Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Od niedawna posiadam kanały HBO w wersji SD w jednej z mniejszych kablówek. Problemem jest to, ze kanały HBO 2 i HBO Comedy nadawane są w formacie 16:9, a kanał HBO w latterboxie. Z czego to może wynikać? Zastanawia mnie dlaczego operator kablówki dwa pozostałe kanały nadaje tak jak powinien, a ten jeden nie. Musze rozciągać obraz, ale nie wygląda on wtedy za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

"Otwarte okno" HBO

 

http://www.hbo.pl/

 

Odkodowana niedziela w HBO

 

Już w niedzielę, 11 listopada HBO odkoduje sygnał. Na ten dzień przygotowana została atrakcyjna oferta programowa z szeregiem najnowszych produkcji HBO oraz nagrodzonym Oscarem filmem Żelazna dama, przedstawiającym historię życia byłej premier Margaret Thatcher.

 

W dniu 11 listopada w ramach odkodowanego HBO będzie można obejrzeć wiele tegorocznych produkcji HBO. W programie znajdzie się m. in. serial Figurantka, w którym Julia Louis–Dreyfus wciela się w rolę wiceprezydent Stanów Zjednoczonych oraz dramat polityczny – Zmiana w grze, który pokazuje realia wyścigu o fotel prezydenta w USA. W roli Sarah Palin występuje Julianne Moore, w pozostałych rolach można zobaczyć Woody’ego Harrelson i Eda Harrisa.

 

Kolejną propozycją będzie historia niezwykłej pary – pisarza Ernesta Hemingwaya i reporterki Marthy Gellnhorn. Produkcja HBO Hemingway i Gellhorn została wyróżniona piętnastoma nominacjami do nagród Emmy, w tym dla odtwórców głównych ról: Clive’a Owena i Nicole Kidman. Dla fanów Aarona Sorkina przewidziano emisję serialu Newsroom ze znakomitymi rolami Jeffa Danielsa oraz Emily Mortimer.

 

W ramach Niedzielnej Megapremiery wyemitowany zostanie oscarowy film Żelazna dama, w którym Meryl Streep wciela się w rolę Margaret Thatcher. Film pokazuje niezwykłą historię życia i kariery politycznej byłej premier Wielkiej Brytanii, jednej z najbardziej wpływowych i kontrowersyjnych kobiet w historii XX wieku. Ukazuje również cenę, jaką przyszło jej zapłacić za bycie u szczytu władzy w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

 

Tego dnia, o godzinie 20.10 pokazany zostanie także materiał specjalny na temat najnowszej polskiej produkcji HBO – Bez tajemnic, która zadebiutuje już 12 listopada w HBO. W drugim sezonie, będącym kontynuacją historii o psychoterapeucie Andrzeju Wolskim i grupie jego pacjentów, w role których wcielą się: Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
A wy nie macie co do roboty tylko oglądać film o 00:00 na HBO w sylwestra?

 

A co w tym złego/dziwnego? Jest jakiś nakaz chodzenia na imprezy czy jakiegokolwiek świętowania w tym dniu? Znam takich którzy sylwestra w żaden sposób nie obchodzą. Film więc o północy jest jak najbardziej wskazany. Osobiście nie oglądałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze kiedyś na stronie HBO w programie tv były podawane info z jakim dźwiękiem i jakiej jakosci jest nadawany film np. stereo czy DD5.1 dziś tego nie ma. I tu nasuwa się moje pytanie czy można się gdzieś dowiedzieć z jaką ścieżka leci film lub w jakiej jakosci ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze kiedyś na stronie HBO w programie tv były podawane info z jakim dźwiękiem i jakiej jakosci jest nadawany film np. stereo czy DD5.1 dziś tego nie ma. I tu nasuwa się moje pytanie czy można się gdzieś dowiedzieć z jaką ścieżka leci film lub w jakiej jakosci ???

 

nie ma informacji, bo i nie ma polskiej sciezki w DD 5.1 na HBO HD. Podziekujmy Polsatowi za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś problemy z HBO HD ??

U mnie na dekoderze przy przełączeniu na ten kanał "Błąd".

Mam niezależny dekoder. Przeszukałem raz jeszcze 12265 ale nic to nie dało. Pozostałe kanały z tego tp.(np. TVP 2 HD i Cinemax 2 HD) działają bezproblemowo.

__________________________________________________________

Już się naprawiło. Samo z siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...