Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że w ramach noworocznej niespodzianki HBO może pokazać Spectre, która to bondowska opowieść nie była promowana w spotach prezentujących propozycje stacji na najbliższe miesiące. Oczywiście dwa komiksowe hity tegorocznej wiosny też mogą być brane pod uwagę, ponieważ i Spectre, i Wojna bohaterów, i Świt sprawiedliwości (w tym ostatnim przypadku mowa o wersji kinowej) mieszczą się w przedziale 140-150 minut (biorąc pod uwagę emisję w systemie PAL). Większe prawdopodobieństwo jest odnośnie Bonda lub Kapitana Ameryki, bo dość rzadko polskie HBO pokazuje premiery Warnera w odstępie krótszym niż 12 miesięcy od polskiej premiery kinowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po pierwszym odcinku Westworld?

Jak dla mnie słabo. Zero emocji i zainteresowania następnym odcinkiem. To było po prostu nudne.

Po obejrzeniu Belfra, nie mogę doczekac się kolejnego odcinka a tutaj jest mi to obojętne, kiedy będzie i czy w ogóle będzie...

Wiem, że to dopiero pierwszy odcinek i mam nadzieję, że się rozkręci, ale jak na "jedynkę", to nie wzbudził we mnie wielkich chęci na więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Westworld, mam nadzieję, że drugi odcinek będzie lepszy. Pierwszy był taki "wprowadzający" do serialu, więc cudów nie oczekiwałem. Serial ma potencjał na walkę o najlepszy serial roku. Ale, czy wykorzysta tą szansę?

 

Dużo zależy od tego, jaka będzie oglądalność w USA. A jak wiadomo "jankesi" nie są zbyt wymagający, więc serialu mogą nie zrozumieć.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial "Westworld" potencjał oczywiście ma. Najlepsze są momenty z początku i końca 1 odc., kiedy to jest rozmowa z serwisowaną Dolores. Jeśli skupią się głównie na tym i pójdą w stronę "Ghost in the Shell", czyli w filozoficzno-psychologiczne rozważania na temat SI.To będzie lepiej niż dobrze. Jednak obawiam się, że wszystko zmierza do buntu i eskalacji przemocy. Tak to sugerują trailery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę obejrzeć a nie posiada HBO  to odc 1 serialu "Westworld" dostępny jest za darmo w HBO GO,może komuś się przyda to info :P

2016_10_04_174449.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...