Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, salva napisał:

A tak w ogóle, to jest jakiś powszechnie dostępny, solidny pilot, który bezproblemowo zastąpi fabryczny? Pytam, bo mój pewnie też niedługo wyzionie ducha. Swoje wysłużył. 

Kazdy pilot z BT powinien dzialac. Ja kupiłem sobie pilot od amazonskiego firesticka (ten poprzedniej generacji, bez kolorowych przycisków-skrótów do aplikacji). I działa jak należy. Tylko musisz go sparować przez odpowiednie menu w ustawieniach dekodera. Na polskim amazonie znajdziesz go za 60-80 zł.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z tym boxem mimo, że zresetowałem go do ustawień fabrycznych. W aplikacji cda i hbo podczas oglądania każdego materiału video równo co minutę pokazuje mi się pasek przewijania, który po kilku sekundach sobie znika. To taki efekt jak wciśnięcie centralnego przycisku ok. Spotkał się może ktoś z takim problemem, bo jest to trochę irytujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, niespor napisał:

Hej. Mam problem z tym boxem mimo, że zresetowałem go do ustawień fabrycznych. W aplikacji cda i hbo podczas oglądania każdego materiału video równo co minutę pokazuje mi się pasek przewijania, który po kilku sekundach sobie znika. To taki efekt jak wciśnięcie centralnego przycisku ok. Spotkał się może ktoś z takim problemem, bo jest to trochę irytujące?

Od jak dawna sie to dzieje? Co z innymi aplikacjami?

 

Moze wyjmij baterie z pilota i zobacz czy problem nadal bedzie występował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Emilio1985 napisał:

Moze wyjmij baterie z pilota i zobacz czy problem nadal bedzie występował.

Rzeczywiście pomogła wymiana baterii. Na wyczerpanych dłużej paliła się ta czerwona dioda na pilocie. Problem pojawiał się tylko w tych dwóch apkach w innych np. vlc było ok. Stan baterii w ustawieniach pilota wskazywał 36% dlatego zwlekałem z wymianą. Założyłem inne też trochę zużyte (56%) i działa dobrze.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie nagrasz tak, aby przerzucić to na komputer lub inny TV.

 

Mam pytanie, czy do Entry+ Sport można dobrać CANAL+ BOX 4K? Jak to wygląda? Dla kogoś kto nie ma umowy.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie nagrasz tak, aby przerzucić to na komputer lub inny TV.
 
Mam pytanie, czy do Entry+ Sport można dobrać CANAL+ BOX 4K? Jak to wygląda? Dla kogoś kto nie ma umowy.

No rozumiem, ze nie nagram, ale do odtworzenia na tym dekoderze? Jak to zrobić? Pendrive sformatowany pod tym nożem, ustawiony jako pamięć wewnętrzna i co dalej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:
Zainstaluj jakiś player np. VLC


Nie wiem, czy to do mnie?! Bo pod moim postem. Odtwarzacz ma mx player, pliki odtwarzam. Chodzi mi o nagrywanie na pena by później np odtworzyć na tym dekoderze. Tylko dla własnego użytku.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaniliovsky napisał:

Ta a na allegro ponad 500szt sprzedanych i ciągle sprzedawcy je sprowadzają :D

No tak. Na allegro wciąż go można kupić, ale we wszystkich sieciach typu Mediaexpert, Mediamarkt, Euro RTV AGD jak i bezposrednio w punktach obslugi klienta C+ został on wycofany bodaj na początku kwietnia. Allegro też miało się tym zająć ale póki co nic nie zrobili.

 

59 minut temu, PWojciechowska napisał:


No rozumiem, ze nie nagram, ale do odtworzenia na tym dekoderze? Jak to zrobić? Pendrive sformatowany pod tym nożem, ustawiony jako pamięć wewnętrzna i co dalej?

 

Jak chcesz coś obejrzeć to wloz pendriva do komputera sformatuj go jako fat32 (ntfs chyba też powinno być dobrze), skopiuj plik z dysku na pendrive, podłącz pendrive do dekodera, zainstaluj i uruchom aplikacje VLC i oglądaj.

 

PS zadnego programu, filmu z C+ Online, Netflixa itd nie ma mozliwosci zeby nagrać na pendrive na tym dekoderze.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PWojciechowska napisał:


Nie wiem, czy to do mnie?! Bo pod moim postem. Odtwarzacz ma mx player, pliki odtwarzam. Chodzi mi o nagrywanie na pena by później np odtworzyć na tym dekoderze. Tylko dla własnego użytku.

Napisałeś, rozumiem, że nie nagram i pytasz o odtwarzanie to odpowiadam. ;)

Dekoder nie ma opcji nagrywania na zewnętrzny nośnik. Na wbudowaną pamięć też nie.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi nawet o sam dekoder, system nie pozwala na to.  

W większości boxów jest możliwe nagrywanie z TV głownie w aplikacjach dedykowanych dla boxa od producenta czasami jak się uda obsługują też i inne aplikacje.  np. w Nokia Streaming Box 8000 z tunerem DVB-T2 można nagrywać bez problemu i to samo z każdym dowolnym boxem z tunerami.  Oczywiście z tego wyłączone  są zwykle dedykowane  boxy operatorów. :/ 

 

U siebie nagrywam bez używania tunera TV ale do tego potrzeba tunera zewnętrznego DVB-T2  na enigma2, box steruje sobie odtwarzaniem i nagrywaniem w tunerze przez streaming.  Przynajmniej nie ma potrzeby ciągnąć kabla antenowego i box C+ służy jako klient dla TV SAT,  TV naziemnej i odtwarzacz sieciowy. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...