, CANAL+ też emituje starsze filmy, ale daje je głównie w godzinach porannych/popołudniowych, jednocześnie oferując codziennie jakąś premierę filmową niemającą więcej niż 3 lata od momentu produkcji. 

 

Stąd też HBO już dawno przestałem abonować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...